محاسبه هزینه ارسال برای یک فروشگاه لباس

VahiD.H

تازه وارد
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

در محاسبه هزینه ارسال بسته پستی یک فروشگاه به مشکل برخوردم، چون دوستان خیلی حرفه ای در این انجمن وجود دارند :) ، گفتم مشکلم را اینجا مطرح کنم تا به امید خدا راه حلی پیدا بشه.

مشکلم در مورد یک فروشگاه لباس هست که برای ارسال پستی در شهر تهران و شهرستان،هزینه پستی یک دست لباس 6000 تومان، دو دست 7000 تومان و سه دست به بالا 8000 تومان میشود. خودشون هم نمی دونن بر چه اساسی :39: . حالا با همین اطلاعات به نظرتون چطور میشه براشون هزینه پست را به صورت خودکار محاسبه کرد. با فرمول های هزینه ثابت در قسمت حمل و نقل ووکامرس چیزی به ذهنم نرسید.

از دوستان درخواست دارم تا در صورت توان بنده را راهنمایی کنند.

با تشکر فراوان :53:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

شما یه راه حل داری

اون افزونه Persian Woocommerce Shipping پرشین اسکریپت رو میگیری داخلش میری یعنی باید دستی خودت تغییرات ایحاد کنی .

چون این افزونه قیمت رو بر اساس وزن میسنجه یعنی اگر شما 500 گرم وزن اصلی حمل و نقل پست رو توش قرار بدی برای یک محصول تقریبا برای همه شهرها 7300 درنظر میگیره خوب شما همین رو تغیر بده بشه 7000 تومن چون برای تعداد دوتا میشه 9500 یعنی باید شما ضریبش رو کمتر کنی طوری که برای هر اضافه بار شما فقط 1000 تومن بالاتر بره

با mehdi Y در تماس باشید راهنماییتون میکنه

موفق باشید

tolidlebas

تازه وارد
سخت ترین مرحله برای راه اندازی فراهم کردن دستگاه ها است چون از بروز ترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه باید باشه.

بالا