لود فایل js در ajaxload

amir_saman

کاربر عضو
سلام دوستان

آقا یه مشکلی داشنم که نتونستم آخرم به اونی که می خوام برسم. ما مثلا به صفحه ایندکس داریم که به وسیله اجاکس لود دونه دونه صفحه ها مون رو توش لود می کنیم. مشکل اینجاست که وفتی صفحه ای داخل صفحه اصلی لود میشه دیگه کد های حاوایی که داخل صفحه لود شده هست کار نمی کنه. برای این موضوع یه راه حل پیدا کردم که جواب داد. که به وسله تابغ eval هرچی که تو تگ script قرار داشت دوباره به قسمت لود شده اضافه می شد. تا اینجای کار خوبه حالا اگه دستورات رو از تگ برداریم و بریزیم توی یه فایل js . اونو توی صفحه دوم قرار بدیم کار نمی کنه :دی

کسی راهی بلده !!! فایل پیوستی رو نگاه کنید می فهمید توی test.php یه آلرت هست که در حالت عادی کار می کنه حالا این آلرت رو اگه توی یه فایل js بریزیم و توی test.php آدرس بدیم کار نمی کنه .

کسی هست بتونه یه قسمت به این اجاکس اضافه کنه که فایل های js هم اینکلود بشه ؟!!؟!؟!؟

پیوست‌ها

• AJAX.zip
    1.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش توسط مدیر:

amir_saman

کاربر عضو
آقای freeupweb این مدل کار کردن نیست . آی دی می دی ادد نمی کنی نه شماره ای نه چیزی فقط اعلام می کنی دارم خسته نباشید !!!

کسی بلد نیست ؟؟؟

یه جا خوندم با delegation میشه مشکلم اینه که تا حالا اصلا جاوا اسکریپت کار نکردم اگه کسی می تونه یه کمک به ما بده . هزینه ای هم باشه می دم فقط یه اس رسم درست حسابی بدید نه اینکه ...

اینم آدرس توضیحات delegation بخونید اگه تونستید کمک بدید :

freeupweb

کاربر عضو
داداش گلم

ببنید بنده گفتم که نمیتونم ادد کنم اگه هم ادد کنم انلاین نیستم

بهترین کارو کردم شمارمو دادم

ببین من یه تابع نوشتم براش

اگه خواستی برات ایمیل میکنم در صورت پرداخت پول

در خدمتم

پ.خ می کنم ایمیلمو

بالا