لایسنس دار کردن افزونه

alihesari

کاربر عضو
با سلام

دوستان در حال نوشتن افزونه ای هستم و تقریبا رو به پایان است. نسخه رایگان افزونه در منبع وردپرس منتشر به امید خدا منتشر میشه. ولی یه نسخه پرمیوم هم دارم و میخوام براش لایسنس تعریف کنم. بهترین روشی رو که سراغ دارین لطفا معرفی کنید و مقداری هم توضیح بدین. با تشکر

MAYRAN

کاربر عضو
آسان ترین را کد کردن فایل توابع به همراه سیستم تایید لایسنس

IAMIR

کاربر عضو
تنها روشی که امکان دیکد شدنش تا یکی دو سال دیگه کمه سورس گاردین و یا ورژن آخر ioncube هست .

تو تنطیمات برنامه کد کنند می توانی لاینسس و یا زمان و دامنه تعریف کنید .

alihesari

کاربر عضو
بله مواردی که معرفی کردین عالی هستند ولی به نظر من خرید این نرم افزار ها با این قیمت هایی که دارند برای اینکد کردن یک افزونه وردپرس اقتصادی نیست. روش های دیگری اگر وجود داره معرفی کیند.

Amir9891

تازه وارد
اگه میتونی به همکارات اعتماد کنی ، میتونی از یکی که نرم افزار سورس گاردین یا یون*کیوب داره بخوای با هزینه خیلی کمتر برات کد کنه...

من خودم سورس گاردین دارم... (هم ورژن 9.5 هم 10 - ولی پیشنهاد میدم با 9.5 کد کنی چون لودرهای ورژن 10 هنوز روی همه سرورها نصب نیست و همه گیر نشده و ممکنه کاربر به دردسر بیافته...)

حالا این که اعتماد کنی یا نه بستگی به خود شما داره... :-"

IAMIR

کاربر عضو
وب سایت

تائیید می شود . جهت کد گذاری فایل های php .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
وب سایت

این دیکد میشه ... به نظرم سورس گاردین بهتره ..

alihesari

کاربر عضو
وب سایت

آقا امیر ممنون ولی این سایت ها به درد نمیخوره و دیکد میشن. بهتره همون سورس گاردین رو خریداری کنم. سایر دوستان هم خیلی ممنون :53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من بزودی سورس گاردین رو میخرم...

دوستان اگر عجله ای ندارید صبر پیشه کنید.

IAMIR

کاربر عضو
آقا امیر ممنون ولی این سایت ها به درد نمیخوره و دیکد میشن. بهتره همون سورس گاردین رو خریداری کنم. سایر دوستان هم خیلی ممنون :53:
سورس گاردین هم دیکد می شود .

بستگی به نسخه ioncube که شما انتخاب می کنید هم دارد . اگر نسخه بالا استفاده کنید . کمتر دیکد می شود .

ولی در کل سورس گاردین قوی تر می باشد .

بالا