لینک یکبار مصرف در edd

gemlove

تازه وارد
سلام

چطوری میتونم لینک های دانلود در edd رو یکبار مصرف کنم که لینک اصلی به کاربر نشود داده نشه؟

ahmad4u

کاربر عضو
لینک های بصورت کد شده و بر اساس تنظیمات شما یکبار یا چندبار مصرف میتواند باشد

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
باید از طریق خود edd همونجا که داری قیمت رو مشخص میکنی آپلود کنی وگرنه کد نمیشن .

ahmad4u

کاربر عضو
@HANNANStd

هیچ لزومی به آپلود فایل ها در فولدر .../uploads/edd نیست

فایل هایتان را در هر فولدری قرار دهید بصورت محافظت شده با IDM و ... میتوانید دانلود کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
وقتی بدیش دست EDD آپلود کنه. محافظت میشه. حداقل من تست گرفتم اینطور بود

hannanstd.ir

پیرو سخنان آقا محمد این رو هم بگم که داخل مسیر EDD پوشه آپلود یک فایل .htaccess وجود داره که توش از دستور deny استفاده شده که باعث میشه اگه کسی حتی مسیر فایل رو هم بدونه نتونه از هاست دانلود کنه .

amogheimi

تازه وارد
پیرو سخنان آقا محمد این رو هم بگم که داخل مسیر EDD پوشه آپلود یک فایل .htaccess وجود داره که توش از دستور deny استفاده شده که باعث میشه اگه کسی حتی مسیر فایل رو هم بدونه نتونه از هاست دانلود کنه .
البته به شرطی که دانلود رو در حالت به زور قرار بدید و اگه در حالت ریدایرکت باشه محافظت نمیشن

soosmar

کاربر عضو
سلام...

سوال این دوستمون سوال منم بود!!! :-"

فقط من ی سوالی بیشتر هم دارم، اونم این هست ک من یک فایل با حجم 100 مگ رو می خوام بفروشم...!!!

خوب از طرفی وردپرس اجازه آپلود ی همچین فایلی رو مستقیم نمیده، برای رفع این مشکل باید چی کار کرد...؟!!!

+

یک سوال دومی هم داشتم!

الان سرعت اینترنت ما پایین و ترافیکمون خیلی محدوده، من نیاز دارم برای آپلود VPS بگیرم، اما چطور فایل هایی ک روی سیستمم هست رو از طریق VPS آپلود کنم؟!!

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

موفق باشید :69:

amogheimi

تازه وارد
شما برای آپلود نیاز نیست حتما از وردپرس استفاده کنید

شما فقط فایلهای آپلودی رو در پوشه uploads/edd قرار بدید میتونید از نرم افزار های ftp استفاده کنید مثل فایل زیلا . بعد از آپلود فایلها لینک فایل رو به صورت صحیح وارد کنید مثل

uploads/edd/2015/01/test.zip

بعد حالت دانلود رو در حالت به زور بگذارید تا فایلها محافظت شوند. ولی در این حالت قابلیت ادامه دانلود ندارید.

hannanstd.ir

شما برای آپلود نیاز نیست حتما از وردپرس استفاده کنید

شما فقط فایلهای آپلودی رو در پوشه uploads/edd قرار بدید میتونید از نرم افزار های ftp استفاده کنید مثل فایل زیلا . بعد از آپلود فایلها لینک فایل رو به صورت صحیح وارد کنید مثل

uploads/edd/2015/01/test.zip

بعد حالت دانلود رو در حالت به زور بگذارید تا فایلها محافظت شوند. ولی در این حالت قابلیت ادامه دانلود ندارید.
سلام خب این کار هم دقیقا همون کار هست فقط دستی انجام میشه . اینکه گفتیم باید حتما از طریق خود edd آپلود بشه فقط بخاطر این هست که وارد پوشه edd موجود تو wp-content باشه تا از طریق فایل .htaccess از لینک ها محافظت بشه ... بله در حالت ریدایرکت به لینک اصلی منتقل میشه و محافظت نمیشه !

بالا