مدیرم هیچی از وردپرس نمیدونه و میخواد دسترسی به قالب بدم

• نویسنده موضوع missz
  • تاریخ شروع

missz

تازه وارد
سلام روز همه بخیر

من چندماهیه جایی مشغول بکار شدم مدیر داخلیم هیچی از وردپرس نمیدونه

از من میخواد دسترسی به قالب بدم چون قبلا عکس و مطلب میذاشته تو سایت

دسترسی شو رو مدیر فروشگاه گذاشته بودم صداش درومده:|

قالبم یجوریه که عکس اسلایدارو بخوای عوض کنی باید دسترسی کلی بهش بدم و همه پلاگین و .. رو میبینه یه اشتباه کنه زحمتام هدر میشه

کسی راهی به نظرش میرسه؟

کلافه م :(

hosseinpour69

تازه وارد
سلام روز همه بخیر

من چندماهیه جایی مشغول بکار شدم مدیر داخلیم هیچی از وردپرس نمیدونه

از من میخواد دسترسی به قالب بدم چون قبلا عکس و مطلب میذاشته تو سایت

دسترسی شو رو مدیر فروشگاه گذاشته بودم صداش درومده:|

قالبم یجوریه که عکس اسلایدارو بخوای عوض کنی باید دسترسی کلی بهش بدم و همه پلاگین و .. رو میبینه یه اشتباه کنه زحمتام هدر میشه

کسی راهی به نظرش میرسه؟

کلافه م :(
افزونه AAM نصب کنید

بک آپ بگیرید، دسترسی بدین

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

خب براش توضیح بدید و بهش دسترس نویسنده بدید کفایت می کنه چون قرار دادن عکس و نوشته همین حدود دسترسی می خواد اما اگر رئیس یا مالک سایت هست بهتره دسترسی ادمین بدهید اما بک آپ روزانه یا ساعتی را فعال کنید . اما اگر رئیس اصلی شخص دیگری است به اون توضیح دهید و دلایل خودتان را مطرح کنید .

موفق باشید

missz

تازه وارد
خب براش توضیح بدید و بهش دسترس نویسنده بدید کفایت می کنه چون قرار دادن عکس و نوشته همین حدود دسترسی می خواد اما اگر رئیس یا مالک سایت هست بهتره دسترسی ادمین بدهید اما بک آپ روزانه یا ساعتی را فعال کنید . اما اگر رئیس اصلی شخص دیگری است به اون توضیح دهید و دلایل خودتان را مطرح کنید .
توضیح که دادم ولی مشخصه نگران غرورشه چون قبلا کار کرده با پنلای دیگه ، سنش بالاس یه خانومم که حرف بزنه کلا انگار کسر شان میشه ، نمیدونم پس چرا خانوم استخدام کردن:|

همونجور که گفتم مشکل اینجاس که قالبی که متاسفانه به دستور خودش خریدیم به نحویه که دسترسی به عکس اسلایدهاش تو قسمت منوی نمایش و ویرایش قالبه و اگه دسترسی بدم باید دسترسی ادمین بدم 

Qalekhani

قلعه‌خانی
در مورد این طور مواردی تجربه من میگه: بهش دسترسی بدید ولی طوری بترسونیدش که جرات نکنه به هیچی دست بزنه !!!

خیلی واضح بگید من سایت رو سالم تحویل شما میدم ولی از امروز هر اتفاقی واسه سایت بیفته، مسئولیتش با شماست.

amin_b1993

کاربر عضو
اولا که بک آپ گرفتن بهترین راهه
ولی اگه مدیر فروشگاه یا ی همچین چیزی براش کفایت نمیکنه
با استفاده از این پلاگین براش ی role جدید درست کن  

و بعد میتونی با این پلاگین 
داشبوردش رو خلوت کنی و یک سری دسترسی هاشو ببندی و محدودش کنی

missz

تازه وارد
بسیار تشکر 

قبلش فکر کرده بودم که بگم من دوباره دسترسی رو میبندم چون این پلاگینایی که نصبه ،قبلا رو سایت نبود و واسه من تداخلاتی ایجاد میکنه

هر وقت خواستی دوباره بهت دسترسی میدم

ولی این حرف شمام خوبه اگرچه ادمیه که میگه چی میخواد بشه چیزی نداریم به هم بریزه،بی خیاله، اخه تا قبل این سایتشون فعالیت خاصیم نداشته که بخواد بترسه کلا داشت خاک میخورد

این پلاگینای تنظیم دسترسی میگن تداخلاتی بوجود میاره 

مثلا role manager رو میگن اول باید دسترسی رو تعریف کنی بعد پلاگین رو غیرفعال کنی

هنوز فرصت نکردم تست کنم

مرسی از همه دوستان جبران کنیم:)

amin_b1993

کاربر عضو
@missz من روی خیلی از سایت ها تست کردم مشکلی ایجاد نکرده ولی پاک کردن پلاگین بعد از ساخت و ویرایش role هم مشکلی نداره و مثل پلاگین های ترجمه میمونه که بعد از ویرایش یک کلمه میتونید پاک کنید.

برای این که به مشکل ی که میفرمایید برخورد نکنید از role مدیر کل یک کپی بگیرید و اون رو تغییر بدید و با خود رول مدیر کل کاری نکنید.
فقط ی نکترو یادتون باشه که حتما اسم رول جدید رو با انگلیسی وارد کنید چون متاسفانه با وارد کردن اسم فارسی مشکل داره (مثلا بزارید admin)

اگه موردی بود من در خدمتتونم

missz

تازه وارد
من روی خیلی از سایت ها تست کردم مشکلی ایجاد نکرده ولی پاک کردن پلاگین بعد از ساخت و ویرایش role هم مشکلی نداره و مثل پلاگین های ترجمه میمونه که بعد از ویرایش یک کلمه میتونید پاک کنید.
ممنونم خیلی لطف کردین

بالا