لوگوی ساماندهی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jamshimi

کاربر عضو
درود دوستان

از دوستانی که لوگوی ساماندهی سایت های ایرانی وزارت ارشاد گرفتند همون لوگوی طلایی ممنون میشم راهنمایی کنند که چه مراحلی باید طی بشه و چقدر زمان می بره

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بر اساس نوع سایت قوانین و مقررات فرق می کنه .

شما اگر قبلا لوگوی ساماندهی رو دریافت کرده باشید یعنی نقره ای رو دارید این نقره ای حالت موقت است در همون داخل پنل این لوگو شما درخواست به طلایی رو ارسال می کنید کارشناس مربوطه به شما یک فرم ارسال می کنه و طبق نظر ایشون و قوانین شما باید یکی از مجوزهای مورد نظر ایشون رو براشون تهیه و ارسال یا ثبت کنید . در همون درخواست نقص مدارک رو براتون می نویسه و کاملا لینک و توضیحات داره.

موفق باشید

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بر اساس نوع سایت قوانین و مقررات فرق می کنه .

شما اگر قبلا لوگوی ساماندهی رو دریافت کرده باشید یعنی نقره ای رو دارید این نقره ای حالت موقت است در همون داخل پنل این لوگو شما درخواست به طلایی رو ارسال می کنید کارشناس مربوطه به شما یک فرم ارسال می کنه و طبق نظر ایشون و قوانین شما باید یکی از مجوزهای مورد نظر ایشون رو براشون تهیه و ارسال یا ثبت کنید . در همون درخواست نقص مدارک رو براتون می نویسه و کاملا لینک و توضیحات داره.

موفق باشید
درود و سپاس

از کدوم سایت باید اقدام کرد؟ شما دریافت کردید؟ چقدر طول کشید؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

متاسفانه سایت ساماندهی خودش دچار نابسامانی مفرط است .

یعنی اول باید خود این سایت دچار ساماندهی شود سپس اقدام به ساماندهی سایرین کنند.

می تونید از اینجا اقدام به دریافت کنید ولی اصلا توصیه نمی کنم دنبالش برید چون واقعا چیز خاصی رو نه به شما و نه به جامعه ایران تحویل نمیده فقط یه سری ثبت نام و در آخر احتمال دریافت مجوزهای زائد جدید التاسیس برای دریافت صرفاهزینه .

مسیردهی های اشتباه ، انتخاب های اجباری و عدم وجود هیچ راهنمایی و نبود یک سازوکار واحد شما رو دقیقا از دولت الکترونیک منزجر می کنه .

اگر سایت فروشگاه های هستید صرفا به همون  بسنده کنید ولی اگر رسانه مثل خبرگزاری یا مشابه اون هستید دنبال مجوز از خود وزارت خونه باشید دنبال ساماندهی نرید چون بسیاری از بخش های اون کلا کار نمی کنه.

اگر هم سایت های همرده شما ندارند پس شما هم فعلا دنبالش نباشید.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mrjenab

jamshimi

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

متاسفانه سایت ساماندهی خودش دچار نابسامانی مفرط است .

یعنی اول باید خود این سایت دچار ساماندهی شود سپس اقدام به ساماندهی سایرین کنند.

می تونید از اینجا اقدام به دریافت کنید ولی اصلا توصیه نمی کنم دنبالش برید چون واقعا چیز خاصی رو نه به شما و نه به جامعه ایران تحویل نمیده فقط یه سری ثبت نام و در آخر احتمال دریافت مجوزهای زائد جدید التاسیس برای دریافت صرفاهزینه .

مسیردهی های اشتباه ، انتخاب های اجباری و عدم وجود هیچ راهنمایی و نبود یک سازوکار واحد شما رو دقیقا از دولت الکترونیک منزجر می کنه .

اگر سایت فروشگاه های هستید صرفا به همون  بسنده کنید ولی اگر رسانه مثل خبرگزاری یا مشابه اون هستید دنبال مجوز از خود وزارت خونه باشید دنبال ساماندهی نرید چون بسیاری از بخش های اون کلا کار نمی کنه.

اگر هم سایت های همرده شما ندارند پس شما هم فعلا دنبالش نباشید.

موفق باشید
درود

آخه جدیدا نماد اعتماد میگه باید برای سایت هایی که هر گونه فایل و نرم افزار می فروشند می بایست لوگوی طلایی داشته باشند و گرنه اصلا یه ذره هم بهش فکر نمی کردم و نمی کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا