مشخصات هاست مناسب برای ووکامرس فارسی چیست؟

amirkashani

کاربر عضو
سلام

اینو بگم بنده اول سرچ کردم دیدم نبود پست ارسال کردم

منابع مورد نیاز برای کارکرد صحیح ووکامرس در یک سرور مشخصات زیر می باشد

• [*=left]PHP 5.2.4 or greate -
    [*=left]MySQL 5.0 or greate -
    [*=left]The mod_rewrite Apache module - for permalink -
    [*=left]fsockopen support (for payment gateway IPN access -
    [*=left]optional - An SSL certificate if you choose to install any direct payment gateways
    [*=left](optional) Some plugins for WooCommerce require CURL
    [*=left]optional) Some plugins for WooCommerce require SOAP

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
شما باید از آخرین نسخه سی پنل و سرور ی خوب و مطمئن استفاده کنید .

درضمن ووکامرس یک افزونه وردپرس هستش سایت ساز نیست !

پس هاست مناسب برای وردپرس انتخاب کنید . مثل : میهن وب هاست پرشین تولز هاست دی ال و .......

موفق باشید

amirkashani

کاربر عضو
شما باید از آخرین نسخه سی پنل و سرور ی خوب و مطمئن استفاده کنید . درضمن ووکامرس یک افزونه وردپرس هستش سایت ساز نیست !

پس هاست مناسب برای وردپرس انتخاب کنید . مثل : میهن وب هاست پرشین تولز هاست دی ال و .......

موفق باشید
بله بنده هم همین کار رو کردم و از میهن وب هاست یک هاست خریداری کردم ولی با توجه به اینکه وردپرس در اینگونه هاست ها هیچ مشکلی را ندارد با ووکامرس مشکل داره و در بعضی از جاها امکانات غیر قابل دسترس می شوند

به طور مثال در قسمت محصولات متغییر امکانات غیر فعال میشود

و اینکه بنده این مبحث رو در اینجا قرار دادم از خودم و دانش خودم نبود این مطلبی بود که سایت رسمی ووکامرس اعلام کرده بود

از مشاهده نمایید

shahriar20

تازه وارد
من از نت افراز استفاده میکنم ولی بعد از فعالسازی قالب ووکامرس با صفحه سفید مواجه میشم لطفا یکی هاست مناسب معرفی کنه که این مشکلات را نداشته باشه و مجبور نباشیم بخاطر یک سایت بریم سرور اختصاصی خرید کنیم !

saeedpersian

کاربر عضو
من از نت افراز استفاده میکنم ولی بعد از فعالسازی قالب ووکامرس با صفحه سفید مواجه میشم لطفا یکی هاست مناسب معرفی کنه که این مشکلات را نداشته باشه و مجبور نباشیم بخاطر یک سایت بریم سرور اختصاصی خرید کنیم !
حالا اينكه مشكل شما واقعا از هاست هست يا نه..... بايد بررسي بشه.

ولي اگر دنبال هاست مناسب ميگيردي.... فراداده

mohsenbina

تازه وارد
حالا اينكه مشكل شما واقعا از هاست هست يا نه..... بايد بررسي بشه.ولي اگر دنبال هاست مناسب ميگيردي.... فراداده

فراداده هم خوبه سایت ووکامرس پارسی هم روی همین سرور هستش

البته اگه تبلیغ نباشه هاست ایران هم خوبه من باهاش کار کردم امکانات سروراش از لحاظ رم و cpu خوب هستش

اگرم میخاید هزینه زیاد با امکانات ریاد استفاده کنید سرور های پارس پک خوب هستش

یکم هزینش بالاست ولی امکان سفارشی کردن سرور توسط خودتونه

باتشکر

shahriar20

تازه وارد
بخاطر راهنمایی دوستان ممنونم ولی انصافا پشتیبانی نت افراز عالیه تیکت گذاشتم فورا حافظه سایت را بالا برد و مشکل برطرف شد !

بالا