مدیریت لینک های ارئه دانلود توسط edd

SAJDEHGAR

تازه وارد
با سلام

دوستان خسته نباشید :

در کل میخوام بگم بهترین تنظیمات و روش ارائه لینک دانلودی به افراد خریدار چی هست ؟

1- مثلا محدودیت دانلود روی چندتا باشه ؟

2- انقضای لینک ها رو چقدر باشه بهتره ؟

3- در صورتی که کاربر اقدام به دانلود بکنه و در وسط دانلود استب بشه دیگه دانلود ادامه پیدا نمی کنه : این رو باید چه طوری رفع کرد ؟ چه طور باید فهمید که دانلود طرف کامل نشده و لینک فایل دانلودی خریداری شده رو دوباره شارژ کرد در صورتی که کاربر نیاز به خرید مجدد نداشته باشه ؟

تشکر .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
1 - این کار بردش اینه طرف ازت خرید کرده لینک براش نمایش داده میشه . چند بار بتونه همون لینک رو دانلود کنه . به نظرم پول داده باید هر وقت خواست بتونه . مثلا 100 بار .

2 - اینم میگم طرف پول داده حالا شاید بخواد تا یه ماه دیگه دانلود نکنه بزاره یه ماه بعد دانلود کنه .

3 - کاربر عزیز انجمن جناب احسان فرقانی (Ehsan) یه افزونه برای اینکار نوشته که تو مخزن وردپرس هم هست . ولی من تست نکردم .

تو لینک زیر میتونی پیداش کنی .

SAJDEHGAR

تازه وارد
داداش این که کاربر هر وقت بخواد دانلود کنه به نظرم کمی غیر معمول هست ویا لااقلش با نظر خودم فرق داره ! الیته این حرف شما هم درست هست ! و نظر من این هست که لینک در اخیتار افراد زیادی قرار نگیره و همیشه وجود نداشته باشه که سرور من فقط نقش آپلود فایل رو ایفا کرده باشه ( لا اقلش : هر چند افراد میتونن با خریدن همون یه فایل در اینترنت به اشتراکش هم بزارن ) ....

در خصوص اون افزونه من به نتیجه ای نرسیدم یا من خوب بلد نیستم باهاش کار کنم : با نصبش مثل قبل در محدود تعداد دانلود فرد اگر هنوز تموم نشده باشه دانلود مجددا از 0 درصد شروع میشه : . ( من افرونه رو از طریق اضافه کردن افزونه جدید قرار دادم ) .

اگر میشد از بخش مدیریت جزئیات فروش : برای کاربری که خرید رو انجام داده لینک خریدش رو براش شارژ کرد خیلی خوب میشد یا یه چیزی مثل این . ولی متاسفانه فقط ارسال مجدد رسید و فاکتور وجود داره براش ...

خیلی ممنون از پاسخ های خودتون : .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برادر من ، اینکه بگید لینک توی سرورتون رو شیر نکنن...

یک نکته رو عرض کنم. اگر کسی بخواد تو اینترنت منتشر کنه ، این کار رو انجام میده. طبعا کسی نمیاد از سایت شما لینک رو بزاره... یه جا دیگه اپلود میکنه و بعد share...

SAJDEHGAR

تازه وارد
برادر من ، اینکه بگید لینک توی سرورتون رو شیر نکنن...یک نکته رو عرض کنم. اگر کسی بخواد تو اینترنت منتشر کنه ، این کار رو انجام میده. طبعا کسی نمیاد از سایت شما لینک رو بزاره... یه جا دیگه اپلود میکنه و بعد share...
سلام استاد محمد ...

حرف شما کاملا متین !

آیا برای قسمت دوم مسئله شارژ کرن لینک چیزی مد نظرتون هست ! تجربه شما بیشتره ! من یکی دو ماهه edd رو شروع کردم که بیشترش هم صرف محصولات شد !

با من تماس بگیر برات حلش می کنم :38:
دوست عزیز تشکر از شما ! کمی درمورد روشتون توضیح بدید : این تاپیک رو زدم کلی باشه : اگر کارتون هزینه در برداره در همی تاپیک مطرح کنید " فلان کار با فلان هزینه ! "

با تشکر از همه .

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برای شیر کردن اینو بگم دلیل اینکه نظر من اینه که چون خودم حدود 2 هفته پیش یک قالب خریدم ، حالا اینکه کلش کد شده بود و واسه اینکه تغییرش بدم باید قالب خودمو ریپ کنم بجای خود / اما بعد چند روز رفتم دوباره دانلود کنم دیدم لینکش منقضی شده ... خب خیلی ضد حال حساب میشه دیگه .

من بخوام شیر کنم شیر میکنم ولی منظورم این نبود مادام العمری بزاری ... حالا یه زمان بیشتری

در مورد افزونه مذکور هم گفتم تست نکردم ولی از خود eddpersian.ir بپرسید یا تو مخزن بپرسید احسان جواب میده .

اون افزونه ای هم که واسه شارژ و .... بهش بگین شاید بتونه در ازای دریافت حق الزحمه براتون بنویسه .

nima67

تازه وارد
3- در صورتی که کاربر اقدام به دانلود بکنه و در وسط دانلود استب بشه دیگه دانلود ادامه پیدا نمی کنه : این رو باید چه طوری رفع کرد ؟ چه طور باید فهمید که دانلود طرف کامل نشده و لینک فایل دانلودی خریداری شده رو دوباره شارژ کرد در صورتی که کاربر نیاز به خرید مجدد نداشته باشه ؟
در مورد این موضوع از افزونه EDD - Partial Downloader استفاده کنید. البته فعلا نسخه 0.5.1 منتشر شده که من تست کردم مشکل داشت و برام درست کار نکرد و آقا احسان عزیز زحمت کشیدن و نسخه 1 پلاگین رو که به صورت بتا بود بهم دادن و درست کار کرد. من چون ایشون هنوز منتشر نکردن نسخه 1 رو اجازه ندارم بذارم اینجا ولی اگر با خودشون تماس بگیرید بهتون میدن و درست کار میکنه

در مورد تعداد دانلود و روز که من تعداد دانلود رو گذاشتم آزاد ولی تعداد روز دانلود رو گذاشتم 5 روز و اگر هم کسی نتونه تو 5 روز دانلود کنه خوب بهتون ایمیل میزنه و میگه و دوباره براش رسید پرداخت میفرستی و 5 روز دیگه شارژ میشه واسش

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا