لینک های دانلود در ووکامرس

ahinvarna

تازه وارد
سلام دوباره.

تصور کنین ما یک محصولی رو در ووکامرس قرار دادیم.حالا دو تاسوال اینجا برام بوجود میاد:

1 - در حالت پولی این لینک ها چه مدت برای کاربران باقی می مونند؟ یعنی طرف محصول رو خرید و حالا چقدر این لینک طول میکشه که باطل بشه و آیا اصلا باطل میشه؟؟

2 - آیا امکان داره یک کاربر لینک دانلود رو save کنه و بعد بتونه بده به بقیه و همه دانلودش کنند؟برای جلوگیری از این موارد باید چی کار کرد؟؟

ممنونم

majid300

تازه وارد
اصلا محصولات دانلودی کار نمیکنن

هرکی میدونه مشکل از چیه راهنمایی کنه

سپاس

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. وقتی شما تیک محصول دانلودی رو میزنی ، دو گزینه اضافه میشه... یکی محدودیت دانلود و یکی تاریخ انقضا که به دلخواه میتونی ویرایش کنی

2. اگر تنظیمات دانلود رو دستکاری نکرده باشید. با اشتراک گذاری لینک کسی نمیتونه فایل رو دریافت بکنه

اصلا محصولات دانلودی کار نمیکننهرکی میدونه مشکل از چیه راهنمایی کنه

سپاس
دوست من ، اینکه شما نمیتونید با سیستم کار بکنید دلیل بر "کار نکردن" برای همه نیست

majid300

تازه وارد
1. وقتی شما تیک محصول دانلودی رو میزنی ، دو گزینه اضافه میشه... یکی محدودیت دانلود و یکی تاریخ انقضا که به دلخواه میتونی ویرایش کنی2. اگر تنظیمات دانلود رو دستکاری نکرده باشید. با اشتراک گذاری لینک کسی نمیتونه فایل رو دریافت بکنه

دوست من ، اینکه شما نمیتونید با سیستم کار بکنید دلیل بر "کار نکردن" برای همه نیست
سلام داداش محمد

خب ياد بدين بلد باشيم، به خدا نميتونم محصول دانلودي به فروش برسونم.همه چيزي درسته، همه ماژول هاي اظافي رو غيرز فعال كردم گزينه هم روي اجبار به دانلود قرار داره.

محصول دانلودي به پوشه ووكامرس هم آپلود شده و از تنظيمات محصولات دانلودي آن محول رو انتخاب كرده ام.

ولي هر كاري ميكنم بعد از پرداخت لينك به مشتري ارسال نميشه تا خودكار دانلود كنه. در ضمن در برگه حساب من لينك دانلودي ديده ميشه ولي وقتي ميخواي دانلود كني دانلود نميشه.

تورو خدا راهنماييم كنيد.

سپاس

ahinvarna

تازه وارد
ولی به نظرم اصلا مسئله این نیست چون من می خوام لینک دانلود فقط یک بار برای خریدار نمایش داده بشه و بعد هم مثلا بعد 12 ساعت یا 24 ساعت لینک از بین بره براش یا قابلیت دسترسی نداشته باشه و دوباره باید اون محصول خریداری بشه و اگه این طور نباشه،سایتم به تاراج میره کلا!

چون من نمیتونم برای یک محصول محدودیت تعداد دانلود یا انقضای دانلود قرار بدم

من می خوام هر وقت مدلی آپلود میشه هر کسی بیاد بخره ولی بهد مثلا 24 ساعت فقط برای اون کاربر لینک قابل ساتفاده نباشه

ممنونم

majid300

تازه وارد
قسمتی از مشکل رو تونستم حل کنم اونم اینه که فایلهای zip رو نمیتونیم برای فروش بذاریم ولی فایلهای docx و pdf رو امتحان کردم میشه به فروش گذاشت،

ولی لینک به صورت اوتوماتیک برای خریدار دانلود نمیشه و باید خریدار به برگه ی حساب من رفته و دانلود کنه.

دوستان کسی میدونه چجوری میشه لینک به صورت خودکار برای مشتری دانلود بشه؟ مشکلم فقط همینه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ولی به نظرم اصلا مسئله این نیست چون من می خوام لینک دانلود فقط یک بار برای خریدار نمایش داده بشه و بعد هم مثلا بعد 12 ساعت یا 24 ساعت لینک از بین بره براش یا قابلیت دسترسی نداشته باشه و دوباره باید اون محصول خریداری بشه و اگه این طور نباشه،سایتم به تاراج میره کلا!چون من نمیتونم برای یک محصول محدودیت تعداد دانلود یا انقضای دانلود قرار بدم

من می خوام هر وقت مدلی آپلود میشه هر کسی بیاد بخره ولی بهد مثلا 24 ساعت فقط برای اون کاربر لینک قابل ساتفاده نباشه

ممنونم
شما گویا تست نگرفتید

شما وقتی محدودیت دانلود رو روی 1 بزارید. یعنی کاربر فقط یک بار میتونه دانلود بکنه

محدودیت زمانی هم برای همینه که کاربر تا n ساعت بتونه دانلود بکنه ... بعد از اون تمومه...

ضمن اینکه لینک ها ، تنها برای همون کاربر تولید میشن... و اگر شما URL رو در یک مرورگر دیگه بزنید ، فایل دانلود نمیشه

در نهایت اینو بهتون بگم ، کاربری که بخواد فایل / محصول شما رو به اشتراک بگذاره . این کار رو میکنه ، چون شما به سیستم طرف که کنترل نداری... میره یک جا دیگه آپلود میکنه

بالا