قرار دادن کد PHP در پست

iJoseph

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده برای قسمت راهنمای ارسال محصولات در وب‌سایت خودم نیاز دارم تا لیست شخصی شده ای از استان ها و شهرستان ها قرار بدم. این لیست در قسمت استان ها کامل هست ولی در قسمت شهرستان ها شخصی سازی میشه و یکسری از شهرستان ها حذف میشند. من یک کد گیر اوردم ولی توی ادیتور که قرارش می دم لیست شهرستانش به وجود نمیاد، چندین افزونه ی قرار دادن کد PHP رو هم دانلود کردم و امتحان کردم ولی نشده. 

کد و تصویری که بعد از قرار دادن کد در پست برام ایجاد میشه رو پیوست کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید که چطوری این کد رو قرار بدم که کامل نمایش داده بشه. 

تشکر بسیار

You must be registered for see images attach

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

همین نمونه فایل code.html منظورتون هست؟ ببخشید کدوم قسمت کد شما php بود؟ 

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی صفحه میشه. توی post یک مقدار دردسر خواهد داشت

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

دقیقا بنده متوجه مشکل شما نشدم آیا شما می خواید این کد مستقل ایجاد بشه و در همه پست ها یا فقط در یک پست وردپرس قصد اجراش رو دارید اگر قصد اجرا در پست رو دارید مثل عکسی که قرار دادم  باید به این روش عمل کنید .

نوشته به دو حالت قرار میگیره یا دیداری یا متن

چون شما می خوای این کد رو قرار بدی باید در حالت متن وارد بشی بعد کل کد رو کپی پیست کنید ضمنا این قسمت از کد هم پایین قرار دادم باید حذف بشه چون در ساختار نوشته میشه البته بهتره خودتون تست کنید

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-

transitional.dtd">

نیازی هم به افزونه های php نیست البته اگر سوال شما رو درست متوجه شده باشم. اگر هم پاسخم اشتباه است بهتره توضیح بیشتری بدید

موفق باشید

iJoseph

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

دقیقا بنده متوجه مشکل شما نشدم آیا شما می خواید این کد مستقل ایجاد بشه و در همه پست ها یا فقط در یک پست وردپرس قصد اجراش رو دارید اگر قصد اجرا در پست رو دارید مثل عکسی که قرار دادم  باید به این روش عمل کنید .

نوشته به دو حالت قرار میگیره یا دیداری یا متن

چون شما می خوای این کد رو قرار بدی باید در حالت متن وارد بشی بعد کل کد رو کپی پیست کنید ضمنا این قسمت از کد هم پایین قرار دادم باید حذف بشه چون در ساختار نوشته میشه البته بهتره خودتون تست کنید

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-

transitional.dtd">

نیازی هم به افزونه های php نیست البته اگر سوال شما رو درست متوجه شده باشم. اگر هم پاسخم اشتباه است بهتره توضیح بیشتری بدید

موفق باشید

سلام دوست گرامی 

ممنون از پاسخت

منم همین کارو می کنم اما قسمت شهرستان نمایش داده نمیشه به هیچ وجه.

نمی دونم چطوری برای شما نمایش داده!

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

بنده که گفتم چجوری قرار بدید این عکس رو ببینید چجوریه

قسمت 2 این عکس پیش فرض وردپرس برای نوشتن هست ولی قسمت 1 برای قرار دادن این کدهاست اگر از افزونه ویژوال کمپوزر استفاده کرده باشی دقیقا همین رفتار رو داره . پس شما باید در حالت 1 کد رو قرار بدید

بنده دوباره هم تست گرفتم و کاملا همون شکل جواب داد

موفق باشید

بالا