مشاوره برای راه اندازی سایت دانلود به ازای پرداخت

• نویسنده موضوع mosobo
  • تاریخ شروع

mosobo

تازه وارد
سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز.

من میخوام یه سایت فروش فایل بزنم دقیقا مشابه tarh.ir . میخوام ببینم با چه سیستمی کار کنم بهتره؟ اپن کارت یا وردپرس؟ ووکامرس یا EDD ؟ با کدوم راحت تر هست و انعطاف پذیری بیشتر و دردسر کمتری داره؟ اصولا واسه این کار اپن کارت بهتره یا وردپرس؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کامل بکنن.

EhsaanDev

کاربر عضو
دقیقاً مشابه که توصیه میکنم یه کم خلاقیت به خرج بدید. ولی برای سیستم، به نظر من WordPress + EDD بهترین گزینه هست.

mosobo

تازه وارد
دقیقاً مشابه که توصیه میکنم یه کم خلاقیت به خرج بدید. ولی برای سیستم، به نظر من WordPress + EDD بهترین گزینه هست.
منظور مشابه بود. پس یعنی WordPress + EDD بهتر از اپن کارت هست؟

و بعد یه سوال، بنده وردپرس کارم. ولی تا حالا تو زمینه EDD و فروشگاه کار نکردم. میخوام بدونم دقیقا واسه EDD و این کار چه چیزهایی نیاز هست؟ و از کجا شروع کنم؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
مکانیزم مشابه tarh.ir با همون edd پیشنهاد میشه . انعطاف و سادگی edd بی نظیره .

lahijsabz

کاربر عضو
درود

EDD یه افزونه خوب و به تمام عیار برای فروش فایله حالا شما میتونید از سیستم های دیگه هم استفاده کنید به عنوان مثال از فروشگاه فریر می تونید استفاده کنید که معمولا با اون پین می فروشن یا خوده ووکامرس هم این قابلیت رو داره ولی روی هم رفته EDD یه سرو گردن از این سیستم ها بالاتره و برای همین کار طراحی شده

mosobo

تازه وارد
ممنون از تمام دوستان. برای استفاده از EDD باید قالب سازگار بشه؟ از پست های اصلی استفاده میشه؟ یا قالب خاصی داره؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
میتونی قالب رو هم سازگار کنی . آموزشش رو تو انجمن گذاشتیم . نگاه تخصصی تر به edd سرچ کن .

بدون ست کردن قالب هم میشه . خودش شورت کد میده

بالا