قیمت گذاری روی سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام . من و همکارم 2 تا سایت داریم که خب الان به دلایلی قصد دارم بفروشمش به همکارم . سایت فیلم و بازی . چون که نمیدونم قیمت یک سایت چه قدر است دوست دارم راهنماییم کنید. از اونجایی که هر 2 سایت با پنل آسمان وب کار میکنه پس کل سفارشات ماه های آخر رو مینویسم .
دوستان واقعا اونهایی که بلدن و پرو هستند جواب بدن . چون اگه قیمت بالا بدین همکارم ضرر میکنه ، اگر هم پایین بدین که باز درست نیست هرچند که نرخ خاصی نداره.
من و همکارم دوست های صمیمی هستیم نمیخوام واسه قضیه پول و اینا بینمون اختلاف بیفته . دوست دارم بدونم این 2 سایت چه قدر پولشه .
سایت بازی تقریبا 800 محصول داره ، سایت فیلم تقریبا 850 تا محصول داره 
فروردین 153 سفارش ، مبلغ : 43,415,100 ريال
اردیبهشت : 149 ، 34,090,000 ريال
خرداد : 164 سفارش ، 36,880,000 ریال
تیر : 159 سفارش ، 32,945,000 ريال
مرداد : 142 سفرش ، 2,169,603,647 ريال
سایت اول اینتر پی سی : 
سایت دوم : 

saeedpersian

کاربر عضو
سلام. طبق تجربيات و ديده ها و شنيده هاي من رد مورد نحوه قيمت گذاري روي سايت.......

قيمت سايت 5 يا 6 برابر سود خالص يكماه تخمين زده ميشه.

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

بنده حدود 10 تومن تخمین میزنم

البته طبق گفته دوستمون سود خیلی مهمه. اینا مبلغ فروش هست اینکه چقدر سود میکنید جای بحث داره

بعلاوه فروش مرداد را درست زدید ؟ 2,169,603,647؟

اگه آره بفرمایید چند درصد این مبالغ سود هست تا تخمین درست بزنیم

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام

البته طبق گفته دوستمون سود خیلی مهمه. اینا مبلغ فروش هست اینکه چقدر سود میکنید جای بحث داره

مبلغ مرداد استباه وارد شده البته قیمت ها به ریال هست' فکر کنم مرداد هم تقریبا ۲ میلیون تومانی باشه۰ البته این قیمت ها فروش هست ۰ سود تقریبا نصف این قیمت است شاید هم کمتر ۰ چون فروشگاه اینترنتی برگشتی و خرابی و ۰۰۰ هم داره ۰

آخرین ویرایش توسط مدیر:

98cell.ir

کاربر عضو

Site

enterpc.ir

کاربر عضو
سلام

جناب مدیر هنوز منتطر نظر قطعی شما هستم ۰هرچند که به روی سایت ها دقیق نمیشه قیمت گذاشت !

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

قیمت گذاری یکم پیچیده است

ولی شما یه نکته رو لحاظ نکردی  کدوم یکی از سایتها مال شماست

چون در قیمت گذاری خود سایت مبنا نیست محصولات و نوشتارها یا نحوه درآمد زایی و ورودی ها هم باید باشه ، محصول سایت و اینکه این سایت چیکار میکنه مهمتره وگرنه چیزی که زیاده دامنه

ضمن اینکه هزینه نگهداری سالیانه پرداخت های قبلی شما هم باید لحاظ بشه

شما نگفتی آیا در این قیمت گذاری محصول رو هم لحاظ کنیم یا نه چون سایت شما بدون محصول هیچی نمی ارزه؟ و این محصول در فضای هاست نگهداری میشه یا در فضای منزل به چه صورتی و به چه مقدار؟ کیفیت محصولات به چگونه است ؟

فعلا همین چند تا جواب بدید بشه یه نظر موقت داد

موفق باشید

enterpc.ir

کاربر عضو
با سلام

قیمت گذاری یکم پیچیده است

ولی شما یه نکته رو لحاظ نکردی  کدوم یکی از سایتها مال شماست

چون در قیمت گذاری خود سایت مبنا نیست محصولات و نوشتارها یا نحوه درآمد زایی و ورودی ها هم باید باشه ، محصول سایت و اینکه این سایت چیکار میکنه مهمتره وگرنه چیزی که زیاده دامنه

ضمن اینکه هزینه نگهداری سالیانه پرداخت های قبلی شما هم باید لحاظ بشه

شما نگفتی آیا در این قیمت گذاری محصول رو هم لحاظ کنیم یا نه چون سایت شما بدون محصول هیچی نمی ارزه؟ و این محصول در فضای هاست نگهداری میشه یا در فضای منزل به چه صورتی و به چه مقدار؟ کیفیت محصولات به چگونه است ؟

فعلا همین چند تا جواب بدید بشه یه نظر موقت داد

موفق باشید
ممنون که تو بحث شرکت کردین . در جوابتون باید بگم هر 2 سایت رو با دوستم شریک هستم . سایت فروشگاهی هست و ما محصولاتمون رو رایت میکنیم و بعد ارسال. بله هر 2 سایت با محصولاتش مد نظر هست . دامنه خالی که اصلا ارزشی نداره.

