محصولات در صفحات اصلی نمایش داده نمیشه حتی با انجام تنظیمات

sir-mahan

تازه وارد
سلام محصول من توی صفحه اصلی نمایش داده نمیشه

قالب makery

به بخش خواندن رفتم تنظیمات رو روی صفحه home گذاشتم اما بازم ..

ببنین woostore.ir

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

شما نباید صفحه اصلی رو Home قرار بدید بلکه باید فروشگاه یا shop رو قرار بدید تا اینجوری فروشگاه در اولین ورود نمایش داده بشه و تبدیل به Home بشه

موفق باشید

sir-mahan

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

شما نباید صفحه اصلی رو Home قرار بدید بلکه باید فروشگاه یا shop رو قرار بدید تا اینجوری فروشگاه در اولین ورود نمایش داده بشه و تبدیل به Home بشه

موفق باشید
توی خود اموزش نصب گفته شده چون صفحه خانه بخش برای محصولات داره اما نمایش داده نمیشه میخوام بدونم مشکل از چیه !

sir-mahan

تازه وارد
به خاطر این نیست که من خودم رفتم توی برگه HOME  و اون رو به فارسی متنشو عوض کردم ترجمش کردم؟

شایان

تازه وارد
سلام من نمیدونم قالب شما چی هست و باهاش هم کار نکردم اما مشکل شما را قبلا داشتم و متوجه شدم وقتی محصولی ثبت میکنم یک آی دی id هم اون کالا میگیره شما باید از منو نمایش به قسمت تنظیمات قالبتان و تنظیمات صحفه نخست بروید و اون آی دی ID محصول مورد نظرتان را در گزینه تیتر صفحه نخست ثبت کنید و ذخیره کنید تا نمایش داده بشود این کار را انجام بدهید به بینید درست میشود و نتیجه را اعلام کنید

mehrpouya

کاربر عضو
توی خود اموزش نصب گفته شده چون صفحه خانه بخش برای محصولات داره اما نمایش داده نمیشه میخوام بدونم مشکل از چیه !

با سلام

دوست عزیز

موفق باشید
شما اشکال کارت اینجاس که کمترین اطلاعات رو درباره تنظیم قالب ندارید. پوسته شما میکری Makery هستش که از ساده ترین پوسته هاست. شما الان فروشگاهت اشتراکیه. شخصی نیست. دقیقا چه کاری می خوای بکنی؟ فروشگاه چن تا داری؟

تاپیک پوسته رو براتون گذاشته بودم. چرا اونجا مطرح نمی کنید؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sir-mahan

تازه وارد
شما اشکال کارت اینجاس که کمترین اطلاعات رو درباره تنظیم قالب ندارید. پوسته شما میکری Makery هستش که از ساده ترین پوسته هاست. شما الان فروشگاهت اشتراکیه. شخصی نیست. دقیقا چه کاری می خوای بکنی؟ فروشگاه چن تا داری؟

تاپیک پوسته رو براتون گذاشته بودم. چرا اونجا مطرح نمی کنید؟
فروشگاهم هم شخصی هم اشتراکی هست

اونجا متسفانه پاسخگو نبود پرسیدم

ی دفعه نمایش داد ولی قالب انگلیسی بود الان ...

sir-mahan

تازه وارد
مطالب خود اولیه فروشگاه رو محصولات رو نمایش میده

اما مال من ی تست زدم ، عنوان و چیزای دیگرو همینجوری نوشتم تست بازم نیومد

بالا