قالب فروشگاهی اسپینو شاپ / فروشی

alireza33

تازه وارد
با سلام . قالب زیبای Spino-Shop یک قالب کاملا حرفه ای که مخصوص سایت های فروشگاهی می باشد و به طور کامل بوسیله بنده طراحی شده است و حالا با قیمت کاملاً استثنایی 30,000 تومان به فروش میرسد .

screenshot.jpg

این قالب مختص وردپرس طراحی شده است و دارای سه سایدبار است که سایدبار اصلی در وسط صفحه و برای نمایش محصولات است که محصولات را به صورت دو ستونی به نمایش میگذارد در بالای محصولات یک منوی زیبا با 5 Tab مختلف که با تکنولوژی jQuery طراحی شده که میتوانید محصولات ویژه, شرایط خرید ,تبلیغات و راهنمای خرید و یا متن و کدهای مورد نظر خودتان را درآن قسمت قرار دهید.[این تب ها را در عکس های بزرگتر قالب در زیر مشاهده کنید] اما هرکدام از ستونهای محصولات تیتر محصول,عکس محصول,توضیحات مختصر محصول، قیمت ،لینک توضیحات بیشتر و لینک خرید محصول را به نمایش میگذارد. [عکس ,قیمت و لینک خرید محصول از طریق ضمینه دلخواه اضافه میشوند]

در ستون راست قالب موضوع محصولات به شکل زیبایی به نمایش در می آید همینطور جدیدترین محصولات و آمار فروشگاه (شامل:آمار بازدید [روزانه, هفتگی, ماهیانه و آمار کلی] , تعداد محصولات و افراد آنلاین) در منوی سمت راست گنجانده شده است. اما در ستون سمت چپ قالب هم پربازدید ترین محصولات ,محصولات تصادفی ,آرشیو ,محصولات و برچسب محصولات قرار داده شده است.

اما امکانات و مزایای این قالب فوق العاده در یک نگاه :

* رنگبندی فوق العاده

* دارای لینک های بسیار زیبا

* بارگذاری فوق سریع صفحات

* در صد بهینه سازی سئو : ۸۰ درصد

* نمایش تگ های محصول در پایان هر پست به شکلی فوق العاده زیبا

* نمایش محصولات مرتبط در پایان هر پست به شکلی فوق العاده دیدنی

* متناسب با مرور گر های Mozilla Firefox , opera , Chrome و حتی ورژن های 7 ، 8 و 9 مرورگر IE

* و هر آنچه از یک فروشگاه پیشرفته انتظار دارید !

+ کلیه افزونه های لازم هم با قالب تقدیم شما میشود.

برای خرید این قالب با ایمیل : Lovely_son92@yahoo.com تماس بگیرید .

قیمت : 30,000 تومان .

در ضمن در صورت خرید این قالب میتوانید براحتی لینک کپی رایت من رو پاک کنید!

عکس های قالب :

بر روی عکس ها کلیک کنید تا آنها را در اندازه واقعی ببینید. [لینک ها , محصولات مرتبط و تگ های محول که در بالا توضیح داده شد را در عکس ها ببینید.]

Spino-Shop2.jpg

Spino-Shop3.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nulledscriptz

کاربر عضو
این قالب که طراحی شما نیست ... این قالب رایگانه دانلودش :دی فقط یکم تغییرش دادن که اینم 30 تومن نمی ارزه ...

لینک دانلود :

رمز فایل : script4u.ir

alireza33

تازه وارد
این قالب که طراحی شما نیست ... این قالب رایگانه دانلودش :دی فقط یکم تغییرش دادن که اینم 30 تومن نمی ارزه ... لینک دانلود :

رمز فایل : script4u.ir
دم شما گرم !

این قالب 100% ماله خودمه به جز عکس بالای منوش که برای قالبی به اسمه ونوس هستش !

این قالبی که شما دادی ظاهراً مال کیمیا اسکریپته که من اصلاً باهاش آشنا نبودم .

تعجب میکنم اینقدر ساده انگ میزنید !

NeSTeD

تازه وارد
هرکی این قالب فروشگاهی رو که این دوستمون معرفی کرده برای فروش !!!

رایگان می خوادش با من کانکت باشه تا براحتی بهش بدم ( چون قرار گذاشتم دیگه هر قالب فروشی وردپرس رو رایگان بدم )

ipmawards@yahoo.com

info@tec-host.net

info@whtalk.net

بالا