مشاوره: راهکارهایی برای ارتقا سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ehs@n

کاربر عضو
سلام دوستان ، خسته نباشید

راهکارهایی که بشه با حداقل هزینه ( شروع از 0 تومان  ) سایتی که محتوا هم داره رو ارتقا داد !
چه راه هایی پیشنهاد میکنید؟ چه از لحاظ فنی ( مثل سئو و ... ) چه کارهایی مثل تبلیغات و اینا ! 

لطفا فرض رو به این بگیرید که واسه سایت هیچ کاری انجام نشده و فقط پست زده شده

سایت : www.PadLink.ir

ممنون از همه

twitfa

کاربر عضو
دروود بر شما

تولید محتوا معتبر

مطلب دسته اول

زمان

twitfa

کاربر عضو
خب پس کمی صبر کنید همه چیز درست میشه فقط و فقط صبر کنید و راه صحیح و درست برید اجازه بدید محتوا خودش کاره خودش رو بکنه 

Ehs@n

کاربر عضو
یکسال بیشتر میگذره از فعالیتش ! ولی پیشرفتش حس میکنم اونقدر خوب نبود !
میخواب بهتر بشه ! چون من رو سئو و اینا خیلی کار نکردم

بک لینک و اینجور قضایا ، و حنی تبلیغ.

و خیلی تخصصی هم ندارم ! واسه همین میخوام دوستان کمک کنند

حسن غویشه

کاربر عضو
خب پس کمی صبر کنید همه چیز درست میشه فقط و فقط صبر کنید و راه صحیح و درست برید اجازه بدید محتوا خودش کاره خودش رو بکنه 
سلام

بنده هم با نظر دوست عزیز موافقم

میتوانید با سایت هایی که در این زمینه (سرگرمی) فعالیت دارند نیز همکاری داشته باشید (تبادل) 

البته مراقب سایت هایی که نیاز به ق ن د ش ک ن دارند باشید که در دریافت نماد ساماندهی به مشکل بر نخورید

باتشکر:)

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

سایتتون زیباست و یه حرکت خوب در زمینه معرفی پیج های اصلی {فیکشون زیاده } است که حرکت زیبایی است البته به شرط تایید خود دارنده پیج که میتونه ارزش کار شما رو بالا ببره تو این وانفسای پیجهای قلابی و به شرط استمرار شما آینده خوبی براش میشه تصور کرد.

نکته مهم در پیشرفت این کار داشتن متا تگهای کلیدی است که کم هستش و اینکه کلمات کلیدی بیشتر در خود مطلب قرار بدید حتی اگر وجود نداشته باشه مثلا همه کاربران نمیدونند که مثلا خانم سحر قریشی فقط اینستاگرام و فیسبوک دارند و از تلگرام یا موارد اون استفاده نمی کنند ولی برخی این ها رو جستجو می کنند مثلا تلگرام سحر قریشی - سایت رسمی سحر قریشی - عکسهای سحر قریشی - جدیدترین عکسهای سحر قریشی پس تگشون قرار بدید . نگران این نباشید که مطلب قدیمی هست و ممکنه تگش خونده نشه شما به مرور تگهای مناسب رو قرار بده ولی تاریخ رو عوض نکن

یه نکته دیگه که به نظرم رسید اینه کمی مختصر مطلب از شخص دارنده پیج رسمیشون اطلاعات دم دستی قرار بدید مثلا تاریخ تولد اسمشون چند تا از کاراشون زیاد نباشه ولی اونقدری باشه که بتونید ازش تگ مناسب بگیرید که حداقل نام شخص تا 5 بار برده بشه تا برای موتور جستجو ارزشمند بشه

یه نکته مهم اینه که شما اگر به اصالت پیج ها رسمی اطمینان دارید بهتر بود تیتر بهتر رو انتخاب میکردید مثلا پیج های رسمی استاد مشایخی یا پیج های رسمی پرویز پرستویی  چون خود تیتر اگر تگ درستی ازش گرفته بشه و حداقل 5 مطلب مشابه هم داخل باشه بهتر خونده میشه .

متا تگها رو هم کمی بیشتر کنید اگر قادرید در فوتر سایت نیز قرار بدید ابر برچسب ها رو

از نقشه سایت مناسب نیز غافل نشید یه برنامه درست نقشه سایت به شما کمک زیادی میکنه بخصوص ارزش گذاری عددی مطلب وقتی قراره ماهیانه یا سالیانه ارزیابی بشه مثلا ماهیانه 0.8 یا سالیانه 1.0

موفق باشید

Ehs@n

کاربر عضو
ممنون از همه دوستان

با سلام

دوست عزیز

سایتتون زیباست و یه حرکت خوب در زمینه معرفی پیج های اصلی {فیکشون زیاده } است که حرکت زیبایی است البته به شرط تایید خود دارنده پیج که میتونه ارزش کار شما رو بالا ببره تو این وانفسای پیجهای قلابی و به شرط استمرار شما آینده خوبی براش میشه تصور کرد.

نکته مهم در پیشرفت این کار داشتن متا تگهای کلیدی است که کم هستش و اینکه کلمات کلیدی بیشتر در خود مطلب قرار بدید حتی اگر وجود نداشته باشه مثلا همه کاربران نمیدونند که مثلا خانم سحر قریشی فقط اینستاگرام و فیسبوک دارند و از تلگرام یا موارد اون استفاده نمی کنند ولی برخی این ها رو جستجو می کنند مثلا تلگرام سحر قریشی - سایت رسمی سحر قریشی - عکسهای سحر قریشی - جدیدترین عکسهای سحر قریشی پس تگشون قرار بدید . نگران این نباشید که مطلب قدیمی هست و ممکنه تگش خونده نشه شما به مرور تگهای مناسب رو قرار بده ولی تاریخ رو عوض نکن

یه نکته دیگه که به نظرم رسید اینه کمی مختصر مطلب از شخص دارنده پیج رسمیشون اطلاعات دم دستی قرار بدید مثلا تاریخ تولد اسمشون چند تا از کاراشون زیاد نباشه ولی اونقدری باشه که بتونید ازش تگ مناسب بگیرید که حداقل نام شخص تا 5 بار برده بشه تا برای موتور جستجو ارزشمند بشه

یه نکته مهم اینه که شما اگر به اصالت پیج ها رسمی اطمینان دارید بهتر بود تیتر بهتر رو انتخاب میکردید مثلا پیج های رسمی استاد مشایخی یا پیج های رسمی پرویز پرستویی  چون خود تیتر اگر تگ درستی ازش گرفته بشه و حداقل 5 مطلب مشابه هم داخل باشه بهتر خونده میشه .

متا تگها رو هم کمی بیشتر کنید اگر قادرید در فوتر سایت نیز قرار بدید ابر برچسب ها رو

از نقشه سایت مناسب نیز غافل نشید یه برنامه درست نقشه سایت به شما کمک زیادی میکنه بخصوص ارزش گذاری عددی مطلب وقتی قراره ماهیانه یا سالیانه ارزیابی بشه مثلا ماهیانه 0.8 یا سالیانه 1.0

موفق باشید

ممنونم بابت نظرتون به سایت.

درسته ، من معمولا تگ های کمی مینویسم برای پست هام چون فکر میکردم نوشتن کلمات کلیدی بیشتر برعکس باعث نزول میشه. ولی من بعد بیشتر دقت میکنم.

درمورد نوشتن توضیح هم سعی میکنم من بعد بیشتر بنویسم و وقت بیشتری بذارم واسه نوشتن پست ها.
من باب تیتر پست ها ، چون از اول همینجوری بوده ، نمیخوام عوضش کنم ( حس میکنم اینجوری جلوه بهتری داره سایت) و از طرفی هم چون خودشون پیج ها رو در سایت ثبت نمیکنند ! سایت معتبری هم ازشون نیست ! درسته من کلی این در اون در میزنم واسه پیدا کردن پیج اصلیشون ولی مطلق نمیتونم بگم صد در صد همین پیج ه.
ولی داخل پست ها ، عبارت "رسمی" رو اضافه میکنم من بعد.
واسه نقشه سایت من کاری نکردم ، رو سایت قبلی ( پادنت) از Google XML Sitemaps استفاده میکردم. رو این سایتم نصبش کنم ؟ در مورد تنظیماتش گوگل مپ + all in one seo  که برا سئو استفاده میکنم چیزی نمیدونم

ارسال بازدید فیک یا خریدن بک لینک اینا تاثیری داره در بالا اومدن سایت ؟ 
شئر کردن پست ها در شبکه های اجتماعی چه طور ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

به نظرم بک لینک های خریدی مسکن موقت هستش و اصلا خوب نیست چون علاوه بر ایجاد فشار بر روی سرور در لحظه و اینکه بیشتر صفحات اصلی رو هدف میگیرند و فقط به صورت مقطعی است احتمال فهمیدنش از سوی موتورهای جستجو زیاده چون بیشترشون ip ثابتی دارند و تکرار این ورودیها در سایتهای مختلف بلاخره لو میره

ولی با اشتراک گذاری موافقم حتی اگر خودتون گزینه اولش براش باشید

موفق باشید

twitfa

کاربر عضو
باید اطلاعات دست اول داشته باشی

برو تو پیج های اینستاگرام بچرخ تمام مطالب رو خارج کن ، مردم خیلی دنبال این مطالب هستند 

شما بری سرچ مثلا کلمه گلشیفته فراهانی رو ببینی حدود 500 هزار تا تو ماه هستش ، خب فکر کن تو این کلمه رنک داشته باشی تمام میشه همه کلمات یکدفعه رشد میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا