مشورت درباره یک اسکریپت قیمت گذاری + اسکریپت فروشگاه

-mohamad-

تازه وارد
سلام

من میخوام یک قسمت در سایتم ایجاد کنم که قیمت انواع و اقسام گوشی ، لپ تاپ ، طلا ، مس و هر چیزی که فکرش رو بکنید داخلش باشه !

هر چی گشتم اسکریپت مناسبی پیدا نکردم .

میخوام یه چیزی باشه که قابلیت اضافه کردن شات ، برچسپ ، دسته بندی های مختلف ، نظرات ، عضویت ، لینک سئو داشته باشه .

این چیزی که میگم مثل Magento باشه خیلی عالیه . فقط میخوام کاربران هم بتونن پست ارسال کنن و از حالت فروشگاهی در بیاد .

اسکریپتی هست پیشنهاد بدید ؟

یه سوال هم درباره اسکریپت فروشگاه داشتم ، سایت Digikala اسکریپتش چی هست ؟

یه جا خوندم دیتالایف هست که به اینصورت درش آوردن :43:

mahdiali35

کاربر عضو
سخته که یک اسکریپت دیگه رو بخاید به این صورت دربیارید ... اگر اسکریپت اختصاصی بزنید بهتر به نتیجه میرسید و هر چیزی که میخاید رو راحت میتونید بهش اضافه کنید ...

دیجی کالا هم اختصاصی هست .. اگر اختصاصی هم نباشه خیلی روش کار کردند و اون رو تغییر دادند ...

شاد باشید ...

sobhan93

تازه وارد
دیجی کالا سیستمش اختصاصیه

من باهاشون ی مدت کار کردم

-mohamad-

تازه وارد
به نظرتون همون Magento رو یکم شخصی سازی کنم خوبه ؟ :39:

یعنی هیچ اسکریپتی در این زمینه نیست ؟ :29:

پس این فکر کنم خیلی قدیمی باشه و احتما اسکریپت رو از عوض کردن :

bookman

تازه وارد
ببینید همه این کارها رو با وردپرس و ووکامرس و یکی دو تا افزونه دیگه میشه انجام داد . ولی خیلی زمان بر و وقت گیره ! و اون چیزی هم که میخوای یه تیکه و بدون دردسر باشه به دست نمیاد . برای این کار باید یه سیستم اختصاصی نوشته بشه که از پایه اون چیزایی که شما میخواین رو روش پیاده کنند.

البته قالبهایی هم هستند کهع میتونید باهاشون کار کنید مثال استرلینک و ... که حالت وبلاگ و پشتیبانی و فروشگاه داره ... ولی باز هم کار لازم داره .

دیجی کالا هم کاملا اختصاصی و بسیار حرفه ای و توسط کارممندان همون دیجی کالا طراحی و توسعه داده می شه ! و به درد شما نمیخوره چون اصلا نمیتونید باهاش کار کنید ووو...... طراحی هم که بخواد کارهای اونجوری با اون حجم انجام بده به نظر بنده زیر 10-20 تومن عمرا انجام نمیدن

بالا