مشاوره در مورد قیمت دامنه

alaki1

تازه وارد
سلام

من برای یکی از سایت هام میخوام دامنه بخرم تا حالا از کسی دامنه نخریدم 

حدود قیمت ها چطوریه ؟؟ مثلا دامنه ی 3 تا 5 حرفی معنادار تا چه قیمتی داره ؟؟

حدود 20 تا دامنه در نظر گرفتم میخام 4 تاش رو بخرم .. خودم پیشنهاد بدم یا ازشون بپرسم چنده ؟؟ 

هزینه انتقال چقدره ؟

این hugedomains.com لعنتی هم کلی دامنه ی ایرانی خریده قیمت 2000 دلاری گذاشته روش حتی persianscript هم .کام اش خریده من یه بار اشتباه زده بودم تو مرورگر ! آخه با این قیمت ها کدوم ایرانی تا حالا خریده ازت 

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
داخل بعضی از سایت های فروش دامنه قیمت های فضایی و ملیونی گذاشتند که به نظر الکی میاد از اونطرف بعضی از دامنه های خوب با 30 هزار تومن هم برای فروش گذاشته شده .. دوستانی که در خرید و فروش دامنه ها تجربه ای دارند میتونند بگند قیمت منصفانه ی دامنه چطوریاس ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
قیمت ها مشخص نیست و بر اساس معنی اون هاست! در گوگل سرچ کنید دامنه های زیادی برای فروش قرار دادن و قیمت ها دستتون میاد.

alaki1

تازه وارد
قیمت ها مشخص نیست و بر اساس معنی اون هاست! در گوگل سرچ کنید دامنه های زیادی برای فروش قرار دادن و قیمت ها دستتون میاد.
نمی دونم کجا رو سرچ کنم از سایت رند مثلا به نظرتون   پنج ملیون می ارزه ؟؟ وقتی که دامنه های نزدیک به این رو 100 تومن هم پیدا میشه 

یا مثلا   که اصلا دامنه ی جالبی هم نیست رو تو همین سایت گذاشتند 16 ملیون تومان در حالی که 16 هزار تومن هم نمی ارزه .. برای همین قیمت واقعی دستم نیست که پیشنهاد بدم بقیه سایت ها هم آپدیت نشدند 

alaki1

تازه وارد
کسی نظری تجربه ای در این مورد نداره ؟ 

Mohand.ES

کاربر عضو
بستگی به صاحب دامنه داره ، کلا فهرست بهای مشخصی نداره من خیلی از دامنه ها رو می شناسم تا چند سال پیش تا یک تومن هم حاضر به واگذاری بودن الان زیر 10 تومن نمی گن !

alaki1

تازه وارد
بستگی به صاحب دامنه داره ، کلا فهرست بهای مشخصی نداره من خیلی از دامنه ها رو می شناسم تا چند سال پیش تا یک تومن هم حاضر به واگذاری بودن الان زیر 10 تومن نمی گن !
میدونم که بازار مشخصی نداره .. میتونید مثال بزنید .. اسم دامنه رو بگید با قیمتش 

alaki1

تازه وارد
میخام بدونم چه جور دامنه هایی قیمت ملیونی داره کدوم دامنه ها 100 هزار تومنی .. تا 500 تومن دامنه هایی با چه کیفیتی هست ؟؟

rocki3oy

کاربر عضو
میخام بدونم چه جور دامنه هایی قیمت ملیونی داره کدوم دامنه ها 100 هزار تومنی .. تا 500 تومن دامنه هایی با چه کیفیتی هست ؟؟
دوست عزیز قانون مشخصی وجود نداره.

هر چیزی که خوانا خونده بشه و راحت تو ذهن بره و تک لغت باشه معنادار باشه گرونتر هست.

قیمت ها هم به سلیقه فروشنده هست و قانون خاصی نداره.

salehanseir@gmail.com

تازه وارد
دامنه سایت حتما باید با موضوع سایت یکی باشد لطفا راهنمایی بفرمایید سایت ما در مورد   با دامنه   ایا انتخابمون درست بوده 

بالا