لطف کنید راهنمایی کنید

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع

jing

کاربر عضو
باسلام

دوستان تصویر زیر پروفایل کاربر در وردپرس است

0p6wka5db63lqi69p88j.jpg

من میخوام تو این قسمت یک text area ایجاد کنم که یکسری اطلاعات برای کاربر بذارم بنحوی که فقط برای کاربر قابل دیدن باشه امکان ویرایش وحذف کردن برای کاربرمقدور نباشه و فقط مدیر ، نویسنده یا ویرایشگر بتونه ویرایش وحذف کنه

البته اگر بشه تو این text areaجدول بندی انجام بدم بهتره اگر نشه اشکال نداره

باید چکار کنم راهنمایی نماییدخیلی ضروریه

texas

کاربر عضو
بهتر بود اينو توي انجمن وردپرس فارسي عنوان ميكردين

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ببین منظورت رو شاید بد فهمیدم.

منظورت اینه که موقع عضویت فیلد اضافه کنی . مثلا محل زندگی یا میزان تحصیلات یا هرچی... که بعدا قابل ویرایش باشه تو کنترل پنلش؟

این پلاگین بدردت میخوره:

اینجام یک اموزش برای اضافه کردن فیلد دلخواه:

jing

کاربر عضو
ببین منظورت رو شاید بد فهمیدم.منظورت اینه که موقع عضویت فیلد اضافه کنی . مثلا محل زندگی یا میزان تحصیلات یا هرچی... که بعدا قابل ویرایش باشه تو کنترل پنلش؟

این پلاگین بدردت میخوره:

اینجام یک اموزش برای اضافه کردن فیلد دلخواه:
ببین من مبالغی از کاربران سایتم طلب کارم من میخوام تو پروفایل هرکدام تو اونtext area که گفتم کل مبلغ بدهی ومبلغ پرداختی وباقیمانده را براش بنویسم با این وضعیت مبلغ بدهی هر کاربر فرق میکنه بنحوی که ایشان فقط تو پروفایل خودش صورتحسابش را بتونه ببینه اجازه حذف و ویرایش را نداشته باشه اصل قضیه اینه

حالا اگر بشه کاری کرد که تو اون قسمتtext area (زندگی نامه) طورباشه که من بتونم مبلغ دلخواه را بنویسم وکاربر نتونه تغییرش بده مشکل حله لذا بحث ثبت نامشون جدای از این قضیه هست

فکر کنم مطلب را کامل رسوندم

p30rayan

کاربر عضو
نه اینکارو انجام نمیده ولی میتونی برای هر کاربر در پنلش پیام خصوصی بفرستی!

اینم لینک دانلود:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما از پلاگین اولیه میتونی استفاده کنی!

jing

کاربر عضو
نه اینکارو انجام نمیده ولی میتونی برای هر کاربر در پنلش پیام خصوصی بفرستی!اینم لینک دانلود:

این پلاگین جالبه ولی یک ایراد داره که کار من را دچار مشکل میکنه و اون اینه که:

کاربرمیتونه اون پیام را پاک کنه.....

میشه کاریش کرد که گزینه پاک کردن برای کاربر نمایش نده؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
شما از پلاگین اولیه میتونی استفاده کنی!
اگر منظورتون پلاگین زیر هست این همون پلاگین ریجستر پلاس هست که قبلا نصب کردم این کاری که انجام میده میشه فیلدهای دلخواه به ابزارک ثبت نام اضاف کرد کار من انجام نمیده

پلاگین را یکی از دوستان معرفی کرده کار من انجام میده ولی دوتا ایراد داره

- وقتی برای کاربر اطلاعات لازم را وارد میکنم روی بروز رسانی که کلیک میکنم اطلاعات وارد شده حذف میشه!!؟؟

2-اگر نصب کرده باشیدیا تست کنید توفیلد اول اطلاعات را وارد میکنم رویadd meta که کلیک میکنم فیلد سمت چپ خالی میمونه و روی علامت ستاره که بعنوان پاک کردن هست میزنم چیزی پاک نمیکنه!!؟؟تنظیماتی هم نداره!!!

این دوتا ایراد داره نمیدونم میشه برطرفش کرد یانه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید پلاگینی که دوستتون معرفی کردن با نسخه های بالای وردپرس کار نمیکنن!

تو خود وردپرس org بگرد شاید بتونی پیدا کنی! ولی در کل اون چیزی که میخوای شاید نتونی پیدا کنی. چون اگه فیلد اضافه بکنی دست کاربره و قابل تغییر. مگر یک فیلد مثل نام کاربری باشه که همیشه یکی هست...

jing

کاربر عضو
نه اینکارو انجام نمیده ولی میتونی برای هر کاربر در پنلش پیام خصوصی بفرستی!اینم لینک دانلود:

بعد از نصب پلاگین گزینه های پاک کردن و پاسخ به پیام ها اضاف میشه تو پلا گین جستجو کردم ولی پیدا نکردم میشه بگید از کجا فراخوانی میشه؟

بالا