مشكل با افزونه پرداخت بانك ملت

• نویسنده موضوع r8041
  • تاریخ شروع

r8041

تازه وارد
سلام و عرض ادب 

من از افزونه پرداخت بانك ملت استفاده مي كنم 

زماني كه پرداخت انجام ميشه  اعلام اتمام خريد و پرداخت موفق مي كنه

و صفحه بعد مي نويسه براي تكميل خريد كليك كنيد كه اين اخطار مي ده كه تو عكس هست 

You must be registered for see images attach

اينم جواب پشتيباني بانك :

:(( :((

شما هیچ مشکلی از سمت بانک نداریددر عکسی هم که ارسال کرده اید مشکلی از سمت ما نیستاگر در callback مشکل دارید باید برنامه نویس مشکل را بررسی و حل کند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

linuxmint

کاربر عضو
مشکل از سمت وب سایت شماست. همونطور که میبینید شما خطای HTTP ERROR 500 دریافت کردید.

این مشکل میتونه به دلیل سطح دسترسی نادرست فایل یا فولدر و یا صحیح نبودن ساختار و کد فایل htaccess و یا خطای تایم اوت php و یا ... باشه.

r8041

تازه وارد
چطور ميشه حلش كرد اين مشكلات كه فرمودين

r8041

تازه وارد
مشکل متاسفانه هنوز پابر جاست

من افزونه وردپرسی درگاه ملت نصب کردم  که اون بدون مشکل کار می کرد

الان error_log دیدم این اخطار ها هستند کسی می دونه باید چیکار کرد

[18-Feb-2017 16:31:40 UTC] خطای Table 'jolanir_shopgol.wp_M_B_P_Orders' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_M_B_P_Orders ساخته شده توسط require('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/bank-mellat/wpBeginner.php'), wpBeginner->__construct, wpBeginner->transferOrdersToNewTable

linuxmint

کاربر عضو
مشکل متاسفانه هنوز پابر جاست

من افزونه وردپرسی درگاه ملت نصب کردم  که اون بدون مشکل کار می کرد

الان error_log دیدم این اخطار ها هستند کسی می دونه باید چیکار کرد

[18-Feb-2017 16:31:40 UTC] خطای Table 'jolanir_shopgol.wp_M_B_P_Orders' doesn't exist در پایگاه‌داده وردپرس برای دستور SELECT * FROM wp_M_B_P_Orders ساخته شده توسط require('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), include_once('/plugins/bank-mellat/wpBeginner.php'), wpBeginner->__construct, wpBeginner->transferOrdersToNewTable
این خطا میگه تیبل wp_M_B_P_Orders وجود نداره!

یکبار پلاگین بانک ملت رو غیرفعال و مجددا فعال کنید.

البته احتمال کرش تیبل مربوطه هم هست که اگر این مورد باشه از phpmyadmin میتونید این تیبل رو ریپیر کنید.

r8041

تازه وارد
میشه راهنمایی کنید  این ادرس چیست  که نمی شه بعد از پرداخت برگرده

r8041

تازه وارد
غیر فعال کردم باز مجدد  همین اخطار دارم

میشه راهنمایی کنید که از کجا تیبل پیدا کنم

خدایش  من این درگاه بانک ملت نصب کردم ولی نمی تونم استفاده کنم کسی نیست کمک کنه راهش بندازم

linuxmint

کاربر عضو
برای ریپیر تیبل وارد کنترل پنل هاستتون بشین و phpMyAdmin رو باز کنید و از لیست سمت چپ دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید.
سمت راست جداول دیتابیس انتخاب شده لود میشه، جدولی که می خواین تعمیر بشه رو تیک بزنید.
پایین لیست جداول از منوی With selected گزینه Repair table رو انتخاب کنید.

linuxmint

کاربر عضو
این خطا به این دلیل رخ داده چون چک میشه که اگر رکوردی از نسخه قبل افزونه در تیبل wp_M_B_P_Orders هست به نسخه جدید با نام تیبل wp_WPBEGPAY_orders منتقل بشه که افزونه نمیتونه تیبل wp_M_B_P_Orders رو پیدا کنه چون این تیبل احتمالا حذف شده.

