قالب superstore فارسی برای ووکامرس

alifiresoft

کاربر عضو
دوستان ، نسخه بهینه شده پوسته برای شما قرار گرفت. میتونید از لینک زیر دریافتش کنید...فونت ها بهینه تر و زیبا تر شدن

تصویر:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/138140904058731.jpg
دریافت:

کد:
http://up.persianscript.ir/uploads/138138740377341.zip
آقا محمد ممنون. هنوز صفحه اول سایت که نیومده. ;)

4lireza

تازه وارد
ممنون . عالی ست :48:

لطفا از فونت های (بی یکان . کودک .) هم استفاده کنین

amirgalaxy

تازه وارد
این قالب 2 تا ایراد بزرگ داره!!!

1- اسلایدرش ثابت نیست یعنی نسبت به اندازه تصاویر اسلایدر بزرگ و کوچیک میشه

2- عکس ها تا جایی که قالب اجازه بده در حالت استاندارد بزرگ میشن...یعنی شما چه یه عکس 2*2 بندازید

چه یه عکس 1000*1000 بندازید در قالب هر دوشونو به یه اندازه میبینید...در صورتی که باید وقتی عکس 2*2 میندازید

به همون اندازه نشون بده و سمت راست و چپش فضای خالی قرار بگیره یا وقتی عکس 1000*1000 میندازیم باید به اندازه

اسلایدر کوچیک بشه نه این که اسلایدر به اندازه عکس بزرگ بشه!!!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینهایی که گفتید اشکال محسوب نمیشن. شما برداشتید تصویر در اندازه 500*500 دادید. سیستم نمیتونه اون تصویر رو بچسبونه به عنوان اسلاید با همون اندازه. میاد عرض 500 رو بزرگ میکن تا به سایز استاندارد برسه (فکر میکنم 950px) و به مراتب طول تصویر هم بزرگ میشه و میشه 950*950...

amirgalaxy

تازه وارد
اسلایدر های دیگه(مثل همین اسلایدر قالب هایی که در انجمن هست) وقتی عکس 2*2 میندازیم به همین اندازه نشون میده و اطرافش

فضای خالی قرار میگیره و اگه 1000*1000 بندازیم بازم به اندازه اسلایدر کوچیک میشه و اطرافش فضای خالی قرار میگیره که درستش همینه...

حالا این طوری برای هر عکس باید اندازه ای در نظر بگیریم تا اسلایدر اندازش کوچیک و بزرگ نشه.....

من هرچی بگم معلوم نمیشه وقتی کابرا باهاش کار کنن خودشون متوجه این مشکل میشن...

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
همه قالب ها بر وفق مراد نیستند دوست گرامی ، تمامی قالب ها هم سایز استاندارد دارن و باید اون رعایت بشه. قالب هایی که سایز استاندارد ندارند میان در صورتی که شما سایز تصویر رو کم یا زیاد زدید با thumb درستش می کنند...

alifiresoft

کاربر عضو
همه قالب ها بر وفق مراد نیستند دوست گرامی ، تمامی قالب ها هم سایز استاندارد دارن و باید اون رعایت بشه. قالب هایی که سایز استاندارد ندارند میان در صورتی که شما سایز تصویر رو کم یا زیاد زدید با thumb درستش می کنند...
البته جا داره من اینجا اضافه کنم که همه قالبها نباید همه جا کارایی داشته باشن. یه سری قالب هستن که مخصوص یه سری کارای خاص هستن.

این قالب هم ممکنه اسلایدرش این مدلی باشه که طول و عرض تصویر رو خودش بزرگ میکنه اما ممکنه من نوعی دوست داشته باشم این اتفاق بیفته.

amirgalaxy

تازه وارد
راستی در صفحه اول محصولات جدید یا دسته ها بیش تر از 4تا نمیتونن باشن؟؟؟؟؟؟؟؟

چون من که تو تنظیمات قالب در بخش home pageش عدد رو بالابردم تغییری نکرد!

