لطفا کمک کنید ! خیلی فوری

0123654

تازه وارد
سلام دوستان

من یه سایت با وردپرس راه اندازی کردم ، وقتی آدرس رو به صورت میزنم میاد بالا ، ولی وقتی به صورت میزنم نمیاد بالا .

لطفا کمک کنین . ممنون

cedar

کاربر عضو
در فایل httacses. میشه تعریف کرد که به چه نوعی سایت باز بشه . یعنی با www یا بدون www و در ضمن با www بهتره

jafar1374

کاربر عضو
سلام برا منم بدون w باز میشه یعنی وقتی که با w هم می زنم دایرکت میشه رو بدون w و باز میشه

میشه لطف کنید و بگید که چرا و از چه لحاظ بهتره ؟ و اینکه یه کوچولو بگید در فایل httacses. چکار باید بکنیم؟

با تشکر

ahora-kabir

کاربر عضو
ممکنه مشکل از قالب باشه برای من وقتی کد های قالب را دید می کنم بار ها این مشکل پیش امده

قالب پیش فرض یا یک قالب استاندارد دیگه نصب کن ببین درست میشه

ahora-kabir

کاربر عضو
سلام برا منم بدون w باز میشه یعنی وقتی که با w هم می زنم دایرکت میشه رو بدون w و باز میشهمیشه لطف کنید و بگید که چرا و از چه لحاظ بهتره ؟ و اینکه یه کوچولو بگید در فایل httacses. چکار باید بکنیم؟

با تشکر
وردپرس خودش این کار را می کنه در بخش تنظیمات آدرس سایت و نشانسی وردپرس را با www وارد کنید

homayon574

کاربر عضو
دوست عزیز داشتن www در سایت و نداشتنش تاثیز زیادی در سئو سایت ها داره /:) چون گوگل یکم با سایت های چند دامینه خوش رفتاری عادت داره بکنه گاهی اشتباها" داشتن www در اول سایت باعث میشه گوگل فکر کنه سایت چند دامینست و یکم سختگیر بشه در موردش ، این حالت که سایت بی www باشه به نظرم عیب نیستش :78:

اگر کسی بخواد www رو از اول سایتش برداره کد زیر رو توی فایل httacses. کد زیر رو وارد کنید برای برداشتنش هم که دوستان میگن این امکانو وردپرس خودش داره :

کد:
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.yoursite.com$
RewriteRule ^(.*)$ http://www.yoursite.com/$1 [R=301
دامین سایتتونو باید توی کد بالا وارد کنیدا

jafar1374

کاربر عضو
دوست عزیز داشتن www در سایت و نداشتنش تاثیز زیادی در سئو سایت ها داره /:) چون گوگل یکم با سایت های چند دامینه خوش رفتاری عادت داره بکنه گاهی اشتباها" داشتن www در اول سایت باعث میشه گوگل فکر کنه سایت چند دامینست و یکم سختگیر بشه در موردش ، این حالت که سایت بی www باشه به نظرم عیب نیستش :78: تشکر از راهنماییتون

الان سایت اصلی من سایت اگهیه و کلا با www باز میشه و سابدومین وردپرس و شرترونیکس خود به خود بدون www باز میشن ، پس به نظرتون چون من دوتا سابدومین دارم خوبه که سابدومینها بدون www باز بشن درسته ؟

با تشکر

wallfa

کاربر عضو
خوشم از مبحث سئو نمیاد هیچ وقت سعی نکردم خودم درگیر کنم .اما باید بگم موتور جستجو تفکر انسان نما دارند . نکته ای که مهم این که شما باید دومینتون قفل کنید یا به صورت www دار یا بدون www نکته اینجاست که دامین شما هنگامی که خزنده داخل میشه یه دامنه رو پیدا کنه . در مورد ورد پرس قسمت تنظیمات اگر www را بهش اضافه کنید خودش دایرکت قفل میکنه روی همون آدرس ..

بالا