قالب*های رایگان برای فروشگاه سازهای وردپرسی، امکان اتصال به بانک

dehnaviamir

تازه وارد
با سلام. دیدم اینجا قالب*های رایگان خوبی برای وردپرس داره برای فروشگاه در ضمن فروشگاهی هم که برای فروش گذاشته هم به بانک وصل میشه هم پستی. فروشگاهی که برای فروش گذاشته خیلی کامله و برای اولین بار تو ایرانه که وردپرس کاملاً یه فروشگاه مستقل شده. البته خیلیا امکانات فروشگاه ساز کامل رو می*خوان برای وردپرس اما کسی نتونشته طراحی کنه. یکی از دوستام این سایت رو معرفی کردن من هم یکی گرفتم ازشون ساپورتشم بد نیست فقط باید تلفنی تماس بگیرین قبل درخواست. می*تونین امکاناتش رو ببینید. قالب*ةای رایگان فروشگاه هم گذاشته که اونا به بانک وصل نمی*شن و فقط فروشی هاشون به بانک وصل می*شن.

dehnaviamir

تازه وارد
در ضمن این فروشگاه ساز قابلیت تغییر قالب و افزودن هر امکانی رو داره خوشبختانه که شما رو از این فروشگاه سازای غیر استاندارد خلاص می کنه

dehnaviamir

تازه وارد
دوستان قالب رو اول دمش رو ببینن

از سایت می*تونید رایگان تهیه کنید (قالب*های رایگان فروشگاه رو)

NeSTeD

تازه وارد
سلام تا اونجایی که من میدونم نرم افزار فروشگاهی که این سایت می فروشه اصلا وردپرس نیست

از این بابت گفتم که عنوان پستت رو نوشتی ((

برای فروشگاه سازهای وردپرسی، امکان اتصال به بانک))

این سایت داره فروشگاه ساز Magento رو می فروشه و هیچ ربطی به وردپرس نداره

در ضمن دوستان مایل به خرید باشن می تونیم قالب این سایت رو به همراه تمامی پلاگینهای مربوطه برای سیستم قدرتمند وردپرس به فروش بگذاریم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

cniran

کاربر عضو
اگر یه پلاگین ساده برای وردپرس نوشته بشه که به شبکه شتاب وصل بشه کلی ارزش داره.دیگه بقیه ی فروشگاه دست خود آدمه که چی اضافه کنه چی نکنه. یه پلاگین زرین پال درست کرده اما خوب به خود سایتشون وصل میشه و مستقل نیست.البته اونم ادیت شده هستش اما کار میده.

به نظر من برای هر بانک باید یه پلاگین وردپرس نوشته بشه و برای فروش گذاشته بشه.واقعا" حکم طلا رو داره چنین پلاگینی اگر کسی روش کار کنه و با دموی سالم!! بزاره برای فروش.

NeSTeD جان نیکی و پرسش؟

dehnaviamir

تازه وارد
با سلام. من این پلاگین رو نوشتم اما نمی*دونم بفروشم یا نه هر کی می*خواد پیام خصوصی کنه قیمتش رو تا تصمیم بگیرم که بفروشم یا نه

parsaman

تازه وارد
سلام تا اونجایی که من میدونم نرم افزار فروشگاهی که این سایت می فروشه اصلا وردپرس نیستاز این بابت گفتم که عنوان پستت رو نوشتی ((

برای فروشگاه سازهای وردپرسی، امکان اتصال به بانک))

این سایت داره فروشگاه ساز Magento رو می فروشه و هیچ ربطی به وردپرس نداره

در ضمن دوستان مایل به خرید باشن می تونیم قالب این سایت رو به همراه تمامی پلاگینهای مربوطه برای سیستم قدرتمند وردپرس به فروش بگذاریم
ایشون درست می فرمایند وردپرس نیست این ...

یکی یه پلاگین نوشته 50t میفروشه ولی دمو نمی ده .........

انعطاف قدرت امنیت این وردپرس آدمو دیوونه میکنه از پس خوبه ولی محیط مدیریتش زیاد جالب نیست اگه کسی یه نظری در مورد پنل ادمینش داره که تغییراتش جواب داده شییر کنه .ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jalal125j

تازه وارد
مشکل این*جاست که این قالب تو انفورماتیک ثبت شده! به محض استفاده از مشابهش سریع ***** میشه! من گرفتم اما *****م کردن چند بار بعد پی گیر شدم گفتن بدلیل استفاده از این قالبه گفتم چرا گفتن از انفورماتیک نامه اومده :( برای محمدرضای عامیران هم همینطور شده! نمی دونم چه جوری ثبت می کنن قالبوت وانفورماتیک!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من از این تاپیک چیزی نفهمیدم!

فروش قالب وردپرس (!) ولی دموی سیستم متعلق به ورچین هست که کلا سیستم Magento هست! دمو های دیگه ای که تو سایت هست یکی جوملاست...

jalal125j

تازه وارد
بابا جان این یارو رفته بای قالب کپی رایت گرفته برای همین هرکی میزنه سریع ف ی ل ت ر می*شه! ورجین هم با مگنتو زده از همینا کپی رایت گرفته! یه کی یه قالب درست و حسابی داره بهمون بگه!

بالا