قالب WPLMS

kingblack5230

تازه وارد
با سلام

من از نسخه ی 2.0.6 این تم استفاده میکنم...همه چیزش درست کار میکنه ولی یه مشکل داره که نمیدونم از چیه؟

وقتی از شورت کد ها استفاده میکنم صفحه رفرش میشه بعدش چیزی نشون نمیده...(صفحه سفید میمونه)

راه حل درست کردنش چیه؟

مرسی

miladjef

کاربر عضو
قالب به نسخه 2.0.6 ارتقا پیدا کرد .برای دانلود به پست اول مراجعه کنید

miladjef

کاربر عضو
با سلام

من از نسخه ی 2.0.6 این تم استفاده میکنم...همه چیزش درست کار میکنه ولی یه مشکل داره که نمیدونم از چیه؟

وقتی از شورت کد ها استفاده میکنم صفحه رفرش میشه بعدش چیزی نشون نمیده...(صفحه سفید میمونه)

راه حل درست کردنش چیه؟

مرسی
سلام
پیام های خصوصیتون رو چک کنید

در کل این مشکل بیشتر به نسخه php بر می گرده

nasir8078

تازه وارد
سلام. من این قالب رو نصب کردم ولی وقتی فعالش کردم این خطا رو داد. 

Warning: require_once(/home/mogibco1/public_html/wp/wp-content/themes/wplms/options/validation/theme-update/class-theme-update.php): failed to open stream: No such file or directory in/home/mogibco1/public_html/wp/wp-content/themes/wplms-2.0.6-/includes/config.php on line 33Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/mogibco1/public_html/wp/wp-content/themes/wplms/options/validation/theme-update/class-theme-update.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/mogibco1/public_html/wp/wp-content/themes/wplms-2.0.6-/includes/config.php on line 33

چه کار باید بکنم؟

متشکرم

farshidin

تازه وارد
برای این پروژه خیلی زحمت کشیده اید ، ترجمه های روان و خوب ، پشتیبانی و .... 

سئوال یا مشکلی نداشتم ، فقط خواستم تشکری کرده و خسته نباشید گفته باشم . 

ممنون 

moohssenn

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید.

من قالب رو نصب کردم و افزونه های مورد نیازشم نصب شد. از ورژن 2.0.6 هم استفاده کردم ( هم برای نصب و هم برای درون ریزی ). الان مشکل اونجاست که نمیدونم چطوری صفحه عضویت رو فارسی کنم.؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

simonamiri0069

کاربر عضو
قالب وردپرس مدرسه ای WPLMS این  امکان را می دهد تا بدون دخالت و گرفتن وقت زیاد دانش اموزان به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و از کلاس ها باخبر باشند دارای پکیج های مختلفی بوده است ( طلایی , نقرهای و ..) که با خرید انها دانش اموزان می توانند به صورت مجانی از کلاس های شما استفاده نماید دارای پشتیبانی از انواع ابزارک ها بوده است و حتی این قالب فارسی مدرسه ای به شما امکان قرار دادن فیلم را می دهد تا دانش اموزان و کاربرانتون به صورت ویدیو , متن و تصویری از کارهای شما استفاده نمایند

دیگر خصوصیات

• رنگبندی زیبا و تنظیمات مربوط به ان
  • پشتیبانی از WooCommerce
  • قسمت تنظیمات فارسی
  • BBPRESS آماده
  • BuddyPress آماده
  • آزمون
  • کاملا واکنشگرا
  • بهینه و سئو
  • رابط کاربری خوب
  • داشبورد وضعیت
  • و ….

94/8/25

نسخه 1.9.9.1 به همراه فارسی افزوده شد

94/9/30

فارسی سازی افزونه هایی داخلی قالب مثل wplms-events وwplms-dashboard و... همچنین Visual Composer به قالب افزوده شد.

دوستان فارسی سازی در مراحل اولیه هست.در صورتی مشکلی بود اعلام کنید تا اصلاح بشه.

