لینک دانلود

rmoazeni

تازه وارد
سلام

داخل تصویر زیر بعد از پرداخت گزینه دانلود برای کاربر خیلی ریزه

آیا راهی هست که سایزهای این قیمت را تغییر بدیم ؟

5.jpg

Qalekhani

قلعه‌خانی
بله راه داره. با یه ذره تغییر در کدهای css قالب تون، می تونید هر سایزی بهش بدید. برای جزییات بیشتر باید آدرس بدید که بگیم کدوم قسمت کد رو ویرایش کنید.

rmoazeni

تازه وارد
بله راه داره. با یه ذره تغییر در کدهای css قالب تون، می تونید هر سایزی بهش بدید. برای جزییات بیشتر باید آدرس بدید که بگیم کدوم قسمت کد رو ویرایش کنید.
آدرس سایت :

rmoazeni

تازه وارد
سلام

آدرس سایت رو قرار بدید تا بررسی بشه
آدرس سایت :

در کل بگید 

چه کنم ، قسمت های دیگر ووکامرس هم تقریبا همین طوری هست .

؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rmoazeni

تازه وارد
سلام

اگه میشه راهنمایی کنید

ممنون

Qalekhani

قلعه‌خانی
آخه این حالتی که ما وارد سایت شما شدیم، ظاهر کلی سایت هست. تصویری که شما گذاشتید، بعد از خرید محصول. شما زحمت بکشید یه محصول تست رو با یه نام کاربری که قابلیت دانلود اون محصول تست رو داشته باشه برای بنده پ.خ کنید، تا من بتونم به اون قسمت مدنظر شما دسترسی داشته باشم. چیزی که من الان می بینم، اونی نیست که شما می بینید. 

بقیه قسمت های ووکامرس چه مشکلی دارند؟

rmoazeni

تازه وارد
آخه این حالتی که ما وارد سایت شما شدیم، ظاهر کلی سایت هست. تصویری که شما گذاشتید، بعد از خرید محصول. شما زحمت بکشید یه محصول تست رو با یه نام کاربری که قابلیت دانلود اون محصول تست رو داشته باشه برای بنده پ.خ کنید، تا من بتونم به اون قسمت مدنظر شما دسترسی داشته باشم. چیزی که من الان می بینم، اونی نیست که شما می بینید. 

بقیه قسمت های ووکامرس چه مشکلی دارند؟
پیام ارسال شد

Qalekhani

قلعه‌خانی
در خصوص مشکل فونتی که در تاپیک هم ذکر کرده بودید، استفاده از تگ small منجر به اون ظاهر شده.

<small>دانلود: <a href=" " target="_blank">پوستر فست فود</a></small>

فکر کنم توی فایل checkout باشه.

rmoazeni

تازه وارد
در خصوص مشکل فونتی که در تاپیک هم ذکر کرده بودید، استفاده از تگ small منجر به اون ظاهر شده.

<small>دانلود: <a href=" " target="_blank">پوستر فست فود</a></small>فکر کنم توی فایل checkout باشه.
سلام هرچی گشتم نبود توی فایل checkout نبود .

قالبم هم اینفولد است

چه کنم ؟

ممنون راهنمایی کنید

بالا