مشكل در آزاد شدن لينك دانلود

• نویسنده موضوع uhanna
  • تاریخ شروع

uhanna

تازه وارد
با سلام

من يك آپلود سنتر دارم كه تمام فايلهامو تو اونجا آپلود مي كنم

و يك سايت ديگه دارم كه دانلودي هست و در edd لينك دانلود رو از آپلود سنتر مي گيرم و درج مي كنم

حال مشكل اينجاست كه پس از خريد لينك دانلود از پس از آدرس سايت جديدم هست و يكسره به كاربره نشون نمي ده بره دانلود و وقتي كاربر روي لينك آزاد شده كليك مي كنه خطاي 404 ميده.

و ديگه اينكه راهي نيست كه لينكها كد بشن همش مستقيم هستند؟ چه زماني كه در سايت حاضر خودمون آپ مي كنيم و چه اينكه از سايت ديگه لينك دانلودشو بر مي داريم.

amogheimi

تازه وارد
لینکی که از آپلود سنتر بهتون میده به په صورتی هست ؟

لینک مستقیم هست یا کد شده ؟

یک نمونه بذارید

uhanna

تازه وارد
لینکی که از آپلود سنتر می گیریم

بدین شکله

مثلا:

dll.downloadima.ir/game/pc/fifa2012.zip

amogheimi

تازه وارد
عملکرد ایزی دیجیتال به اینصورت هست که لینک های خارج از هاست رو به صورت مستقیم قرار میده و کد شده نیست (یعنی کد میکنه ولی وقتی با دانلود منیجر دانلود میکنی لینک اصلی نمایش داده میشه)

ولی لینک های داخل سایت رو در صورتی که در پوشه uploads/edd آپلود شده باشند در صورتی که حالت دانلود رو روی دانلود به زور قرار بدید علاوه بر اینکه کد میکنه محافظت هم میکنه که در این حالت فایلها قابلیت ریسوم ندارند.

حالا لطفا مشکلتون رو واضحتر توضیح بدید .

و همینطور بفرمائید آیا با کلیک بر روی لینک زیر در حالت عادی فایل دانلود میشه یا ریدایرکت میشه به یک برگه دیگه ؟

dll.downloadima.ir/game/pc/fifa2012.zip

uhanna

تازه وارد
بله در حالت عادی با کلیک بر روی این لینک دانلود می شه

uhanna

تازه وارد
الان هیچ راه حلی نیست برای اینکه لینک رو نشون نده

amogheimi

تازه وارد
راه حل رایگانی نداره تنها راه استفاده ازافزونه   هست

uhanna

تازه وارد
اوکی ولی سالیانست نمی صرفه

آیا با ووکامرس هم همین مشکل هست

amogheimi

تازه وارد
سالیانه اش واسه آپدیت هست شما یکبار بخری تا آخر عمرت میتونی استفاده کنی فقط بعد از دوسال آپدیت جدید رو دریافت نمیکنی

با ووامرس هم همین مشکل هست دارم برای اون هم افزونه wooremote  رو مینویسم به زودی آماده میشه

uhanna

تازه وارد
این که آوردین سایت شما بوده

این همه سایتهای دانلود به ازای پرداخت همه این مشکل رو دارن؟ خیلی ها آپلود سنتر دارن و مثل من کار می کنند

amogheimi

تازه وارد
همه سایتهای دانلود به ازای پرداخت که از ایزی دیجیتال یا ووکامرس استفاده نمیکنند.

روشهای بسیار مختلفی هست برای راه اندازی سایت دانلود به ازای پرداخت . با کمی جستجو شاید راه رایگانی پیدا کنید.

شما مشکل رو با ایزی دیجیتال و ووکامرس مطرح کردید و تا جایی که بنده اطلاع دارم این مشکل وجود داره

بالا