94/12/16:قالب به نسخه 2.0.6 به روز رسانی شد

You must be registered for see images attach

فایل های درون ریز

سلام فایل درون ریز رو باید کجا اپ کنم.توضیح برفمایید

moohssenn

تازه وارد
سلام و عرض خسته نباشید.

من قالب رو نصب کردم و افزونه های مورد نیازشم نصب شد. از ورژن 2.0.6 هم استفاده کردم ( هم برای نصب و هم برای درون ریزی ). الان مشکل اونجاست که نمیدونم چطوری صفحه عضویت رو فارسی کنم.؟؟؟؟
این صفحه عضویتی که با دمو نصب میشه مربوط به کدام یکی از افزونه ها هستش.

omidrastegar

کاربر عضو
آخرین نسخه این قالب برای شما دوستان WPLMS v2.1

You must be registered for see images attach

mohamad_a226

کاربر عضو
خسته نباشید بابت این قالب خیلی خوب.

افزونه buddypress کاربرد زیادی رو تو این قالب داره ولی خب فارسی نیست. میخواستم بدونم چطور میتونم فارسی سازش رو داشته باشم؟

mohamad_a226

کاربر عضو
من فارسی ساز بادی پرس رو طبق آموزشی که آقا محمد تو این تاپیک گفته بودن انجام دادم، ولی بازم فارسی نشد!

mohamad_a226

کاربر عضو
ای بابا راه حلی نیست؟ :|

من یه فیلم آموزشی هم برای تغییر زبان بادی پرس توی این قالب گیر آوردم، ولی یه قسمت از فیلم هست که تو ابزار Tools وارد یه بخشی به اسم Localization میشه!

همچین بخشی رو چطور میشه اضافه کرد؟

من لینک فیلمش رو میذارم، اگه کسی از دوستان متوجه شد، ممنون میشم راهنمایی کنه:

mojtaba472

تازه وارد
سلام دوستان 

ورژن جدید WPLMS Learning Management System v2.1.1 با حجم 129.1 MB میتوانید از لینک زیر دانلود کنید...

امیدوارم مثل ورژن های قبلی این رو هم فارسی سازی کنید تشکر از همه دوستان

aquaquest

تازه وارد
با سلام خدمت شما

آقا من چه طوری می توانم صفحه اصلی قالب را مثل صفحه اصلی دمو قرار دهم؟

آیا آموزشی برای نحوه کار با این قالب و تنظیمات آن وجود دارد؟

ممنون

simonamiri0069

کاربر عضو
با سلام خدمت شما

آقا من چه طوری می توانم صفحه اصلی قالب را مثل صفحه اصلی دمو قرار دهم؟

آیا آموزشی برای نحوه کار با این قالب و تنظیمات آن وجود دارد؟

ممنون
منم سوالم همینه از دوستان کسی هست راهنمایمون کنه؟

simonamiri0069

کاربر عضو
همین ایپورت کردن که فرمودید مربوط به همون فایل 34 مگابایتی پست اول میشه؟ چطور باید ایمپورت کرد.

Hacksoft

تازه وارد
سلام من چطوری باید از post type = course این قالب rest api با پلاگین rest api 2 خروجی بگیرم دوستان؟؟؟

m_kiani6161

تازه وارد
با سلام دوستان من در هنگام نصب با پیغام زیر مواجه می شم البته بگم من دارام این قالب رو در لوکال هاست کامپیوتر خودم قرار می دم ممنون می شم اگه کمک کنید.

Warning: require_once(C:\AppServ\www\wordpress/wp-content/themes/wplms/options/validation/theme-update/class-theme-update.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\AppServ\www\wordpress\wp-content\themes\wplms_2.6.1\wplms\includes\config.php on line 35Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\AppServ\www\wordpress/wp-content/themes/wplms/options/validation/theme-update/class-theme-update.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\AppServ\www\wordpress\wp-content\themes\wplms_2.6.1\wplms\includes\config.php on line 35

بالا