مشورت در مورد راه*اندازی سایت تبلیغاتی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

djary

کاربر عضو
سلام من چند وقتیه که یه سایت تبلیغاتی به ذهنم رسیده که می*خوام بزنم اما قبلش می*خوام مطمئن بشیم که اصلا می*صرفه یا نه

منظورم از سایت تبلیغاتی ، سایت*های تبلیغاتی کلیکی هست نه مثل ایستگاه

اول از همه می*خوام ببینم با این اوضاع احوال که سایت سازماندهی میگه مجوز این بحثها آینده اینترنت ایران چی* می*شه آیا زدن هم چین سایت*ای به صرف هست یا نه

دوم این که چه راههای تقلبی وجود داره که باید جلوش رو گرفت بازید بر اساس نمایش بهتره یا بر اساس کلیک (البته نظر من بر اساس نمایش هست)

و کلا نظرتون در مورد اینطور سایت*ها چیه

البته این رو هم بگم که نمیخواد همون اول یک قدم بزرگ وردارم که بعد توش بمونم می*خوام از یک سایت کوچک و جمعوجور استفاده کنم

و همینطور می*خوام سیستم رو از اول بنویسم (از سیستم*های آماده استفاده نمیکنم) لطفا اگه پیشندیم دارین لطفا مطرح کنید

ممنون

masoomi

کاربر عضو
مردم ایران همیشه دنبال تازه ترینها هستن.

هیچ وقت از چیزی که قبلا توسط هزاران نفر ایرانی و غیر ایرانی به وجود اومده، استقبال زیادی نمیشه.

طرح جدیدی ارائه بدین، با صرفه تر از طرح قدیمیه....

موفق باشید

djary

کاربر عضو
منظور شما رو نفهمیدم طرحی جدید یعنی چی* ؟ منظور این نو سایت*ها یعنی* سایت*های کلیکی یا نوع نمایش آگاهی* هستش ؟

masoomi

کاربر عضو
منظور شما رو نفهمیدم طرحی جدید یعنی چی* ؟ منظور این نو سایت*ها یعنی* سایت*های کلیکی یا نوع نمایش آگاهی* هستش ؟
منظورم اینه که سایتهای آگهی و پرداخت به ازای کلیک و نیاز مندی و تبلیغات و... تکراری شده

parsaman

تازه وارد
نمونه شکست خوده این کار سایت .... adgah ادگاه هست که بعدا یه مروری بر عملکردش می ریم که چرا نابود شد.

djary

کاربر عضو
خوب اگه می*شه سریع تر مرو کنید تو ایده جالبی* بسرم خورده هرجوری فّک می*کنم خوب فقط مطمئن نیستم اگه سرگذشت ادگاه و ... رو بگین خیلی* خوب می*شه

ممنون

iPersianScript

کاربر عضو
نمونه شکست خوده این کار سایت .... adgah ادگاه هست که بعدا یه مروری بر عملکردش می ریم که چرا نابود شد.[/QUOTE]
.

. حـس جستجـو نیسـت! :37: خــودت ایـن مــرور رو زودتـر بــرو! تا مـام! بـدونیـم.... :-/

. خــوش باشیــد :54:

.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا