لایسنس اصلی قالب و افزونه وردپرسی را چطور می تونم بخرم:

شرکت خاورپژوهش

تازه وارد
سلام به همه دوستان. من سایتی دارم که از وردپرس استفاده کردم. اما هر په قالب یا افزونه می خرم بعد از مدتی دیگه اون فروشنده پاسخگو نیست.می خواستم با لایسنس اصلی بخرم تا دیگه گرفتار این دوستان نباشم.لطفا راهنمایی بفرمایید چطور می تونم نسخه اصلی با لایسنس بخرم.

سپاس

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام خدمت شما. باید ابتدا ببینید فروشنده اصلی اون افزونه یا پوسته مدنظرتون چه کسی هست؟

اکثر پوسته‌ها و افزونه‌های وردپرس توسط فروشگاه‌های مشخصی مانند کدکنیون و ووکامرس و YITH به فروش می‌رسند.

برخی هم توسط خود شرکت برنامه‌نویسی که اقدام به تولید اون محصول کرده.

کافیه اسم انگلیسی افزونه یا پوسته مدنظر رو در گوگل سرچ کنید. معمولاً جزء اولین نتایج هستند ولی اگر باز هم پیدا نکردید اسمشون رو بگید تا فروشنده اصلی رو بهتون معرفی کنیم.

Sajadszm

تازه وارد
سلام به همه دوستان. من سایتی دارم که از وردپرس استفاده کردم. اما هر په قالب یا افزونه می خرم بعد از مدتی دیگه اون فروشنده پاسخگو نیست.می خواستم با لایسنس اصلی بخرم تا دیگه گرفتار این دوستان نباشم.لطفا راهنمایی بفرمایید چطور می تونم نسخه اصلی با لایسنس بخرم.

سپاس
سلام دوست عزیز

همونطور که اقای قلعه خانی هم فرمودن باید شما ببینید سازنده ی اصلی این قالب ها و افزونه ها کی هستن.بعد از اون اگر حساب پی پال یا مستر و ویزا کارت دارید میتونید خرید کنید.اگر هم ندارید هستن شرکتایی که این خرید هارو برای شما انجام میدن.

بالا