مدیریت این سایت؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohamad70

کاربر عضو
سلام

این 2 سایت مدیریتش با چه نرم افزاری هست؟

ممنون

zegersot

کاربر عضو
اسكريپت ها اختصاصي هستن

اين سايت سازنده

atorpat.ir

موفق باشي

mohamad70

کاربر عضو
اسكريپت ها اختصاصي هستناين سايت سازنده

atorpat.ir

موفق باشي
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کدوم مدیریت به سایت محیط زیست خوزستان شباهت و نزدیکتره؟!

می خوام یه چیزی تو این مایه ها طراحی کنم

؟!

zegersot

کاربر عضو
اگه ميخواي طراحي كني پس دست به كار شو شروع كن

اگه دنبال اسكريپت رايگان ميگردي wordpress

mohamad70

کاربر عضو
اگه ميخواي طراحي كني پس دست به كار شو شروع كناگه دنبال اسكريپت رايگان ميگردي wordpress
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

می خوام عنوان به صورت لینک باشه،و محتویات تو صفحه جدید باز شه

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز شما وردپرس رو نصب کن بعدش هر مشکلی و یا تغییری میخوای بدی بیا بپرس تا بهت بگیم و راهنمائی کنیم

cedar

کاربر عضو
سلام

همونطور که دوستان گفتن شما یهتره یه وردپرس به همراه قالب های متنوعی که وجود داره نصب کنید

و بعد با کمک هک ها و افزونه های فراوان ومتنوع وردپرس ، سایت دلخواه رو اماده کنید

موفق باشید :53:

mohamad70

کاربر عضو
سلامهمونطور که دوستان گفتن شما یهتره یه وردپرس به همراه قالب های متنوعی که وجود داره نصب کنید

و بعد با کمک هک ها و افزونه های فراوان ومتنوع وردپرس ، سایت دلخواه رو اماده کنید

موفق باشید :53:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من واسه اداره می خوام یه سیت بالا بیارم،وردپرس واسه خبری و دانلود بیتر به کار میاد

من تقریباشایتی شبیه به لینک زیر می خوام با کمی تفاوت

زیاد طراحی :68: نیستم)

kasraa

کاربر عضو
من واسه اداره می خوام یه سیت بالا بیارم،وردپرس واسه خبری و دانلود بیتر به کار میاد
سلام

دوست عزیز کی این حرفو میگه ؟؟؟؟؟؟؟

وردپرس انعطاف پذیریش اون قدری بالاست که از یه وبلاگ ساده بگی تا سایت های دانلود و سازمانی و شرکتی میشه ازش استفاده کرد

افزونه های فراوان و سادگی کد نویسی و در دسترس بودن توابع و : هزاران قالب زیبا و رایگان و ...... وردپرس رو قدرتمند کرده

شما یه کم کار کن باهاش میبینی که همه کار میشه کرد باهاش

این سایتی هم که معرفی کردی هیچ چیز خاصی نداره و با وردپرس میتونی خیلی از این پر امکانات تر و زیبا و شیکترو طراحی کنی و بالا بیاری

موفق باشی

mohamad70

کاربر عضو
سلامدوست عزیز کی این حرفو میگه ؟؟؟؟؟؟؟

وردپرس انعطاف پذیریش اون قدری بالاست که از یه وبلاگ ساده بگی تا سایت های دانلود و سازمانی و شرکتی میشه ازش استفاده کرد

افزونه های فراوان و سادگی کد نویسی و در دسترس بودن توابع و : هزاران قالب زیبا و رایگان و ...... وردپرس رو قدرتمند کرده

شما یه کم کار کن باهاش میبینی که همه کار میشه کرد باهاش

این سایتی هم که معرفی کردی هیچ چیز خاصی نداره و با وردپرس میتونی خیلی از این پر امکانات تر و زیبا و شیکترو طراحی کنی و بالا بیاری

موفق باشی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من خودم بهترین سیستم رو وردپرس می دونم ولی قالب شبیه به این نیست!حالا اگه میتونی منو راهنمایی کن می خوام با وردپرس یکی بسازم

ممنون

kasraa

کاربر عضو
خب عزیز اگه یه نیگا به قالب وردپرس بندازی خیلی آسونه طراحی همچین قالبی براش ( البته اگه با طراحی قالب کمی آشنا باشی

بعد اینکه تو نت پره از قالب های وردپرس که از اینم شیک تره

یه نیگا به این سایت بنداز :

اگه قالبی هم دیدی که پولی بود نگرا نباش چون تو گوگل بگردی رایگانش و نال شدش و ریپ شدش هست ;)

مشکلی داشتی تو انجمن وردپرس بگو کمکت میکنیم

موفق باشی

kasraa

کاربر عضو
خب عزیز اگه یه نیگا به قالب وردپرس بندازی خیلی آسونه طراحی همچین قالبی براش ( البته اگه با طراحی قالب کمی آشنا باشی

بعد اینکه تو نت پره از قالب های وردپرس که از اینم شیک تره

یه نیگا به این سایت بنداز :

اگه قالبی هم دیدی که پولی بود نگران نباش چون تو گوگل بگردی رایگانش و نال شدش و ریپ شدش هست ;)

مشکلی داشتی تو انجمن وردپرس بگو کمکت میکنیم

موفق باشی

mohamad70

کاربر عضو
ممنون داداش ولی من نمی تونم قالب فارسی کنم و وقتشو ندارم باید 1/2 روز دیگه تحویل بدم(قالب فارسی نشده پیدا کردم)

دنبال قالب سبزه 2ستونه می گردم و منوی آبشاری هم می خوام واسش درست کنم

kasraa

کاربر عضو
خواهش عزیز

ببین اگر قالبت زیاد سنگین نیست و زیاد وقت نمیبره نمونشو بده ببینم اگه کار کم داشت رایگان برات فارسی میکنم

اگرم کار زیاد داشت که شرمنده بده دوستان برات با هزینه کم فارسی میکنن

mohamad70

کاربر عضو
خواهش عزیز ببین اگر قالبت زیاد سنگین نیست و زیاد وقت نمیبره نمونشو بده ببینم اگه کار کم داشت رایگان برات فارسی میکنم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ممنون این2 تا رو نگاه کن ببین کدوم بهتر و نزدیکتره به اون سایت و همینطور راحت تر فارسی میشه!

1.

2.

تو این صفحه واسه داون

mohamad70

کاربر عضو
خواهش عزیز ببین اگر قالبت زیاد سنگین نیست و زیاد وقت نمیبره نمونشو بده ببینم اگه کار کم داشت رایگان برات فارسی میکنم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

پس میتونی فار30 کنی یا نه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا