قالب ووکامرس argentum فارسی

majid300

تازه وارد
چون خودم این مشکل رو داشتم خدمت شما عرض میکنمابتدا افزونه هاتون رو به غیر از ووکامرس غیر فعال کنید بعد یکی یکی فعالشون کنید تا ببینید این با کدوم افزونه مشکل داره برای من که با افزونه غیر فعال کننده جی کوئری و افزونه امنیتی مشکل داشت که نمی آورد
داداش انجام دادم نشد كه نشد. :40:

amirkashani

کاربر عضو
يعني چي در حالت كاتلوگ نباشه :-?? ، لطفا بيشتر توضيح بدين.ممنون ميشم
حالت کاتالوگ حالتی هست که فروشگاتون رو تبدیل به نمایشگاه محصولات میکنه در بعضی از قالب ها تنظیمات داره و در بعضی دیگر افزونه

حالا دوم احتمالا یه کدی یا یه دستکاری شده تو فایلات که فایل های جاوا میره از تو فوتر فراخوانی میشه این کار رو نکردی

و اگه مشکلت حل نشد پیام خصوصی بده اطلاعاتت رو برام بفرست بررسیش کنم

یا حق

majid300

تازه وارد
حالت کاتالوگ حالتی هست که فروشگاتون رو تبدیل به نمایشگاه محصولات میکنه در بعضی از قالب ها تنظیمات داره و در بعضی دیگر افزونهحالا دوم احتمالا یه کدی یا یه دستکاری شده تو فایلات که فایل های جاوا میره از تو فوتر فراخوانی میشه این کار رو نکردی

و اگه مشکلت حل نشد پیام خصوصی بده اطلاعاتت رو برام بفرست بررسیش کنم

یا حق
داداش من خود ووكامرس رو هم حذف كردم و دوباره نصب كردم نشد كه نشد. همه پلاگين ها رو هم حذف كردم بازم نشد، قالب فروشگاه رو همم عوض كردم بازم نشد ، آخه من ديگه ذهنم به جايي نميرسه. :redfadce: :-/ هر كار كردم نشد كه محصول متغييرم كار كنه، كليد افزوندن به سبد خريد نمياد.

g-niloo

تازه وارد
سلام. میخوام توی برگه ی فروشگاه، مرتب سازی محصولات به صورت پیش فرض بر اساس جدیدترین باشه.. باید چیکار کنم؟ سعی کردم لینک برگه رو تغییر بدم، که تغییر نمیکرد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
تصویر زیر:

f52d-sort-products.jpg

amirkashani

کاربر عضو
داداش من خود ووكامرس رو هم حذف كردم و دوباره نصب كردم نشد كه نشد. همه پلاگين ها رو هم حذف كردم بازم نشد، قالب فروشگاه رو همم عوض كردم بازم نشد ، آخه من ديگه ذهنم به جايي نميرسه. :redfadce: :-/ هر كار كردم نشد كه محصول متغييرم كار كنه، كليد افزوندن به سبد خريد نمياد.
خدمت شما عرض کردم اطلاعات سی پنل و وردپرستون رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

tabtak

تازه وارد
چطور میتونم دسته بندی محصوالات رو تو قالب سایت نشون بدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با استفاده از ابزارکش ، در قسمت ابزارک ها

nasimparsi

تازه وارد
با درود و خسته نباشید. من همگی 23 برگه رو خوندم ولی این دشواری ها رو دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید:

نشانی تارنما (سایت) فروشگاه:

1- من نیاز دارم که بالای کالاها یک اسلایدر وجود داشته باشه که شماری از کالاهای ویژه رو به نمایش در بیاره. لطفا بگین چجوری راه اندازیش کنم چون با اینکه اسلاید ساختم و برخی از کالاها رو ویژه کردم و اسلایدر رو فعال کردم بازم به نمایش در نمیاد

attachment.php

2- همان گونه که می بینید من به طور آزمایشی یک کالا رو ویژه کردم. ولی زمانی که تارنما (سایت) رو باز می کنیم همگی کالاها به یک اندازه برابر نشون داده می شن و کالای ویژه هیچ تفاوتی نداره

3- اگر به تارنما (سایت) نگاهی بیاندازید. من ابزارک هایی رو به در نوار کناری سمت راست به کار انداختم. مشکل اینجاست که یک فضایی بالای این ابزارک ها تهی مونده و این ابزارک ها از بالا و روبروی نخستین کالاها به نمایش در نمیاد و از پایین تر نشون داده می شه

61665262502606448254.jpg

4- برای به نمایش درآمدن نام کالا، باید حتما با موس روی اون کالا رفت تا نامش به نمایش در بیاد. می خواستم بدونم می شه کاری کرد که این نام بدون نیاز به اشاره ی موس، همیشه نشون داده بشه؟

با سپاس

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vbsupport

تازه وارد
لطفا فایل زیر را از لینک زیر دانلود نمایید و به مسیر زیر منتقل نمایید و جایگزین فایل موجود کنیدامیدوارم که مشکلتون حل بشه

مسیر فایل

wp-content/themes/argentum/css

ls

من میخواستم از فایلتون استفاده کنم ولی حذف شده

قیمت حراج میخواستم قرمز بشه

Ali.Akbar

تازه وارد
با سلام.در این پوسته چرا در موقع پر کردن فرم خرید وقتی روی انتخاب استان کلیک میکنیم،قالب به هم میریزه؟

راهی برای اصلاحش نیست؟
سلام دوستان

من هم این مشکل را دارم و سرچ هم کردم متاسفانه پیدا نکردم راه حل رو !

از دوستان میخوام در صورت امکان راهنمایی کنند.

با تشکر

vbsupport

تازه وارد
سلام دوستان من هم این مشکل را دارم و سرچ هم کردم متاسفانه پیدا نکردم راه حل رو !

از دوستان میخوام در صورت امکان راهنمایی کنند.

با تشکر
تو تنظیمات اصلی ووکامرس گزینه انتخاب کشور هوشمند رو که آخرین گزینه هست رو غیر فعال کنید

من درستش کردم

msrey

تازه وارد
با سلام

دوستان اسلایدر این قالب تنها یک محصول رو نشون میده ؟

من دو محصول رو برجسته کردم ولی در قسمت بالا سمت چپ(قسمت اسلایدشو) تنها یک محصول رو نشون میده و محصول دومی اومده پایین سمت راست ولی با قظع بزرگتر .

لطفا راهنمایی بفرمایید

masoud_masoud

تازه وارد
سلام و خسته نباشید

من میخوام یه سری تغییرات بدم لطفا راهنمایی کنید

1 . میخوام صفحه اصلی سایت همون صفحه فروشگاه باشه - یعنی صفحه اصلی فعلی حذف بشه

2 . اسلایدر رو بزارم بالا صفحه فروشگاه

3 . شماره صفحات در صفحه فروشگاه زیر هم میاد - میخوام کنار هم کنمشون بعلاوه این که اگر تعداد صفحات زیاد بشه بهم نمیریزه؟

4. میخوام باکس های محصولات رو بزرگ کنم و یه سری صفات محصول رو روی هر باکس بزارم

ضمنا بنده php و css رو تا حد لازم برای ایت کارها بلدم

پیشاپیش ممنون

mahdyar7

تازه وارد
سلام و خسته نباشیدمن میخوام یه سری تغییرات بدم لطفا راهنمایی کنید

1 . میخوام صفحه اصلی سایت همون صفحه فروشگاه باشه - یعنی صفحه اصلی فعلی حذف بشه

2 . اسلایدر رو بزارم بالا صفحه فروشگاه

3 . شماره صفحات در صفحه فروشگاه زیر هم میاد - میخوام کنار هم کنمشون بعلاوه این که اگر تعداد صفحات زیاد بشه بهم نمیریزه؟

4. میخوام باکس های محصولات رو بزرگ کنم و یه سری صفات محصول رو روی هر باکس بزارم

ضمنا بنده php و css رو تا حد لازم برای ایت کارها بلدم

پیشاپیش ممنون
سلام

برای مشکل اولتون این کارو بکنید:

از قسمت تنظیمات > خواندن > برگه نخست رو روی برگه فروشگاه تون ست کنید.

برای مابقی مشکلات آدرس سایت رو بدید لطفاً....

بالا