مشكل داشتن قالب در اينترنت اكسپلورر

ALiReZaYa

تازه وارد
سلام

بنده دو سه روزيه يك جامعه مجازي راه اندازي كردم كه در امضام آدرسش هست , از نظر ظاهر و گرافيك تقريبا تونستم اون چيزي كه ميخوام در بيارم اما يك مشكلي دارم اينه كه قالبم با اينترنت اكسپلورر ست نيست و در اين مرورگر خوب باز نميشه و همين باعث شده فعلا تبليغات سايتم رو عقب بندازم , دوستان هر كس ميتونه راهنماييم كنه كه چجوري ميشه يك قالب رو در همه مرورگرا ست كرد خواهشا دريغ نكنه اگر هم هزينه اي داره پرداخت ميكنم

ممنون

iranenaz

کاربر عضو
سلامبنده دو سه روزيه يك جامعه مجازي راه اندازي كردم كه در امضام آدرسش هست , از نظر ظاهر و گرافيك تقريبا تونستم اون چيزي كه ميخوام در بيارم اما يك مشكلي دارم اينه كه قالبم با اينترنت اكسپلورر ست نيست و در اين مرورگر خوب باز نميشه و همين باعث شده فعلا تبليغات سايتم رو عقب بندازم , دوستان هر كس ميتونه راهنماييم كنه كه چجوري ميشه يك قالب رو در همه مرورگرا ست كرد خواهشا دريغ نكنه اگر هم هزينه اي داره پرداخت ميكنم

ممنون
این قالب (اکثر قالبهای) شیرترانیکس با ie مشکل دارند

یا کاربران ie رو ارجا بدید به نسخه موبایل یا از قالبهای استاندارد نسخه اصلی استفاده کنید

فکر کنم قالبها هم بدون مشکل باشند.

aminpidofsh

تازه وارد
سلام!

معمولا باید ببینید مشکل از چیه و کم کم ویرایش کنید و این مشکل ها رو از بین ببرید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

N2D

کاربر عضو
سلام !

خودم به شخصه در بالای سایت هایی که میزنم ، مینویسم که در صورتی که شما از جستجوگر غیر استاندارد اینترنت اکسپلورر استفاده می کنید و برای بهره مند شدن از تمام امکانات سایت از کاوشگرهای استاندارد مانند Mozilla FireFox استفاده کنید !

متنفرم از اینترنت اکسپلورر !

موفق باشید .

بالا