قالب ووکامرس WooStore فارسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

HamedPC

تازه وارد
این قالب یه چیز کوچیک کم داره .

اگه میشد یه سری توضیحات کوچیک تو صفحه اول باشه مثلا سه تا خطر 3 4 کلمه ای باز خیلی خوب بود.

آیا امکان اضافه کردن یا ویرایش قالب واسه این مورد هست؟

irfreeup

تازه وارد
درود

قسمت اسلایدر ها نمایش داده نمی شود تمامی مطالب فروم هم مطالعه شد اما تنیجه ای نداشت لطفا راهنمایی فرمایید.

باسپاس

PersianPrime

تازه وارد
سلام.

واقعا ممنونم بخاطر این تم فوق العاده.

دستتون درد نکنه.

فقط من دوتا مشکل دارم یکی اینکه وقتی تم رو نصب کردم اخطار زیر رو میده:

کد:
[B]Warning: Creating default object from empty value in [B]C:\Program Files\EasyPHP-12.1\www\wordpress\wp-content\themes\woostore\functions\admin-hooks.php on line [B]160[/B][/B][/B]
توی تنظیمات اخطار عدم پشتیبانی الگو توسط ووکامرس رو میده.

دوم اینکه با اینکه اسلایدر رو فعال کرذم بازم نشونش نمیده.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

نسخه ووردپرس3.5.1

نسخ وواستور 1.4.2

نسخه ووکامرس:توی تنظیمات نتونستم پیدا کنم ولی تازه دانلود کرذمش

dartanan

تازه وارد
با سلام

چه جوری میتونم لیست محصولات رو به این شکل دربیارم.

کجا رو باید تغییر بدم

اول عکس محصول بالا بزرگتر

بعد نام محصول بعد قیمت و دو دکمه توضیحات بیشتر و خرید یا افزدون به سبد خرید.

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای رفع مشکل الگو داخل فایل functions.php قالبتون متن زیر رو بزارید.

کد:
add_theme_support( 'woocommerce' );
برای رفع خطا هم در لوکال تست نکنید!

===

برای تغییر در استایل و ظاهر css رو ویرایش کنید

takseven

تازه وارد
من افزونه رو نصب کردم قالب رو هم دانلود و نصب کردم همه چی اوکی هست خرید هم انجام میشه فقط برای پرداخت بعد از زدن دکمه "انجام خرید "دوباره به همون صفحه تسویه حساب برمیگرده و هیچ اروری هم نمیده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arman2

تازه وارد
از اساتید و حضرات تمنا دارم که لیست فهرست و دسته و برگه ای که برای سایت دمو استفاده کردن قرار بدن تا ما هم همین رو استفاده کنیم. کاملا ساده و شکیل است.

سوال دیگر : لوگوی سایت دمو را با لوگوی خودم عوض کردم. چطوری می تونم کنارش متن هم اضافه کنم؟ مثلا اسم سایت یا مورد فعالیت؟

arman2

تازه وارد
من در ادامه انگولکام، خودم تا یه جایی رسوندمش

لوگوی ترنسپرنسی رو هم جا سازی کردم

مشکل من اینجاست الان :

شناسه (id) برگه شرایط که توی تنظبمات هست چیه؟ که به هر مشتری یه کد میده که خریدش رو رهگیری یا پیگیری کنه؟

حضرات منتظریم

Alaric

کاربر عضو
درود قسمت اسلایدر ها نمایش داده نمی شود تمامی مطالب فروم هم مطالعه شد اما تنیجه ای نداشت لطفا راهنمایی فرمایید.

باسپاس
اسلایدر صفحه اول شما به خوبی نمایش داده می شود و مشکلی در آن نمی باشد.

در صورت اینکه در مرور گر های شما نمایش داده نمی شود کش مرور گر های خود را خالی کنید.

Alaric

کاربر عضو
از اساتید و حضرات تمنا دارم که لیست فهرست و دسته و برگه ای که برای سایت دمو استفاده کردن قرار بدن تا ما هم همین رو استفاده کنیم. کاملا ساده و شکیل است.سوال دیگر : لوگوی سایت دمو را با لوگوی خودم عوض کردم. چطوری می تونم کنارش متن هم اضافه کنم؟ مثلا اسم سایت یا مورد فعالیت؟
در مورد سوال اول اگه منظور فهرست بالای سایت هستش اولا به صورت پیشفرض هستش و دوما اینکه اگه میخوای ب صورت دلخواه تنظیمش کنی باید از منو نمایش و بعد گزینه فهرست های ورد پرس یک فهرست دلخواه بسازی

در مورد سوال دوم باید بری توی وو استور تم آپشن سر برگ جبرال سیتینگ (General setting) و گزینه تکست تایتل ( text title) رو فعال کنی و اونجا اسم و توضیحات سایتت رو بنویسی باید بگم در صورت فعال کردن این گزینه لوگو نمایش داده نمیشه.

موفق باشید

Alaric

کاربر عضو
من در ادامه انگولکام، خودم تا یه جایی رسوندمشلوگوی ترنسپرنسی رو هم جا سازی کردم

مشکل من اینجاست الان :

شناسه (id) برگه شرایط که توی تنظبمات هست چیه؟ که به هر مشتری یه کد میده که خریدش رو رهگیری یا پیگیری کنه؟

حضرات منتظریم
در مورد سوال اولت متوجه نشدم ولی در مورد سوال دومت همه سفارش های مشتری ذخیره میشه و مشتری با رفتن به حساب کاربریش میتونه همه سفارشاتشو ببینه و ببینه که در چه حالتی قرار داده

arman2

تازه وارد
بی زحمت سایتو نگاه کنین ببینین همه چی درسته؟

وارد فروشگاه بشید بی زحمت

turboo

تازه وارد
خسته نباشید ، ممنون از این قالب و اسکریپت فوق العاده ای که معرفی کردید ، آقا ما هر کاری می کنیم صفحه اصلی ما رو 404 نشون می ده ، این برگه وجود ندارد !! (صفحه اصلیم مثل Demo نیست )

چه کنیم دوستان ؟؟

turboo

تازه وارد
تو دمویی که گذاشتید وقتی یه محصول رو باز میکنید قسمت توضیحات ، اطلاعات اضافی و نقد درست هست ، اما نتونستم من اینطور درستش کنم و 2 تا لینک ساده برای توضیحات و نقد هستش ... !

arman2

تازه وارد
قسمت ثبت نام سایت منو و دیگر جاهاشو بی زحمت چک کنین

وارد بخش فروشگاه بشین

behtateam

تازه وارد
ببخشید نسخه ی جدیدی از هسته ی woostore اومده

اگه آپدیت کنید فارسی ها میپره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اپدیت نکنید. فردا نسخه جدید رو میزاریم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا