مشکل ارسال در سیستم ویوو فارسی شد

baharmaz

تازه وارد
با سلام خدمت همه دوستان و مدیران پر تلاش سایت

من سیستم ویوو را که شما زحمت فارسی سازیش رو انجام دادین نصب کردم و درست همه چیزش کار میکنه خودم به عنوان مدیر و یکی از مدیران میتونیم اخبار پست کنیم اما وقتی افرادی عضو میشن که ما اونها رو به عنوان نویسنده های مورد اعتماد و حتی مدیر رزده بندی میکنیم هرچیزی که از طرف اونها در صفحه اضافه میشه پست نمیشه و ااین ایراد رو ایجاد میکنه

Missing argument(s). (12) : Category ID

از مدیر تاپیک و مدیر سایت خواهش میکنم توضیح بدید

P30TiP

کاربر عضو
فکر کنم مشکلی در شاخه هست یا اطلاعاتی که موقع درست کردن شاخه دادید صحیح/کامل نیست... اگر اینا هم نباشه به احتمال زیاد ایراد از سرور هست چون DGT هیچ وقت ریلیز هاش مشکل نداره...

arash

کاربر عضو
دوست عزیز سیستم مشکلی ندارد :?

لینک سایتتان را بدید ! :eek:

baharmaz

تازه وارد
با سلام

من کتگوری هایی ساختم و جالبه که در همه کتگوری ها من و یک نفر دیگه به عنوان مدیر میتونیم خبر پست کنیم ولی دیگر افرارد این پیام رو دریافت میکنند البته در هنگام ساختن کتگوری ها من کاملا دقت کردم که همه اطلاعات که دسترسی های همه رو درست بیان میکنه صحیح قرار بدم

با تشکر از همه که پاسخ دادید جناب آرش جزئیات رو براتون پیام شخصی کردم

اسم سایت هم هست

baharmaz

تازه وارد
دوستان میشه راهنمایی کنید در هیچ جای قسمت کتگوری ها نوشته نشده که گزینه ای باشه برای تغییر در نمایش دادن باکس کتگوری ها

تا جایی که من متوجه شدم باکس انتخاب کتگوری در صفحه نگارنده ها و حتی سایر مدیران نمایش داده نمیشه و چون نمیتونن کتگوری خود رو مشخص کنن نمیتونن ارسالی داشته باشن

اگر کسی میتون کمک کنه من جدا بهش نیاز دارم

ممنون

arash

کاربر عضو
شما باید نویسنده انتخاب نمایید !

writer نوع درجه دسترسی باید باشد . :cry:

baharmaz

تازه وارد
من تمامی سطوح دسترسی رو امتحان کردم هیچ کدوم این باکس رو نمایش نمیدن البته در مورد مدیریت نشان میدن ولی بقیه با وجود اینکه نگارنده هستن و یا حتی مدیر این باکس رو ندارند

خیلی عجیبه

baharmaz

تازه وارد
مثلا با وجودی که این یوزری که من ساختم در حالت نگارنده هست این عکس حالت صفحه اونه که کتگوری ها در سمت چپ صفحه موجود نیست

کد:
[url]http://i40.tinypic.com/1568euq.gif[/url]

baharmaz

تازه وارد
با تشکر از همه دوستانی که در این تاپیک برای رفع مشکل کمک کردن

فقط خواستم بگم که با خوندن دستور العملی که توسط خود سایت ویوو گذاشته شده بود تونستم مشکل رو حل کنم و این مطلب رو مینویسم چون فکر میکنم اگر کسی این مشکل رو داشته باشه به این روش بتونه حل کنه

تنها نکته ای که در قسمت یوزر ها فرلموش شده بود این است که با ساختن کتگوری های نختلف شما به نگارنده هاتون اجازه میدید در قسمتهای مختلف مطلب بنویسن و بعد از عضو شدن هر کدوم از اونها باید به پروفایل او برید و کتگوری رو که ارسالهای او از این به بعد لازمه به اون قسمت بره رو مشخص میکنید

این اروری که سیستم ما میداد همین نکته رو اشاره میکرد

با تشکر

بالا