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
راستی در صفحه اول محصولات جدید یا دسته ها بیش تر از 4تا نمیتونن باشن؟؟؟؟؟؟؟؟چون من که تو تنظیمات قالب در بخش home pageش عدد رو بالابردم تغییری نکرد!
برای محصولات جدید به جایه عبارت homepage_recent_products_limit مقدار عدید تعداد محصولات جدید

و برای دسته ها homepage_product_categories_limit مقدار عددی رو در فایل index جایگزین کنید

alifiresoft

کاربر عضو
برای محصولات جدید به جایه عبارت homepage_recent_products_limit مقدار عدید تعداد محصولات جدید و برای دسته ها homepage_product_categories_limit مقدار عددی رو در فایل index جایگزین کنید
اصلا لزومی به این کار نیست. دسته هایی که محصول داخلشون باشه رو نشون میده. حتی اگه بیشتر از 4 تا باشه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
اصلا لزومی به این کار نیست. دسته هایی که محصول داخلشون باشه رو نشون میده. حتی اگه بیشتر از 4 تا باشه
برای دسته ها رو نمی دونم اما محصولات ویژه و محصولات جدید بیشتر از 4 تا نمایش داده نمی شه

متاسفانه داخل پنل قالب هم گزینه تغییر تعداد کار نمی کنه ! ( موجوده ولی )

قالب خوبیه ولی چندتا ایراد داره :

1- اسلاید باید تصاویر رو با اندازه ثابت نشون بده که نشون نمی ده .

2- وقتی که براش منو بالای صفحه یا پایین تعریف می کنه و یک گزینه رو زیر مجموعه می کنی به هم ریخته نشون داده می شه .

3- باوجود تنظیمات موجود در قالب مبنی بر نمایش تعداد محصولات جدید و ویژه ، فقط 4 تا از محصولات نمایش داده می شه .

4-اطلاعات نوشته بغل نوشته نمایش داده می شه که از کیفیت قالب پایین میاد ، اگه این نوشته ها پایین نوشته ها ، قرار داده بشه خوب می شه .

5-تصاویر نمایش داده شده در محصولات باید به یک اندازه نمایش داده بشن .

amirnano

تازه وارد
سلام

ممنون بابت قالب زیبا

فقط یه نکته

من در هنگام تکمیل سفارش وقتی میخوام روی تغییر کشور و یا تغییر شهر کلیک کنم بهم میریزه!

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلامممنون بابت قالب زیبا

فقط یه نکته

من در هنگام تکمیل سفارش وقتی میخوام روی تغییر کشور و یا تغییر شهر کلیک کنم بهم میریزه!
بارها توضیح داده شده | قبل پرسش لطفا جست و جو کنید

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
میدونم نباید باز مطرح کنم اما چیزی پیدا نکردم

============

چرا تایک جدا گانه زدید باز ؟

amirnano2

تازه وارد
یه مشکل دارم که فکر کنم مربوط به قالب هست این هم روی تصاویر که کلیک میکنم دکمه close یا هر دکمه دیگه ای نوشته اش رو هم نمایش میده

فکر کنم تصویر گویا هست.

You must be registered for see images attach

alifiresoft

کاربر عضو
یه مشکل دارم که فکر کنم مربوط به قالب هست این هم روی تصاویر که کلیک میکنم دکمه close یا هر دکمه دیگه ای نوشته اش رو هم نمایش میدهفکر کنم تصویر گویا هست.

You must be registered for see images attach
اما من فک نمیکنم مشکل از قالب باشه. یکی از افزونه های شما در کار قالب تداخل ایجاد میکنه. قالب تست شده و مشکلی نداره. افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدوم هست

amirnano2

تازه وارد
کل افزونه هام رو غیر فروشگاه غیر فعال کردم اما بازم نشد!!

نمیدونم مشکل از کجاست

hosein1414

تازه وارد
سلام خدمت دوستان.

من یه چند تا مشکل دارم با این قالب اگه میتونید کمک کنید . :((

1-بالای قسمت محصولات ویژه چیزی ننوشته (توی قسمت دمو انگلیسیش بالای محصولات ویژه یه چند تا تبلیغه من میخام جای اون تبلیغا یه کادری باشه و نوشته باشه محصولات ویژه)

2- همون طور که دوست قبلی گفت منم این مشکل دارم :"روی تصاویر که کلیک میکنم دکمه close یا هر دکمه دیگه ای نوشته اش رو هم نمایش میده"

باید چیکار کنم تا درست شه؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا