مشورت درمورد یک امر خیر

• نویسنده موضوع jing
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jing

کاربر عضو
سلام

من میخوام توسایتم اعلام کنم که هرکاربری در یک هفته حداقل100صلوات بفرسته توقرعه کشی هفتگی ما شرکت داده بشه وهرجمعه یکنفر برنده اعلام ومبلغ15000تومن جایزه نقدی بدهیم

به نظر شما:

• استقبال میشه یانه؟
  • مبلغ جایزه معقولانه هست یاخیر؟
  • برای این طرح چه پیشنهادی دارید

Mr.Mohammad

تازه وارد
دوست عزیز خیلی خوشحالم که میخواین بین کاربران و بازدید کنندگانتون رقابت قرار بدید

ولی از حرف من ناراحت نشید

من کلا با موضوع مسابقه یا همون امر خیر شما مخالفم (حداقل100صلوات) چون ارزش صلوات پایین میاد چون شما داری صلوات با پول و... کنار هم قرار میدی

و فکر میکنم هیچ کس همچین کاری انجام نده من کلا با موضوع مخالفم

میتونید یک مسابقه واقعی و دیدنی مرتبط با موضوع وب سایتتون قرار بدید

مثلا اگر موضوع شما در رابطه با گرافیک هست کار های گرافیکی از کاربرانتون بخواین

و یا ...

البته خودتون تصمیم نهایی میگیرین من فقط نظر دادم امیدوارم از نظر من ناراحت نشید

mahdiali35

کاربر عضو
سلاممن میخوام توسایتم اعلام کنم که هرکاربری در یک هفته حداقل100صلوات بفرسته توقرعه کشی هفتگی ما شرکت داده بشه وهرجمعه یکنفر برنده اعلام ومبلغ15000تومن جایزه نقدی بدهیم

به نظر شما:

• استقبال میشه یانه؟
  • مبلغ جایزه معقولانه هست یاخیر؟
  • برای این طرح چه پیشنهادی دارید
کلا کار خوبیه...کار خیلی خوبیه :53: :53: :53:

اما همون جور که دوستمون گفتن به نظر من هم به این صورت زیاد جالب نیست...

در باره ی اینکه چه جوری باشه چیزی به ذهنم نمیرسه اما فکر میکنم شاید به ایده ای چیزی رسیدم...

شاد باشید...

NaT0

تازه وارد
اتفاقا تو این دوره زمونه که خیلی ببخشید منظورم شما نیستید منو نوعی رو میگم که آخرن چیزی که یادشون هست ذکر و یاد خداست .

این حرکت که اصلا کاربر رو به فکر صلوات میندازه بسیار زیباست حالا تو این وسط هستند کسانی که میگن حالا ما یه صلوات رو بزار بفرسیتم حالا کو 100 تا .

به نظر من خیلی خوبه صلوات هم درسته پولی نیست ولی گاهی اوقات یه مقدار بنزین میخواد برا ذکر خدا چه مادی باشه چه بنزین معنوی .

(البته به کسی بر نخوره ها گفتم که ،خودم رو گفتم)

1- استقبال میشه

2-مبلغ جایزه هم مناسبه برا شروع

3- جایی که میخواد قرعه کشی رو برگزار کنید هفته اول نظر سنجی رو هم داخل سایت یا اسکریپت مورد نظرتون بزاریدکه کاربرا موافقن یا نه

jing

کاربر عضو
باتشکر ازهمه دوستان عزیز

ما از این کارچندین هدف را دنبال می کنیم

1. صلوات هایی که فرستاده میشه برای خود مانیست انها در راه خیری یانثار روح بزرگان دینی خواهدشد
  2. الآن درجامعه ماتواکثرجلسه هایی که می نشینیم حقیقت اینه که حرف هایی زده میشه که یک ریال ارزش مادی ومعنوی نداره بلکه عاقبت به شری هم دنبالش هست ما میخواهیم با اینکاراگرخدا کمک کنه بعنوان یک واسطه این جوخراب را به سمت وسو وراه درستی هدایت کنیم
  3. با اینکار نمی خواهیم ارزش صلوات را زیر سوال ببریم میخواهیم با پرداخت هزینه ای اندک بعنوان تشویقی کاربران را به این سو هدایت کنیم وگرنه واقعیت امر اینه که امور معنوی قابل مقایسه با امورمادی نیست کما اینکه درصدر اسلام پیامبر اسلام(ص)خیلی ها را با مادیات به طرف اسلام اورد وانها اسلام را انتخاب کردندالان هم درنظام ما وقتی از یک فردخیری بخاطرکارخیرش هرچند اندک تشکر می شودطبیعی است که کار خیر اوزیر سوال نخواهدرفت بلکه دیگران به اینکار تشویق خواهندشد به نظرم میاد برای هدایت کردن شخصی بسوی کارخیری باهزینه کردن شی مادی ازارزش اون کار خیر کاسته نخواهدشد!

