قالب superstore فارسی برای ووکامرس

sherko

تازه وارد
با سلام

تشکر بابت قالب عالیتون من وقتی خواستم لوگوی خودمو اپلود کنم از اون به بعد این پیغامو میده و حتی بعد از حذف و نصب کردن مجدد این قالب باز همین پیغامو میده :

Fatal error: Call to undefined method WooCommerce::mfunc_wrapper() in /home/jadooogar/public_html/wp-content/themes/superstore/header.php on line 7

اگه لطف کنین بهم بگید مشکل از چیه تا حله ش کنم خیلی ممنون میشم چون قالب خیلی باحالیه دلم نمیاد از دستش بدم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نسخه ووکامرست چیه؟

احتمال عدم سازگاری قالب با ووکامرس شما وجود داره

milad144

تازه وارد
قالب خوبی هست ولی مشکل داره :40: مثلا لوگو گذاشتم دیدم مطالب سایت بالا نمیاد

mikado

تازه وارد
سلام آقای آتشین بار پوسته مشکل داره

قسمت خرید و در انتها fatal error میده و مشکل داره

پیگیری کنید..

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا کد ارور رو اینجا بزارید

sohrabkhan

تازه وارد
اين ورژن قالب تا ورژن 2.0.9 اي كامرس سازگاري داره

بعد اون به مشكل ميخوره

ممنون ميشم ورژن جديد قالب را قرار بديد؟

sohrabkhan

تازه وارد
سلام

قالب سازگار شده ب ورژن جديد ووكامرس را اپلود كردم.

لذت ببريد

پیوست‌ها

• superstore.zip
    1.1 مگابایت · بازدیدها: 57

mrgh

تازه وارد
سلام

ممنون از لطفت دوست من. استفاده کردیم

اگه امکانش هست لطف کن طریقه سازگار کردن با ووکامرس جدید رو یادمون بده تا قالب های دیگ ک این مشکلو داره رو هم بتونیم سازگار کنیم

سپاس

kootlas

کاربر عضو
چطور میشه لینک های موجود تو منوی بالای این قالب رو که لازم نداریم نشون ندیم؟ تو تنظیمات چیزی پیدا نکردم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر درست منظورت رو متوجه شده باشم

از قسمت نمایش/فهرست ها

kootlas

کاربر عضو
نه اونجا نیست

من اینو میگم:

attachment.php

You must be registered for see images attach

kootlas

کاربر عضو
دارم رو لوکال تستش میکنم

همون منوی بالای سایت منظورم هست که تمام برگه های سایت رو به صورت خودکار با زیر مجموعه هاش نشون میده

من میخوام انتخاب کنم که چه برگه هایی اون بالا نمایش داده بشن و چه برگه هایی نمایش داده نشن

MRDUDU

تازه وارد
چطور میشه از اسلاید شو استفاده کرد

در حال حاضر در محل اسلاید نوشته

Please add some slides in the WordPress admin to show in the Featured Slider.

من WOOSLIDER رو نصب کردم اون قالبی که تو صفحه قبل هست رو هم نصب کردم ولی اسلاید میره بالا سمت راست صفحه[h=1]ن رو رو[/h]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

agha-mehran

تازه وارد
دوستان من یک مشکلی دارم برای قالبم، میخوام وقتی روی عکس محصولات موس میره، یک عکس دیگه لود بشه(یکی از عکس های دیگه تو گالری محصول هست)

سایت من اینه، مثلا میخوام مثل قالب بلازوک بشه که وقتی میری رو عکس یک عکس دیگه رو نشون بده

میشه راهنمایی کنید چطوری اینکارو کنم، اگه پلاگینی داره بگید یا اگه تو css باید کاری کرد ، ممنون میشم استاید راهنمایی کنن

agha-mehran

تازه وارد
دوستان من یک مشکلی دارم برای قالبم، میخوام وقتی روی عکس محصولات موس میره، یک عکس دیگه لود بشه(یکی از عکس های دیگه تو گالری محصول هست)سایت من اینه، مثلا میخوام مثل قالب بلازوک بشه که وقتی میری رو عکس یک عکس دیگه رو نشون بده

میشه راهنمایی کنید چطوری اینکارو کنم، اگه پلاگینی داره بگید یا اگه تو css باید کاری کرد ، ممنون میشم استاید راهنمایی کنن

چرا هیچ کدوم از اساتید نمیاد راهنمایی کنه آخه، واقعا چیزی که من میخوام اینقدر سخت هست یا کسی حاضر نیست مجانی راهنمایی کنه ؟!؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چرا هیچ کدوم از اساتید نمیاد راهنمایی کنه آخه، واقعا چیزی که من میخوام اینقدر سخت هست یا کسی حاضر نیست مجانی راهنمایی کنه ؟!؟
راه کار شما اینجاست

یا اینجا

agha-mehran

تازه وارد
راه کار شما اینجاست

یا اینجا

با تشکر از شما که جواب دادین

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا