مدیریت محتوا

e-teach

کاربر عضو
سلام دوستان

بهترین مدیریت محتوا چیه؟

هم از نظر طراحی راحت قالب

امکانات بیشتر

bug کمتر

interface بودن

و ....

فقط لطفا دوستان زود جواب بدن ممنون میشم

iPersianScript

کاربر عضو
سلام دوستانبهترین مدیریت محتوا چیه؟

هم از نظر طراحی راحت قالب

امکانات بیشتر

bug کمتر

interface بودن

و ....

فقط لطفا دوستان زود جواب بدن ممنون میشم
.

. سـلام دوست من :55:

. نگفتی واسه چه نوع سایتی نیاز داری، ولی با توجه به مواردی که ذکر کردی، میشه گفت وردپرس، تا نظر اساتید چی باشه.. /:)

. خـوش باشیـد :54:

.

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز از این سوالا و بحث ها در همه ی انمن ها خیلی زیاد شده و با یه جستجو در همین انجمن هم میتونی کلی تاپیک پیدا کنی که جواب کلی رو بهت میدم :

به طور کلی باید خودت ببینی که با چه سیستمی راحت تر هستی و اصلی ترین چیز اینه که هدفت چیه و میخوای چه سایتی راه بندازی و با توجه به نیازت بری سراغ مدیریت محتوایی که بیتر به درد همون میخوره

حالا باز هم بخوای نظر منو بدونی الآن سیستم وردپرس به نظرم بهترینه از نظر کار کردن افزونه های فراوان و قالب های خیلی زیاد و ......

سیستم مدیریت جوملا هم هست که مثل همین وردپرسه اما تو چند تا چیز ضعیف تر از wp هست که نمونش میشه سئو رو مثال زد

هر کدوم نسبت به همدیگه یه مزیت و نقطه ضعف هائی دارن اما وردپرس رو میتونی به همه شکل استفاده کنی از یه وبلاگ ساده بگیر تا سایت های دانلود و پرتال و ........

موفق باشی

e-teach

کاربر عضو
سلامدوست عزیز از این سوالا و بحث ها در همه ی انمن ها خیلی زیاد شده و با یه جستجو در همین انجمن هم میتونی کلی تاپیک پیدا کنی که جواب کلی رو بهت میدم :

به طور کلی باید خودت ببینی که با چه سیستمی راحت تر هستی و اصلی ترین چیز اینه که هدفت چیه و میخوای چه سایتی راه بندازی و با توجه به نیازت بری سراغ مدیریت محتوایی که بیتر به درد همون میخوره

حالا باز هم بخوای نظر منو بدونی الآن سیستم وردپرس به نظرم بهترینه از نظر کار کردن افزونه های فراوان و قالب های خیلی زیاد و ......

سیستم مدیریت جوملا هم هست که مثل همین وردپرسه اما تو چند تا چیز ضعیف تر از wp هست که نمونش میشه سئو رو مثال زد

هر کدوم نسبت به همدیگه یه مزیت و نقطه ضعف هائی دارن اما وردپرس رو میتونی به همه شکل استفاده کنی از یه وبلاگ ساده بگیر تا سایت های دانلود و پرتال و ........

موفق باشی
سلام ممنون از راهنمایی شما

من واسه یک موسسه آموزشی میخوام

کدوم بهتره؟

یک cms کامل می خوام که کار کردن باهاش راحت باشه و هر کاری بشه روش انجام داد مثلا :

1. به سادگی قالب طراحی کرد

2.با کمترین دانش برنامه نویسی بشه کلی تغییرات داد

3 .از امنیت بالایی برخوردار باشه

.....

iPersianScript

کاربر عضو
سلام ممنون از راهنمایی شمامن واسه یک موسسه آموزشی میخوامکدوم بهتره؟

یک cms کامل می خوام

که کار کردن باهاش راحت باشه و هر کاری بشه روش انجام داد مثلا :

1. به سادگی قالب طراحی کرد

2.با کمترین دانش برنامه نویسی بشه کلی تغییرات داد

3 .از امنیت بالایی برخوردار باشه .....
.

. سـلام دوست من :55:

. ورد پرس..

. با کمترین دانش و تغییرات کلی!؟! اگر فرد با تجربه ایی باشید بله! ولی در غیر اینصورت خیر..

. امنیت وردپرس خوب است عالی نمی باشد! و البته بحث مفصلی داره این امنیت..

. مـوفق باشیـد :54:

.

e-teach

کاربر عضو
دیتا لایف یا جوملا یا میترا یا نیوک کدومش خوبههههههه؟

قدرت مانور دهی وردپرس به نظرت کم نیس؟

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز همونطور که دوستمون گفت وردپرس !

ولی نمیدونم چرا گفتن باید حرفه ای باشی :|

چون کلا وردپرس که قبلنا میگفتن برای وبلاگ هست فقط از روی سادگیش میگفتن که فلانه و ...

الآن با وردپرس بدون دانش برنامه نویسی و فقط کار کردن با سایت میتونید هر چیزی که بخواید رو راه اندازی کنید

شما فقط کافیه بگین چه نوع سایتی رو میخواین تا با یه جستجوی کوچیک ببینید که همون سایت با وردپرس ساخته شده

فقط مشکل اصلی اینجاست که اگر آشنا به طراحی نداشته باشی نمیتونی قالب طراحی کنی برای وردپرس

اما نگران نباش چون وردپرس فکر اینجارو کرده و یه کوچولو بگردی هزاران قالب رو پیدا میکنی که میتونی استفاده کنی

در مورد قدرت مانور دهی هم که گفتی :

اصلا یکی از دلایل معروفیت وردپرس همین انعطاف پذیری و هسته ی قدرتمندشه که اونو تک کرده

در مورد امنیت هم که گفتی باز هم وردپرس میشه گفت اولینه

موفق باشی

thacker

تازه وارد
دیتالایف همه چیزش عالیه ... فقط یه مشکلی که داره یکم دیر لود میشه ...

انواع و اقسام ماژول ها رو داره ... خیلی هم راحت میشه قالبشو طراحی کرد ...

cedar

کاربر عضو
سلام

اين تاپيك بارها تكرار شده و پاسخ هاي كاملي داده شده ؛ لطفا هميشه ابتدا جستجو كنيد در تالار .

اما با توجه به موضوع مورد استفاده شما ، من خودم 2 تا گزينه ي وردپرس و جوملا رو پيشنهاد ميدم

ولي بخاطر اينكه مديريت جوملا قوي تر و ظاهري رسمي تر داره ترجيح ميدم ، اما قالب ها و ماژول هاي سختتري داره نسبت به وردپرس !

موفق باشيد

e-teach

کاربر عضو
بلاخره من متوجه نشدم

جوملا بهتره

یا

ورد پرس

یا دیتالایف انجین؟

اصلا هر کی بتونه کامل برام هر سه مورد رو آموزش بده و همه نیاز های آموزشی رو بر آورده کنه برای هر کدوم از آموزشها مبلغی پرداخت می کنم

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز یه خورده بگرد میبینی که اکثر وب سایت ها از وردپرس استفاده میکنن مثلا همین پرشین اسکریپت

و پشتیبانی خیلی قوی تری داره

کار باهاش راحته

پوسته های خیلی زیادی داره

افزونه های خیلی خیلی زیاد و البته رایگان

کارکرد راحت و انعطاف پذیری بالا

و ................

هر آموزشی هم خواسی همینجا واست رایگان میگمیاخواستی آیدیمو ادد کن من همیشه هستم هر کمکی بتونم میکنم تا خودت کم کم راه بیفتی و نیاز به هیچ هزینه ای هم نیست

موفق باشی

mohamad70

کاربر عضو
سلام

تا الان سایت شبیه به این تو وب پبدا کردی؟!؟

اگه یه سایت اطلاع رسانی ساده میخوای و از نظر طراحی آسون دیتالایف،اگه سایت رسمی می خوای جوملا ،وردپرس هم هم عالیه

از نظر من( دیتالایف،وردپرس،جوملا و کمی هم نیوک کارکردم) بهترین مدیریت وردپرس هست :67: .................+ جوملا

من خودم هم قالب طراحی نکردم(علاقه به طراحی ندارم :32: )،اما دیتالایف مثل وبلاگ بیشتر با کدهای اچ تی ام ال سر و کار داره و راحت تره

از نظر امنیت هم مشکل نداره،بیشتر بستگی به سرورت داره

آخرین ویرایش توسط مدیر:

e-teach

کاربر عضو
سلامدوست عزیز یه خورده بگرد میبینی که اکثر وب سایت ها از وردپرس استفاده میکنن مثلا همین پرشین اسکریپت

و پشتیبانی خیلی قوی تری داره

کار باهاش راحته

پوسته های خیلی زیادی داره

افزونه های خیلی خیلی زیاد و البته رایگان

کارکرد راحت و انعطاف پذیری بالا

و ................

هر آموزشی هم خواسی همینجا واست رایگان میگمیاخواستی آیدیمو ادد کن من همیشه هستم هر کمکی بتونم میکنم تا خودت کم کم راه بیفتی و نیاز به هیچ هزینه ای هم نیست

موفق باشی
سلام ممنون از راهنمایی شما

آیدی هم اگه محبت کنی ممنون میشم

kasraa

کاربر عضو
سلام

خواهس میکنم

آیدی هم که این بغل هستش اینجا هم میگم :

rahahost

موفق باشی

بالا