مشکلات من

AHF-victory

تازه وارد
سلام.دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

1- کاربر قبل از اینکه پرداخت کنه کد را میتواند ببینید

2-جایی هست که بشه کنترل کرد که آیا این کد که مشتری به فروشنده داده معتبر هست یا خیر؟

3-کد ها به صورت رندوم میخوام باشه چه کار باید کنم؟

4-آیا میشه یک سری کد مشخص کرد به صورت رندوم,مثلا 50 تا,هرکی خرید از اون 50 تا استفاده کنه؟(که دیگه نیاز نباشه فروشنده کد هاروچک کنه که درست هست یا خیر,فقط تو لیست باشن)

5- فروشنده ها کد ها را میتوانند ببیند,راهی هست که نبینه؟چون این طوری ضرر میکنیم ما,فقط بتواند چک کنه که درست هست یا نه بعد همه کد هارو به ما بده

سیستم تخفیفی هست و از  نت گیم استفاده میکنم

.امیر

کاربر عضو
سلام

شما هنوز به جواب نرسیدید و احتمالا نخواهید رسید به دو دلیل :

1- عنوان تاپیک شما با قوانین انجمن کاملا مغایرت داره و باید در عنوان خلاصه ای از خواسته تون رو بنویسید

2- سوالی که شما پرسیدید اصلا گویای خواسته شما نیست و کاملا گیج کننده هست...

به شخصه متوجه خواستتون نشدم که بتونم راهنمایی کنم

AHF-victory

تازه وارد
سلام.دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

1- کاربر قبل از اینکه پرداخت کنه کد را میتواند ببینید( یعنی کاربر قبل از اینکه پول پرداخت کند کدی که خیلی مهم هست را مشاهده میکند)

2-جایی هست که بشه کنترل کرد که آیا این کد که مشتری به فروشنده داده معتبر هست یا خیر؟(مثلا کد 52582 را داده,فروشنده میخواد کنترل کنه که این کد واقعی هست و تکراری نباشه)

3-کد ها به صورت رندوم میخوام باشه چه کار باید کنم؟(یهنی به یه ترتیب خواص بالا نرن... مثلا یک بار s85s2 بار دیگر 4f12f باشه...)

4-آیا میشه یک سری کد مشخص کرد به صورت رندوم,مثلا 50 تا,هرکی خرید از اون 50 تا استفاده کنه؟(که دیگه نیاز نباشه فروشنده کد هاروچک کنه که درست هست یا خیر,فقط تو لیست باشن)

اینک که مشص هست,یعنی من میام 50 تا کد به هر شکلی ک خواستم آماده میکنم و هربار کسی خرید یکی از آنهارا دریافت میکند)

5- فروشنده ها کد ها را میتوانند ببیند,راهی هست که نبینه؟چون این طوری ضرر میکنیم ما,فقط بتواند چک کنه که درست هست یا نه بعد همه کد هارو به ما بده

وقتی مشتری یک کد تهیه میکنه,به فروشنده اعلام میکند که مثلا یه لباس به نام آقای فلان و این کد خریداری شده,نمیخوام این طوری باشه,فقط در همین حد ک ببینه یکی خریده و اسمش چیه همین,دیگه کد نشان نده

6- کاربر وقتی میخواهد عضو بشه,باید رمزش خیلی قوی باشه-این طوری نمیخوام میخوام در همین حد 6 کلمهم باشه قبول کند

7- آیا کد امنیتی میشه زمان عضویت اوکی کرد؟که اسپمر عضو نشه(لینک تایید یا تاییده با اس ام اس نمیخوام,فقط کد وارد کنه کافیه)

سیستم تخفیفی هست و از  نت گیم استفاده میکنم

از این سیستم استفاده میشه

alifaraj2009

تازه وارد
سلام دوست عزیز

خب می توانید کاری کنید که این کد به کاربر نشون نده

لینک اون صفحرو بنویسید تا کدشو براتون بنویسم.

palletwp.com

بالا