مخفی شدن تنظیمات انجمن سازbbpresبا نصب افزونه ارسال تیکت وردپرسAwesome Support

gar_1383

کاربر عضو
سلام.
من  افزونهAwesome Support را نصب کردم ولی با انجمن سازbbpresتداخل ایجاد میکند.یه مدت کوتاهی هست که از هردو افزونه استفاده میکنم و هیچ ایرادی نداشتن وقتی به بخش همه پاسخ ها انجمن در پیشخوان رفتم خطای 503 نشان داد و انجمن و تنظیماتش کلا مخفی شدن. وقتی افزونه تیکت رو غیر فعال کردم دوباره گزینه ها و تنظیمات انجمن ساز به حالت نمایان در آمدند
در کار انجمن تداخل نداره وانجمن در حالت مخفی هم  به خوبی کار میکنه فقط نام و تنظیمات از پیشخوان به حالت مخفی در میان.انجمن ساز رو حذف و نصب کردم ولی بازهم درست نشد.
راهی برای حل این مشکل وجود داره؟؟؟؟؟؟یا افزونه ارسال تیکت شبیه همین افزونه؟با سپاس

caduspro

کاربر عضو
من هم هر دو را با هم نصب کردم و مشکلی مشاهده نکردم. در حالت عادی باهم تداخلی ندارند (؟)

هم اکنون به برگه تنظیمات هر دو افزونه دسترسی دارید؟ یعنی با وارد کردن آدرس کامل برگه تنظیمات می توانید آن را برگه را مشاهده کنید (چه برای بی بی پرس و چه تیکت)؟

gar_1383

کاربر عضو
من هم هر دو را با هم نصب کردم و مشکلی مشاهده نکردم. در حالت عادی باهم تداخلی ندارند (؟)

هم اکنون به برگه تنظیمات هر دو افزونه دسترسی دارید؟ یعنی با وارد کردن آدرس کامل برگه تنظیمات می توانید آن را برگه را مشاهده کنید (چه برای بی بی پرس و چه تیکت)؟
بله برگه ها درست کار میکنن و دسترسی هم مشکلی نداره چه در داشبورد چه در پنل کاربر.اما در بخش پاسخ ها در پیشخوان خطای503 درست نشد و تنها این قسمت دسترسی نداره البته افزونه تیکت غیرفعاله .وقتی فعالش میکنم انجمن در پیشخوان ناپدید میشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت انجمن پرسش و پاسخ

تمامی پلاگین ها رو به اخرین نسخه ارتقا بدید.

اگر error log ایجاد شده اینجا پیوست کنید بررسی کنیم.

gar_1383

کاربر عضو
من 3 تاپلاگین پرسش و پاسخ و پیام برای ووکامرس دارم که با به روز رسانی، زبان فارسی حذف می شود.فایل های فارسی رو دوباره از هاست انتقال میدم اما تغییری نمی کنه.این افزونه ها رو به صورت فارسی شده دانلود کردم.

Product Enquiry for WooCommerce با WooCommerce Product FAQs وFront End PM فقط این افزونه ها به روز نیستند.error log  در کدوم قسمت قرار میگیره تا ببینم پیوست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

caduspro

کاربر عضو
من 3 تاپلاگین پرسش و پاسخ و پیام برای ووکامرس دارم که با به روز رسانی، زبان فارسی حذف می شود.فایل های فارسی رو دوباره از هاست انتقال میدم اما تغییری نمی کنه.این افزونه ها رو به صورت فارسی شده دانلود کردم.

Product Enquiry for WooCommerce با WooCommerce Product FAQs وFront End PM فقط این افزونه ها به روز نیستند.error log  در کدوم قسمت قرار میگیره تا ببینم پیوست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لیست افزونه های فعال سایت را بفرستید، احتمالن تداخلی وجود دارد که استفاده از منابع سرور را بالا می برد.

همچنین می توانید افزونه های مرتبط با بی بی پرس (مرتبط با کارایی و ارتباطی) را یکی یکی غیرفعال کنید، اگر مشکلی برطرف نشد، افزونه های دیگر. اگر مشکل باپرجا بود میشه گفت شاید با بهینه سازی دیتابیس مشکل برطرف بشه و یا بررسی های دیگر

gar_1383

کاربر عضو
لیست افزونه های فعال سایت را بفرستید، احتمالن تداخلی وجود دارد که استفاده از منابع سرور را بالا می برد.

همچنین می توانید افزونه های مرتبط با بی بی پرس (مرتبط با کارایی و ارتباطی) را یکی یکی غیرفعال کنید، اگر مشکلی برطرف نشد، افزونه های دیگر. اگر مشکل باپرجا بود میشه گفت شاید با بهینه سازی دیتابیس مشکل برطرف بشه و یا بررسی های دیگر
Advanced Floating Content

- Akismet

- bbPress Enable TinyMCE Visual Tab-

Color and Image Swatches for Variable Product Attribute

Front End PMs

Limit Login Attempts

No CAPTCHA reCAPTCHA for WooCommerce

Page Restrict

Product Enquiry for WooCommerce

Rename wp-login.php

SimpleModal Login

Spam Protection by CleanTalk