البته خودتون تصمیم نهایی میگیرین من فقط نظر دادم امیدوارم از نظر من ناراحت نشید
اگر میخواستم اینکار را انجام بدهم که با شما مشورت نمی کردم اگر ایرادی هم گرفته بشه ولی درکنارش راه حل مناسبی داده بشه خیلی خوشحال میشم

iReza

کاربر عضو
خب،jing جان،کارت بسیار خوبه و میتونه اسقبال بشه (اما باید به فکر خودتم چی؟باشی!)

در، بخاطر موضوع طرحتون من میتونم باهاتون همکاری رایگان فنی داشته باشم که خیلی خوشحال میشم.

اما آقا احسان و آقا محمد.

ببینید صلوات ارزشش با هیچی پایین نمیاد!همینکه شما میگی صلوات ارزشش فقط با پول میاد پایین خودش یک جور توهینه و داری صلوات رو عملا 15000تومن فرض میکنی که اصلا درست نیست!کاری که این آقا میخواد انجام بده،تشویق انسان به صلوات فرستادنه،هرچند شاید سواستفاده کنند افرادی.انقدر هم دینمون رو کوچیک نگیریم !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jing

کاربر عضو
خب،jing جان،کارت بسیار خوبه و میتونه اسقبال بشه (اما باید به فکر خودتم چی؟باشی!)در، بخاطر موضوع طرحتون من میتونم باهاتون همکاری رایگان فنی داشته باشم که خیلی خوشحال میشم.
هزینه این کار فعلا یکنفر از دوستان برای شروع کار هرماه مبلغ65000تومن دراختیار من گذاشته فقط برای پرداخت جایزه اینکار، ومنهم به فکر خودم گفتم برای یک ماه 4نفر در4هفته اعلام وهرنفر15000تومن پرداخت کنم

من برای خودم چیزی نمی خوام فقط خدا کنه توفیق راه اندازی وادامه کار بده

حتمااز نظروهمکاری شما وهمه دوستان درادامه کار استفاده خواهم کرد :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kasraa

کاربر عضو
سلام

هزار بار گفتم بحث مذهبی و ... رو به انجمن نیارید :|:|

صلوات هرچی که هست فک نکنم به برنامه نویسی و تالار وبمستر ربط داشته باشه

Mr.Mohammad

تازه وارد
هر کس نظر خودشو داره البته حق با ادمین عزیز هست نباید بحث مذهبی اینجا بشه

ولی فکر نمیکنم کسی بیاد 100 تا صلوات بفرسته

اگر میدونستم این کار به صورت 100 درصد عملی هست خودم انجام میدادم

ولی انسان های پول دوست دست به هر گناهی میزنن و میان خیلی عادی میگن ما 100 تا صلوات فرستادیم پول ما رو بده بریم ( البته همه اینطوری نیستن و واقعا 100 صلوات میفرسته . ولی به نظر شما چند تا ادم اینطوری وجود داره ؟؟؟؟؟

شما از کجا میخوای متوجه بشین که ایا این شخص واقعا 100 تا صلوات فرستاده ؟

منطقی باید جواب داد !

kasraa

کاربر عضو
بیا یه قرون ارزش قائل نیستن که !

شاید یکی دوست نداره صلوات بفرسته یا اصلن به هر دلیلی دوست نداره صلوات بفرسته باید بگی پول دوسته یا ... ؟

به قول امام حسین حتی اگر طرفت کافر هم هست نباید به عقایدش توهین کنی

حالا بیاین بگین صلوات اینه و اون :|:|

از این به بعد بحث سیاسی یا مذهبی تو انجمن ببینم = مسدودیت برای همیشه

تاپیک بسته شد :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا