مشخص کرن زمان تحویل کالا در فروشگاه

mona.mazta

تازه وارد
سلام وقت بخیر

من چطور میتونم زمان تحویل کالا رو برای محصولاتم فعال کنم (مثلا کالاهای سفارشی 5 روز) ، هرچی سرچ میکنم فقط افزونه هایی رو میاره که این امکان رو در اختیار مشتری قرار میده ولی من میخوام خودم مشخص کنم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

منظورتون واضح نیست خب

اگر قصدتون اینه که به مشتری بفهمونید که مثلا سفارشی بخواد براش پست بشه 5 روز طول میکشه که باید در قسمت ارسال سفارشی بنویسید اینجوری مشکل افزونه و سنگینی اینها رو هم ندارید 

راه دیگه اینه که در برگه محصول این قضیه رو قید کنید مثل بسیاری از جاهای دیگه اینم باز نیاز به افزونه نداره

ضمن اینکه در قوانین سایت هم می تونید ذکر کنید در بنر ها و سیار بخشها

ضمنا در وکامرس وقتی شما می خوای برای مشتری پیام بدی تو هر محصول می تونی تو قسمت یادداشت براش توضیح بدی که این محصول از زمان سفارش این مدت طول میکشه بدست شما برسه این هم تو ایمیلش میره هم تو حساب کاربری هم موقعی که نیاز به تایید دستی شما داره قابل ارسال مجدد یا ویرایش هست

ضمنا اون افزونه ها هم به جهت اینه که کاربر به فروشنده بفهمونه عزیزم بنده این روز در منزل هستم و میتونم تحویل بگیرم تا محموله توسط پست یا هر کس دیگه عودت نشه دوباره ارسال بشه

موفق باشید

mona.mazta

تازه وارد
بله منظورمو درست متوجه شدید، مثل بامیلو که زمان تحیول کالا داره میخواستم مشخص کنم که نمایش بده،  همه راه هایی که فرمودین درست فقط این "ارسال سفارشی" از کجاست چطور میتونم بزارمش؟

جاویدان

کاربر عضو
بله منظورمو درست متوجه شدید، مثل بامیلو که زمان تحیول کالا داره میخواستم مشخص کنم که نمایش بده،  همه راه هایی که فرمودین درست فقط این "ارسال سفارشی" از کجاست چطور میتونم بزارمش؟
با سلام دوست عزیز

این بسته به قالب داره که نمایش بده یا نه قالب بنده قبلا نمایش میداد در نسخه جدید وکامرس نشون نمیده روی قالب ما : یکی از راه حلها اینه که در قسمت ارسال مرسوله {حمل و نقل - روشهای حمل و نقل در تنظیمات وکامرس از درونش } یا با استفاده از افزونه های سفارشی ساز اقدام به تغییر و درج توضیحات کنید . ضمنا در هنگام تعیین نحوه حمل و نقل در خود محصول قابلیت انتخاب نوع رو داره .

دوم استفاده از این افزونه برای راحتی بیشتر که میگه تو قسمت تعیین نوع خرید توضیحات رو قرار میده

یا این که به شما اجازه میده نحوه ارسال تو خود محصول تعیین کنید .

این افزونه ها رو جهت تست می تونید تو این تاپیک جستجو کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrzadkh

تازه وارد
سلام

من کد گفته شده را در فانکشن گذاشتم ولی متن دکمه تغیر نکرد

قبلا از این طریق سختگیری رمز هنگام عضویت را تغییر داده بودم ولی نمی دونم چرا برای من متن دکمه خرید عوض نمیشهگ

اگه ممکنه راهنمایی کنید

m0h4mm4d

کاربر عضو
یک افزونه هست برای همین کار به اسم Yith delivery date اگر درست یادم باشه ولی تقویمش میلادی هست و با فارسی مشکل داره . کسی از دوستان روش کار کرده ؟؟

فعلا فکر میکنم بتونید با همون افزونه add ones از مشتری اطلاعات را دریافت کنید .

جاویدان

کاربر عضو
سلام

من کد گفته شده را در فانکشن گذاشتم ولی متن دکمه تغیر نکرد

قبلا از این طریق سختگیری رمز هنگام عضویت را تغییر داده بودم ولی نمی دونم چرا برای من متن دکمه خرید عوض نمیشهگ

اگه ممکنه راهنمایی کنید
با سلام دوست عزیز

بهتره از نسخ آخرش که با وکامرس هماهنگ باشه استفاده کنید  (اگر بروزرسانی های اخیر رو نصب کردید!!)

ضمن اینکه با قالب استنفورنت وکامرس هم تست بگیرید ببنید کار میکنه اصلا

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا