مشکلات عجیب در وردپرس

the mob

تازه وارد
سلام

آقا یه چند روزی هست وردپرس که نصب میکنم بعد از چند ساعت منو میندازه بیرون بعد میخوام وارد بشم رمز و پسورد رو درست میزنم ولی همش میزنه خطا

بعد برای فراموشی رمز عبور که میرم هنگام فرستادن ایمیل این پیام میده

ایمیل نمی‌تواند فرستاده شود.
دلیل ممکن: میزبان شما ممکن است تابع mail() را از کار انداخته باشد.

چندین نسخه وردپرس نصب کردم ولی بازم همین مشکللات برقراره

حالا میخوام بدونم مشکل از وردپرس هست یا هاست یا دامنه یا چیز دیگری؟

the mob

تازه وارد
فایل error-log  نگاه کردم این نوشته

PHP Warning:  ini_get_all() has been disabled for security reasons in /home/instafo1/public_html/wp-includes/load.php on line 1027

باید چی رو فعال کنم

S@jj@D

تازه وارد
سلام

با توجه به ارور لاگی که گفتین به نظر میاد این مشکلات مربوط به پایین بودن نسخه php هاست شماست و باید به نسخه 5.5 یا بالاتر ارتقاء پیدا کنه! معمولا تو کنترل پنل هاست انتخاب این مورد وجود داره! اگر احیانا نبود تیکت بزنین خودشون ارتقاء میدن واستون!

ضمنا احتمالا به همین دلیل، phpmail شما هم غیرفعال شده و قطعا چون از smtp هم استفاده نمیکنین، بنابراین امکان ارسال ایمیل وجود نداره! پس با گزینه فراموشی رمز عبور به جایی نمیرسین و باید از طریق phpmyadmin رمز رو تغییر بدین!

به phpmyadmin برین و جدول wp_users رو انتخاب کنین! آپشن Edit مربوط به یوزر خودتون رو انتخاب کنین، در قسمت user_pass از بخش varchar(255) گزینه MD5 رو انتخاب کنین و رمز جدیدی رو در کادر مربوطه وارد کنین! در پایان هم بر روی Go کلیک کنین!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سرور شما تابع email رو بسته! همچنین برخی توابع به خاطر امنیت غیر فعال شدن. با مدیر سرور گفتگو کنید.

بالا