سایت اول که بازی و نرم افزار و آموزش هست دقیق نمیشه گفت چقدر آرشیو داره چون خیلی از بازی ها رایت شده و روی هارد نیست . اما کلا 800 تایی محصول میشه . از 1 حلقه CD بگیر تا 38 یا 40 DVD . اگر بخوام تقریبی حساب کنم شاید از 4 ترابایت هم رد بزنه .

سایت دوم که فیلم و سریال و انواع انیمیشن(سه بعدی و HD و ...) است تقریبا 3 ترابایت آرشیو داره و 850 تا محصول . محصولاتمون از دم رایتی است . اورجینال نیست. البته دلیلی هم نداره اورجینال باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

البته باید سایر دوستان هم نظر بدن این نظر شخصی بنده است.

قیمت مد نظر خودت و دوستت چقدره

چون اینجا با حجمی از اطلاعات مواجه هستیم که قیمت خودش رو داره یکی 3000 تومن یکی 70000 تومن یکی 6000 تومن یکی 8000 تومن خب سخته قیمت گذاری اینجوری

شما قیمت نهایی فایل ها رو به اضافه 5000 تا 500000 تومن دامنه رو محاسبه کن البته رقمی که برای دامنه گفتم  باید بین خودتون حل بشه

این در شرایطی هست که فایلهای یک سایت به طور مستقیم دست یکی و فایلهای سایت دیگه دست یکی دیگه هست

وگرنه اگر فایلها مشترک بوده دریافت ها مشترک بوده یا سهم مساوی از دریافتی داشتید باید همه فایلها رو جمع کنید و تقسیم بر 2 و روی 1 قسمت قیمت بذارید شامل همه هزینه ها اینترنت رایت cd یا dvd و حتی هزینه های مربوطه مثل بسته بندی مختص سایت یا چیزای دیگه

موفق باشی

enterpc.ir

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

البته باید سایر دوستان هم نظر بدن این نظر شخصی بنده است.

قیمت مد نظر خودت و دوستت چقدره

چون اینجا با حجمی از اطلاعات مواجه هستیم که قیمت خودش رو داره یکی 3000 تومن یکی 70000 تومن یکی 6000 تومن یکی 8000 تومن خب سخته قیمت گذاری اینجوری

شما قیمت نهایی فایل ها رو به اضافه 5000 تا 500000 تومن دامنه رو محاسبه کن البته رقمی که برای دامنه گفتم  باید بین خودتون حل بشه

این در شرایطی هست که فایلهای یک سایت به طور مستقیم دست یکی و فایلهای سایت دیگه دست یکی دیگه هست

وگرنه اگر فایلها مشترک بوده دریافت ها مشترک بوده یا سهم مساوی از دریافتی داشتید باید همه فایلها رو جمع کنید و تقسیم بر 2 و روی 1 قسمت قیمت بذارید شامل همه هزینه ها اینترنت رایت cd یا dvd و حتی هزینه های مربوطه مثل بسته بندی مختص سایت یا چیزای دیگه

موفق باشی
باز هم سلام . آقا من نمیخوام موضوع رو کش بدم و ... فقط یک قیمت معقول با توجه به آرشیو بهم بدین :

خب آرشیو سایتمون بالای 9 ترابایت هست . 

فیلم و سریال و انیمیشن : 2 ترابایت و 500 گیگ .

بازی نرم افزار و آموزشی : 7 ترابایت .

----------------------------------------------

توضیح تکمیلی :

انیمیشن : 518 گیگ : انیمیشن سه بعدی ، دوبله ، HD Bluray و ...

فیلم ایرانی 371 گیگ : فیلم ایرانی جدید ، فیلم دهه 60 ایرانی ، 

فیلم خارجی سانسور شده : 202 گیگ

مستند : 184 گیگ

سریال ایرانی : 1080گیگ تعداد : 146 عنوان

سریال خارجی : 14 عنوان

سریال کره ای : 16 عنوان

بازی 4 ترابایت و 665 گیگ

بازی : 345+340 : یک ترابایت و 665 گیگ روی هارد ، نزدیک 3 ترابایت آرشیو روی DVD

نرم افزار و آمورشی : 2 ترابایت و 370 گیگ

یک قیمت معقول بدین.

در ضمن این مقدار تقریبی است و کمی بالا و پایین داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام بهترین سایت برای خرید و فروش سایت انجمن پرشین تولز هستش ... یه زیر بخش دارن برای همین کار ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا