محصولات دانلودی را کجا نگهداری کنیم؟

ttvd94

تازه وارد
سلام.

وقتی که قصد فروش محصولات دانلودی داریم، قطعا برامون مهم هست که کاربر نتونه به طور مستقیم به لینک اصلی فایل دسترسی داشته باشه (من از روش X-Sendfile برای دادن لینک به خریدار استفاده می‌کنم). سوال اینجاست که چه کنیم که خریدار به فایل اصلی دسترسی نداشته باشه؟ اگه فایل توی فولدر public_html باشه خب همه بهش دسترسی دارن.

پیشاپیش، ممنون از راهنمایی‌تون

HamedR

کاربر عضو
دوست عزیز
پلاگین هایی مثل woocommerce ، EDD  لینک دانلود متغییر تولید میکنن که دارای تاریخ انقضا هم هست!
ینی دسترسی مستقیم به فایل ندارن و دیگران نمیتونن دانلود کنن

طبق گفته سازنده پلاگین :

If your server supports it, use X-Sendfile; its the most reliable method. Apache serves the download giving you the best performance. Files are also protected by a .htaccess file making this method secure.​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

فال

تازه وارد
سلام

خیلی ممنونم

این افزونه هست یا یه سیستم فروش جدا ؟

من نتونستم افزونشو پیدا کنم اگر این افزونه هست میشه آدرسشو بزارید ؟

MahdiY

راهبر انجمن
افزونه های وردپرس هستند

جستجو کنید پیدا میکنید

شما تو گوگل بزنید ووکامرس یا EDD فارسی براتون میاد

سایت های فارسی و رسمی این افزونه ها:

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز کلا چه از افزونه استفاده کنید یا یک سیستم جدا شما بهتره داخل پوشه ای که فایل هاتون نگه داری میشه یک فایل .htaccess بسازید و داخلش از دستور deny from all استفاده کنی تا از دسترسی عادی محروم بشن .

فال

تازه وارد
ممنون از دوستان

اکانت بسته شده

امکانش هست یکی اینجا قرارش بده؟

ttvd94

تازه وارد
دوست عزیز

پلاگین هایی مثل woocommerce ، EDD  لینک دانلود متغییر تولید میکنن که دارای تاریخ انقضا هم هست!

ینی دسترسی مستقیم به فایل ندارن و دیگران نمیتونن دانلود کنن

طبق گفته سازنده پلاگین :

درسته اما چطور می‌شه مطمئن بود که کاربران سایت، لینک فولدر اصلی رو پیدا نمی‌کنن؟

البته من نمی‌دونم نحوه‌ی کار رباط موتور‌های جست‌جو چه جوریه اما می‌ترسم که شاید بتونن آدرس شاخه‌ی اصلی محصولات دانلودی منو ایندکس کنن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ttvd94

تازه وارد
دوست عزیز کلا چه از افزونه استفاده کنید یا یک سیستم جدا شما بهتره داخل پوشه ای که فایل هاتون نگه داری میشه یک فایل .htaccess بسازید و داخلش از دستور deny from all استفاده کنی تا از دسترسی عادی محروم بشن .

بله این کار رو در حال حاضر انجام دادم اما آیا روش مستحکم‌تر یا حرفه‌ای‌تری هم براش هست؟ روشی که اکثر سایت‌های فروش لینک انجام می‌دن چیه؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست عزیز ، روش از این مستحکم تر وجود نداره...

بالا