مشاوره برای انتخاب بهترین قالب فروشگاهی ووکامرس

Swat_mehdi

تازه وارد
سلام

وقت همگی بخیر

میخوام یه قالب وردپرسی همچیز تمام برای فروشگاهم انتخاب کنم که قالب از نظر بهینه بودن ، امکانات ، ظاهر شیک و قابل شخصی سازی و ... عالی کار شده باشه

چه قالبی پیشنهاد میکنید ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

برای چه چیزی می خواید ؟ هر قالبی برای یک فرم فروشگاهی ساخته میشه

موفق باشید

Swat_mehdi

تازه وارد

ادرس فروشگاهم هست

میخوام یه قالب مناسب تر براش انتخاب کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نمیدونم از کدوم نسخه این قالب (نیلسن) استفاده می کنید ولی قالب فعلیتون خوبه ولی ایراداتی کلی در ریسپانسیو قالب و افزونه ها داره .

حالت کلی این نوع قالب هماهنگی جالبی با فروش این محصولات داره ، پیشنهادی فعلا به ذهن بنده نرسید دوستان دیگه نظر بدن

بنده اگر قالب مناسبی به چشمم خورد اینجا معرفی می کنم

موفق باشید

Swat_mehdi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

نمیدونم از کدوم نسخه این قالب (نیلسن) استفاده می کنید ولی قالب فعلیتون خوبه ولی ایراداتی کلی در ریسپانسیو قالب و افزونه ها داره .

حالت کلی این نوع قالب هماهنگی جالبی با فروش این محصولات داره ، پیشنهادی فعلا به ذهن بنده نرسید دوستان دیگه نظر بدن

بنده اگر قالب مناسبی به چشمم خورد اینجا معرفی می کنم

موفق باشید
ممنون

میدونید اسم این افزونه چیه ؟

افزونه های مشابه هم اگه پیشنهاد بدین ممنون میشم 

هاوری که روی عکس اومده خیلی جذابش کرده

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر منظورتون عکس فوق بود که از افزونه یژوال کمپوزر WPBakery Page Builder (نام جدیدش) استفاده شده کافیه نصبش کنید (نسخه آخر 5.4.2 ) فعال کنید از تنظیماتش قسمتهای مورد نیاز رو تنظیم و ذخیره کنید سپس نیاز هست که افزونه ultimate-addons-for-visual-composer  رو هم نصب کنید و فعالش کنید

سپس در برگه فروشگاه با استفاده از همین افزونه ویژوال قسمت مربوط به ultimate-addons یکی از دو گزینه Sort container
یا Masonry container رو انتخاب کنید سپس گزینه باز شدن Container ID  رو یک نام بدید و ذخیره کنید داخل + بعدی یک Sort Item الزامی هست که باید تنظیمش کنید نمونه شما اینجوری میشه

Width on Large Screen این گزینه 1/1 از 12

Width on Medium Screen این گزینه 1/2 از 6 یا سایر موارد دلخواه گزینه های پایین هم مثل همین میشن

Width on Small Screen

Width on Extra Small Screen
بعد ذخیره می کنید + بعدی داخل همین Sort Item رو هم با یکی از گزینه ها مثلا تصویر تکی رو انتخاب می کنید بعد به عکستون On click action لینک جایی رو که می خواید مثلا دسته یک محصول رو میدید . یادتون باشه زیر هر عکس که ذخیره می کنید + همچنان هست پس شما می تونید تا مقدار مجاز عکس اضافه کنید و طبق مسیر بالا پیش برید
حتی می تونید از یک محصول یا مطلب یا هر گزینه دیگه هم استفاده کنید
در مورد هاور ها هم در داخل گزینه عکس تکی می تونید css متحرک رو بهش انیمیشن بدید میشه یا اگر در این قسمت نبود  تنظیمات بیشتر یا کلاس css اضافه برای همین تعبیه شده استفاده کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Swat_mehdi

تازه وارد
خیلی ممنون

از کجا میشه Add on ها افزونه هایی که گفتید رو گیر آورد ؟

همجا این افزونه ها پولی هستن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خیلی ممنون

از کجا میشه Add on ها افزونه هایی که گفتید رو گیر آورد ؟

همجا این افزونه ها پولی هستن
در صفحه نخست همین وب سایت ، رایگان می تونید دانلود کنید

من بهترین تجربه هام رو با قالب های ORSON ، QuickMart و Digital World داشتم! دستکاری و تغییرشون واقعاراحته

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نال فت و فراوان همین پرشین اسکریپت داره نبود بگو آدرس بدم بری برداری ولی خب خریدش هم مزه بهتری داره هم امنیت بیشتری هم آپدیت بی دردسر تری

توصیه محمد رو جدی بگیر در مورد قالب :-> ببین چجوریا هستن

ضمنا بنده نیز دیروز چشمم به قالب Handy خورد نالش موجوده بگردی پیدا می کنی ببین چجوریاست ظاهرش بد نبود

موفق باشید

Swat_mehdi

تازه وارد
ممنون

یه سوال دیگه هم دارم

این سایت هاورهای جالبی داره

یه قسمت کد html و یه قسمت کد css داره

کدها رو تو کدوم فایل های سایتم باید جایگذاری و سیو کنم ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بهتون گفتم افزونه مورد نظر در هنگام استفاده قسمت CSS سفارشی داره پس راحت میتونید هر کدوم رو بسته به نظرتون توش قرار بدید

همش آزمون و خطاست تست کنید نترسید

موفق باشید

بالا