محاسبات هزینه های پستی در ووکامرس

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

یکی از مهمترین مسائل در ایجاد فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات و برآورد هزینه های پستی و ارسال کالا قبل از پرداخت میباشد

میخوام بدونم این پلاگین مرسوله پستی که مجانی هست و 11 ماه هست اپدیت نشه آیا قابل اعتماده و درست حساب میکنه ؟!

چرا مثلا برای شهری مثل اصفهان فقط دو گزینه پیشتاز و سفارشی فعاله با اینکه من روش های دیگه مثل تی باکس و موتوری رو فعال کردم ؟!

آیا افزونه پولی و درست درمونی وجود نداره که بشه صد در صد بهش اعتماد کرد و جلوی مشتری زیر سوال نریم ؟

You must be registered for see images attach

Arioman

تازه وارد
دوستانی که فروشگاه دارن هیچکدام ارسال پستی ندارن ؟؟

چطوری میشه هزینه ارسال پستی رو حساب و به مبلغ اضافه کرد ؟؟

من این پلاگین رو هم نصب کردم

ولی مثه پلاگین قبلی فرقی نمیکنه استان ارسالی رو شهر مبدا انتخاب کنی یا تهران یا اردبیل ! همشو میزنه 5900 و 8900 تومان !

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام دوست عزیز . افزونه درست هست . 

دقیقا چیزی که میخواید و مشکلتون رو درست و دقیق با ذکر ادرس سایت بیان کنید. یک اسکرین شات از بخش تنظیمات ووکامرس /همگانی/ حمل و نقل و گزینه های حمل ونقل هم قرار بدید. 

یک اسکرین شات هم از ووکامرس فارسی / ابزار ها وشهرها 

تاراهنمایی بشید

Arioman

تازه وارد
سلام دوست عزیز . افزونه درست هست . 

دقیقا چیزی که میخواید و مشکلتون رو درست و دقیق با ذکر ادرس سایت بیان کنید. یک اسکرین شات از بخش تنظیمات ووکامرس /همگانی/ حمل و نقل و گزینه های حمل ونقل هم قرار بدید. 

یک اسکرین شات هم از ووکامرس فارسی / ابزار ها وشهرها 

تاراهنمایی بشید
سلام و ممنون از پاسخگوییتون

چیزی که من میخوام خیلی ساده ست محاسبه هزینه پستی بر اساس وزن کالا یا کالاهای سفارشی و اضافه کردن مبلغ به هزینه پستی

چیزی که برام عجیبه اینه که شهر مبدا اصفهان هستش حالا فرقی نمیکنه ادرس سفارش رو تهران بدم یا اصفهان یا آبادان ؛ تمامش رو یه قیمت ثابت حدود 4900 تومن میزنه برای ارسال پستی !!

نکنه اصلا سیستم پست همینجوره و نرخ ارسال به تمام شهرها ثابته ؟!

Arioman

تازه وارد

navik

تازه وارد
سلام. دوست من وقت خودتونو بیخود تلف نکنید. من بعد از کلی سرچ به هیچ نتیجه ای نرسیدم. بعد از انعقاد قرارداد با پست . باید به یک برنامه نویس سفارش بدید براتون شخصی بنویسه. هیچ چیز بروزی وجود نداره که بخواهید دانلود کنید

Arioman

تازه وارد
سلام. دوست من وقت خودتونو بیخود تلف نکنید. من بعد از کلی سرچ به هیچ نتیجه ای نرسیدم. بعد از انعقاد قرارداد با پست . باید به یک برنامه نویس سفارش بدید براتون شخصی بنویسه. هیچ چیز بروزی وجود نداره که بخواهید دانلود کنید
ممنون داداش ؛ میشه یکم بیشتر در مورد انعقاد قرارداد با پست و مراحل بعدیش توضیح بدی ؟

شما خودت سایت داشتی چقدر هزینه برنامه نویسی شد برای پستش ؟

خیلی مسخرست که وردپرس و ووکامرس با این هیاهو یه افزونه درست حسابی پستی نداشته باشه که ، این از اولین ملزومات یه فروشگاهه

navik

تازه وارد
منم تازه با ووکامرس آشنایی شدم و در حال کنکاش هستم همچنان...! بله سایت دارم و تکلیف هزینه حمل و نقل همچنان نامعلومه.
من با مسئول پست اینترنتی صحبت کردم،خودشون زیاد چیز خاصی حالیشون نمیشه ولی یه مهندسی اونجا داشتند که سر از کار درمیاورد.
شنبه حتما میرم. تکلیف کار رو روشن میکنم! بالاخره حتما یه فرمولی برای محاسبات پست وجود داره... چیزی که تلفنی به من گفتند این بود که قیمت و ارزش محصول ارسالی توی هزینه حمل و نقل تاثیر داره.

دقیقا همینطوره و مسخره است. من واقعا برام جای سواله که بقیه چیکار میکردند پس تا الان؟! الان چیکار میکنند؟! بگردی تاپیک منو توی همین انجمن پیدا میکنی که این سوالو داشتم و تهش بهیچ نتیجه ای نرسیدم!

بهرحال نگران نباش یا راهی خواهم یافت یا خواهم ساخت...!

Arioman

تازه وارد
ممنون داداش حتما منتظر جوابتون هستم چون منم عاصی شدم هر چی گشتم و هیچی پیدا نکردم

دیجی کالا که یه سیستم  تحویل اکسپرس دیجی‌کالا درست کرده تهران به اصفهان رو میزنه 8 تومن تمامش رو یا اصن صفر میزنه 

سایت های مشابه مثل مثل این هم هزینه پستی رو رایگان زدن اصن و قیدشو زدن اینگار

به نظرم سیستم پستی کشور ما هم مثه بقیه چیزامون فقط یه اسم باشه و قابل استفاده نباشه :46:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
سلام محاسبه هزینه حمل و نقل رو ما فروشگاه بزرگ هم داریم و همین افزونه ها کارمون رو راه انداختند.حتی میتونید با سیستم پست مقایسه اش کنید! شاید 1 گرم کمتر و بیشتر که 200 تومان یا 300ت نهایتا اختلاف داشته باشه .

............

شما یک زحمت بکشید یک دسترسی ادمین ایجاد کنید و برام پیام خصوصی کنید. تا براتون درستش کنم. 

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
منم تازه با ووکامرس آشنایی شدم و در حال کنکاش هستم همچنان...! بله سایت دارم و تکلیف هزینه حمل و نقل همچنان نامعلومه.
من با مسئول پست اینترنتی صحبت کردم،خودشون زیاد چیز خاصی حالیشون نمیشه ولی یه مهندسی اونجا داشتند که سر از کار درمیاورد.
شنبه حتما میرم. تکلیف کار رو روشن میکنم! بالاخره حتما یه فرمولی برای محاسبات پست وجود داره... چیزی که تلفنی به من گفتند این بود که قیمت و ارزش محصول ارسالی توی هزینه حمل و نقل تاثیر داره.

دقیقا همینطوره و مسخره است. من واقعا برام جای سواله که بقیه چیکار میکردند پس تا الان؟! الان چیکار میکنند؟! بگردی تاپیک منو توی همین انجمن پیدا میکنی که این سوالو داشتم و تهش بهیچ نتیجه ای نرسیدم!

بهرحال نگران نباش یا راهی خواهم یافت یا خواهم ساخت...!
اگر فرمولشو پیدا کردید اینجا بذارید. برای یکی از کاربرای همینجا محاسبه هزینه تیپاکسو نوشتم، چون مثله آدم تو سایتش هزینه ها رو زده.

AHF-victory

تازه وارد
میشه یه کاری کرد که قیمت نشون بده فقط؟

من می خوام اگر بیشتر از 50ت شد رایگان باشه کمتر از این کلا مشتری بده پولشو

و حتما هم بدونه که باید خودش بده

میشه؟

Arioman

تازه وارد
سلام محاسبه هزینه حمل و نقل رو ما فروشگاه بزرگ هم داریم و همین افزونه ها کارمون رو راه انداختند.حتی میتونید با سیستم پست مقایسه اش کنید! شاید 1 گرم کمتر و بیشتر که 200 تومان یا 300ت نهایتا اختلاف داشته باشه .

............

شما یک زحمت بکشید یک دسترسی ادمین ایجاد کنید و برام پیام خصوصی کنید. تا براتون درستش کنم. 
ممنون دوست عزیز

میشه اول لطف کنید و اسم پلاگینی که استفاده میکنید رو نام ببرید ؟

چون سه تا پلاگین فارسی برای هزینه های پستی ووکامرس هست

و میشه ادرس سایتتون رو ببینم تا ببینم هزینه های پستی رو چطوری محسابه میکنه ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای حمل و نقل از افزونه persian woocommerce shipping استفاده کنید

Arioman

تازه وارد
برای حمل و نقل از افزونه persian woocommerce shipping استفاده کنید
ممنون محمد جان

این پلاگین 9 ماه هست که به روزرسانی نشده ؛ بدتر از اون پست الان بر اساس وزن و قیمت محصولات و شهر مقصد هزینه های پستی رو حساب میکنه در حالی که این پلاگین و سایر پلاگین های مشابه فقط برمیدارن یک مبلغ 5 تومن برای سفارشی و 8 تومن برای پیشتاز مشخص میکنن حالا فرقی نمیکنه شما 100 کیلو و به خوزستان ارسال داشته باشی یا 1 کیلو و به تهران !

به نظرم یه برنامه نویس باید واقعا روی این قضیه کار کنه و هزینه ماژولش هر چقدرم باشه بازم می ارزه ادم خریداری کنه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ممنون محمد جان

این پلاگین 9 ماه هست که به روزرسانی نشده ؛ بدتر از اون پست الان بر اساس وزن و قیمت محصولات و شهر مقصد هزینه های پستی رو حساب میکنه در حالی که این پلاگین و سایر پلاگین های مشابه فقط برمیدارن یک مبلغ 5 تومن برای سفارشی و 8 تومن برای پیشتاز مشخص میکنن حالا فرقی نمیکنه شما 100 کیلو و به خوزستان ارسال داشته باشی یا 1 کیلو و به تهران !

به نظرم یه برنامه نویس باید واقعا روی این قضیه کار کنه و هزینه ماژولش هر چقدرم باشه بازم می ارزه ادم خریداری کنه
حتما افزونه باید هر روز بروز بشه؟ دلیلی نداره

آموزش ویدئویی رو دنبال کنید:

Arioman

تازه وارد
حتما افزونه باید هر روز بروز بشه؟ دلیلی نداره

آموزش ویدئویی رو دنبال کنید:

خیر منظورم این نبود که اپدیت شدن افزونه مهمه

ولی فک کنم از اونجایی که درصد زیادی از کاربران دارن محصولات دیجیتال میفروشن کمتر کسی توجه به مقوله پستی و هزینه حمل و نقل کرده

هزینه حمل و نقل در پست پیشتاز و سفارشی بر اساس وزن کالا و ارزش ( قیمت کالا ) و همینطور مقصد تعیین میشه در حالی که سه پلاگین ارائه شده در وکامرنس برای هزینه های پستی تنها دو تا عدد ثابت 5 و 8 هزارتومن رو برای هر مقصد و کالایی ارائه میدن که این برای هر سایتی که میخواد کالایی پست کنه میتونه باعث ضرر هنگفت و عدم سود دهی بشه !

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیر منظورم این نبود که اپدیت شدن افزونه مهمه

ولی فک کنم از اونجایی که درصد زیادی از کاربران دارن محصولات دیجیتال میفروشن کمتر کسی توجه به مقوله پستی و هزینه حمل و نقل کرده

هزینه حمل و نقل در پست پیشتاز و سفارشی بر اساس وزن کالا و ارزش ( قیمت کالا ) و همینطور مقصد تعیین میشه در حالی که سه پلاگین ارائه شده در وکامرنس برای هزینه های پستی تنها دو تا عدد ثابت 5 و 8 هزارتومن رو برای هر مقصد و کالایی ارائه میدن که این برای هر سایتی که میخواد کالایی پست کنه میتونه باعث ضرر هنگفت و عدم سود دهی بشه ! 
دوست من ، بحث اینجاست شما اموزش ها رو دنبال نکردید

افزونه بر اساس وزن محصول ، قیمت گذاری میکنه! گویا شما اصلا برای محصولاتتون هیچ وزن گذاری نکردید که محاسبه صورت بگیره و قیمت کف پستی در نظر گرفته میشه

بالا