اگر چک کردید و تیبل wp_M_B_P_Orders وجود نداشت، دستور sql زیر رو در phpmyadmin اجرا کنید.

CREATE TABLE wp_M_B_P_Orders (
order_id BIGINT(20) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
order_status VARCHAR(5) NOT NULL,
order_amount BIGINT(100) NOT NULL,
order_date TEXT,
order_ip TEXT,
order_orderid VARCHAR(20) NOT NULL,
order_referenceId BIGINT(80) DEFAULT '0',
order_refid VARCHAR(80) DEFAULT '0',
order_settle VARCHAR(5),
order_name_surname VARCHAR(50),
order_phone BIGINT(15),
order_email TEXT,
order_des TEXT,
PRIMARY KEY (order_id)
) DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;

بهتره یکبار افزونه رو پاک کنید و مجددا نصب کنید. البته بک آپ فراموش نشه.

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
میشه راهنمایی کنید  این ادرس چیست  که نمی شه بعد از پرداخت برگرده

این ادرس کالبک درگاه هست که اول به این آدرس منتقل میشه و عملیات verify از طریق وبسرویس درگاه ملت صورت میگیره و بعدش با توجه به موفق بودن یا ناموفق بودن تراکنش به برگه مورد نظر هدایت میشه.

البته اگه سایت شما مشکل نداشته باشه کاربر اصلا این ادرس رو نمیبینه و سریعا به صفحه موفق بودن یا ناموفق بودن هدایت میشه.

این خطا به این دلیل رخ داده چون چک میشه که اگر رکوردی از نسخه قبل افزونه در تیبل wp_M_B_P_Orders هست به نسخه جدید با نام تیبل wp_WPBEGPAY_orders منتقل بشه که افزونه نمیتونه تیبل wp_M_B_P_Orders رو پیدا کنه چون این تیبل احتمالا حذف شده.

اگر چک کردید و تیبل wp_M_B_P_Orders وجود نداشت، دستور sql زیر رو در phpmyadmin اجرا کنید.

CREATE TABLE wp_M_B_P_Orders (
order_id BIGINT(20) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
order_status VARCHAR(5) NOT NULL,
order_amount BIGINT(100) NOT NULL,
order_date TEXT,
order_ip TEXT,
order_orderid VARCHAR(20) NOT NULL,
order_referenceId BIGINT(80) DEFAULT '0',
order_refid VARCHAR(80) DEFAULT '0',
order_settle VARCHAR(5),
order_name_surname VARCHAR(50),
order_phone BIGINT(15),
order_email TEXT,
order_des TEXT,
PRIMARY KEY (order_id)
) DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;

بهتره یکبار افزونه رو پاک کنید و مجددا نصب کنید. البته بک آپ فراموش نشه.
این table ارتباطی با درگاه ملت ووکامرس نداره ، احتمالا یک پلاگین دیگه نصب کردند که تداخل ایجاد کرده.

لطفا پلاگین های دیگه تون رو غیرفعال کنید و تست بگیرید.

linuxmint

کاربر عضو
این table ارتباطی با درگاه ملت ووکامرس نداره ، احتمالا یک پلاگین دیگه نصب کردند که تداخل ایجاد کرده.
بله درست می فرمایید متوجه این مورد شده بودم، طبق لاگی که ایشون قرار دادن مشکل در رابطه با پلاگین پرداخت آزاد ملت هستش.

r8041

تازه وارد
ممنون از همه دوستان عزيز 

لطفا راه حل راه اندازي درگاه بانك ملت وكامرس ميشه بگيد   كه چرا بعد از پرداخت بر نمي گرده به سايت و همه سفارشها  ناقص مي مونه 

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
پلاگین هاتون رو غیرفعال کنید و تست کنید ببینید کدوم پلاگین تداخل ایجاد کرده.

r8041

تازه وارد
سلام

من همه افزونه ها را غير فعال كردم

بعد از خريد در قسمت پرداخت  باز ميشه كه به درگاه بانك وصل شد و پرداخت انجام گرديد و به صفحه بعد رفت كه تكميل خريد و برگشت به سايت هست ولي باز مجدد همون اخطار و همان مشكل 

اگر ممكن هست  من دسترسي بدم خودتون چ

بالا