مشورت برای کسب درآمد از سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parspace

کاربر عضو
با سلام و عرض خسته نباشید

بی مقدمه مطرح می کنم . بنده در سایتم برای درآمد از کدهای پاپ آپ مدتی هست که استفاده می کنم . ولی همون طور که خودمون وقتی وارد یک سایت میشیم و حتی یک کد پاپ آپ داره ناراحتی و مزاحمت برامون پیش میاد تصمیم گرفتم این کد رو بردارم . دوستان آیا بجز پاپ آپ راهی برای درآمد هست ؟ با استفاده از این کدهای پاپ آپ بازدید سایت بنده تقریبا نصف شده !

باز شدن 4 پنجره پاپ آپ با 4 کلیک متوالی !

اگر راهی برای درآمد سراغ دارید بگید ممنون میشم

alifiresoft

کاربر عضو
باز شدن 4 پنجره پاپ آپ با 4 کلیک متوالی !
4 باااااار آخه؟ همین که بازدیدتون 0 نشده جای امیدواری هست براتون. خداییش خیلی زیاده. به نظرم شما اول تبلیغات کنین تا سایتتون جا بیوفته بین مردم. بعد تبلیغ بگیرید. اونم به تعداد معقول . نه اینکه یهو 20 تا تبلیغ بزارید توی سایتتون

skyiran

کاربر عضو
در کل حضور پاپ آپ داخل سایت بسیار آذار دهنده است و باعث ترک کردن کاربر از سایت میشود .

من توصیه میکنم از تبلیغات بنری بیشتر استفاده کنید . ولی سعی کنید در جاهای مناسب بنر قرار دهید تا باز هم دچار اذیت کاربر نشود

sasan90

تازه وارد
از شبکه تبلیغات استفاده کنید درآمدش هم خوبه

parspace

کاربر عضو
با تشکر از دوستان . حتما کدهای پاپ آپ رو باید بردارم چون همون طور که دوستان مطرح کردند خیلی آزار دهنده هست . از شبکه تبلیغات هم استفاده می کنم ولی سود دهی خیلی پایینی دارند . احتمالا از گرفتن سفارش تبلیغات در فروم ها شروع کنم . کد پاپ آپ به نوعی بی احترامی به بازدید کننده هست . البته به شرط اینکه بازدید کننده هم قدر زحمات وب مستر ها رو بدونن !

hamid_00a

کاربر عضو
اول شما بگید سایتتون چیه در چه موردیه چه مدتی هست راه اندازی شده تا بشه بهتر روش نظر داد

اول اینکه شما بخواین از سایتتون درامد داشته باشید باید بازدید داشته باشید بازدید بخواین داشته باشید باید حسابی خرج کنید ، من خیلی از سایتارو دیدم هنوز سایت تو ایران هیچ رتبه ای نداره و بازدید سایت شاید به 10 تا نرسه زدن جایگاه تبلیغ شما ، اگر شما رفتید سایت x یا y رو دیدید و تو تعرفه های تبلیغات زدن برای یک ماه 2 میلیون ، 3 ، 5، حتی سایت ورزش 3 پلن روی هدرش 11 میلیون در ماه هست بخواین اینجوری کسب درامد کنید و این ارقام وسوستون کرده فعلا حالا حالا ها کار دارید و به این سال ماه ها نباید به این تعرفه ها فکر کنید مگر اینکه بالای 30-40 تومن خرج کنید البته میلیون،

اگر بخواین چیزی بفروشید بازم باید بازدید ثابت داشته باشید یعنی من اومد به سایت شما فردا هم بیام دوباره باز بر میگرده به تعداد بازدید، شما از شبکته تبلیغات بخوبی میتونید ماهی 3-4 میلیون کسب درامد کنید در صورتی سایت سایت پربازدیدی باشید ، بطور مثال من خودم تبلغات داده بودم فقط در روز 20-30 هزار کلیک از یک سایت میشد که الکسای 16 داشت پس میشه ازین سایتام درامد داشت ولی باز بازدید میخوای، من خودم تا به الان بالای 4 میلیون خرج کردم برای سایتم که 80 % تبلیغات بوده که توی سایت های پر ترافیک تبلیغ داشتم که همشونم الکساشون زیر 100 بودن مثل بلاگفا ، سافت 98، پس سی دانلود، و چندتا دیگه با این حال هنوز به کسب درامد فکر نمیکنم شاید طی چند سال آینده به اون چیزی میخوام برسم ولی هنوز به فکر درامد نیستم یجورایی دارم هنوز میکارم و فصل دروم هنوز زوده تازه رسیدم به 4 قدمی رقیبام یعنی رتبه 3 تا 4 رو دارم در کمتر از 6 ماه و وقتی برسم به رتبه یک دیگه وقت درو هست که بازم هتوز خیلی زمان نیاز داره پس اگر نوپا هستید فعلا از فکر کسب درامد بیایید بروزن برید دنبال بازدید واقعی برای سایتتون و اصلا حتی یک پاپ اپ هم استفاده نکنید

MAYRAN

کاربر عضو
درود

من داشتم چند ماه پیش وبگردی می کردم یک صفحه در مورد الگوریتم گوگل دیدم.

موضوع این بود که گوگل سایت هایی که کد پاپ آپ دارن از صفحه های اول خود به صفحه های دیگر انتقال می دهد.

یعنی این که ورودی گوگل پایین می یاد.

منم می گم فعلا تبلیغ نگیرید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا