مشکل ارسال دیدگاه ووکامرس - فعال بودن صفحه بندی دیدگاه وردپرس

fido88

تازه وارد
زمانی که صفحه بندی دیگاه وردپرس را فعال میکنم و میخواهم برای یکی از محصولاتم نظری ثبت کنم پس از ارسال نظر به آدرس زیر ریدایرکت و ارور 404 میگیرم اما زمانی که صفحه بندی غیر فعال باشه این مشکل را ندارم.

امکانش هست راهنمایی کنید از قالب enfold استفاده میکنم. 

fido88

تازه وارد
کسی نمی دونه این مشکل رو چطوری میشه برطرف کرد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا پشت هم پاسخ ندید و منتظر پاسخ دوستان باشید

یک بار پیوند های یکتا ی خودتون رو بروز کنید ، و مجدد ازمایش کنید.

fido88

تازه وارد
لطفا پشت هم پاسخ ندید و منتظر پاسخ دوستان باشید

یک بار پیوند های یکتا ی خودتون رو بروز کنید ، و مجدد ازمایش کنید.
تمامی راهکارهایی که فکر کنید را امتحان کردم

تغییر پیوند یکتا

افزودن دستی کدهای نمایش و ارسال کامنت

استفاده از افزونه نمایش کامنت

و.. هیچ کدام تاثیری در این روال ندارند و همچنان بعد از ارسال کامنت ارور 404 دریافت می کنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
لطفا یک بار قالب رو هم تعویض و ازمایش کنید (قالب پیشفرض وردپرس ترجیحا ازمایش شود)

fido88

تازه وارد
لطفا یک بار قالب رو هم تعویض و ازمایش کنید (قالب پیشفرض وردپرس ترجیحا ازمایش شود)

ادرس سایت + لینک مشکل رو بزارید
قالب سایت را تغییر دادم و متوجه شدم که ایراد از تمپلیت هست. در کنار فایلهای تم یک پوشه woocommerce دارم برای تغییر تم مربوط به single-product.php کدهای زیر را درج کردم و همچنین در function.php هم چند خط کد برای نمایش اطلاعات خارج از tab ها استفاده کردم.

الان مشکلم تغییر کرده و در صورتی که پیوند یکتا روی حالت ساده باشه مشکلی وجود نداره اما در صورتی که روی نام پست باشه 404 میشه

function.php

add_action( 'woocommerce_after_single_product_summary', 'themeprefix_woocommerce_template_product_description', 15 );
/**
* Add product description above product
* Output description tab template using 'woocommerce_before_single_product' hook
*/
function themeprefix_woocommerce_template_product_description() {
wc_get_template( 'single-product/tabs/description.php' );
}
add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'themeprefix_woo_remove_product_tabs', 98 );
/**
* Remove WooCommerce Description Tab
*/
function themeprefix_woo_remove_product_tabs( $tabs ) {
unset( $tabs['description'] ); // Remove the description tab
return $tabs;
}

add_filter( 'woocommerce_product_tabs', 'wcs_woo_remove_reviews_tab', 98 );
function wcs_woo_remove_reviews_tab($tabs) {
unset($tabs['reviews']);
return $tabs;
}
add_action( 'woocommerce_after_single_product_summary', '_show_reviews', 20 );
function _show_reviews() {
comments_template();
}

فایل single-product.php

کد:
<?php
/**
 * The Template for displaying all single products
 *
 * This template can be overridden by copying it to yourtheme/woocommerce/single-product.php.
 *
 * HOWEVER, on occasion WooCommerce will need to update template files and you
 * (the theme developer) will need to copy the new files to your theme to
 * maintain compatibility. We try to do this as little as possible, but it does
 * happen. When this occurs the version of the template file will be bumped and
 * the readme will list any important changes.
 *
 * @see 	    https://docs.woocommerce.com/document/template-structure/
 * @author 		WooThemes
 * @package 	WooCommerce/Templates
 * @version     1.6.4
 */

if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) {
	exit; // Exit if accessed directly
}

get_header( 'shop' ); ?>

<?php
		/**
		 * woocommerce_before_main_content hook.
		 *
		 * @hooked woocommerce_output_content_wrapper - 10 (outputs opening divs for the content)
		 * @hooked woocommerce_breadcrumb - 20
		 */
		do_action( 'woocommerce_before_main_content' );
	?>

<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>

<?php wc_get_template_part( 'content', 'single-product' ); ?>

<?php endwhile; // end of the loop. ?>

<?php
		/**
		 * woocommerce_after_main_content hook.
		 *
		 * @hooked woocommerce_output_content_wrapper_end - 10 (outputs closing divs for the content)
		 */
		do_action( 'woocommerce_after_main_content' );

?>
	<div class="avia-section alternate_color avia-section-small  container_wrap fullsize">
	    <div class="container" style="padding:50px 0">
	        <div class="custom-review">
	            <?php //echo comments_template('../comments.php'); ?>
	        </div>
	    </div>

</div>
	<?php
		/**
		 * woocommerce_sidebar hook.
		 *
		 * @hooked woocommerce_get_sidebar - 10
		 */
		do_action( 'woocommerce_sidebar' );
	?>

<?php get_footer( 'shop' );

/* Omit closing PHP tag at the end of PHP files to avoid "headers already sent" issues. */

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

نکته اول آدرس این سایت مربوط به یک شرکت فروشنده دامنه و هاست در آمریکا است و اصلا ربطی به وردپرس نداره پس درست آدرس رو وارد کنید

دوم ورژن وردپرس و ووکامرس فعلیتون رو درج کنید اسم قالب و نسخه ای که دارید ازش استفاده می کنید .

سوم گاها قرار دادن یک عکس یا شات اسکرین از مشکل میتونه در فهم مخاطب کمک کنه فراموش نکنید در سوالات این رو بگنجانید

موفق باشید

fido88

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

نکته اول آدرس این سایت مربوط به یک شرکت فروشنده دامنه و هاست در آمریکا است و اصلا ربطی به وردپرس نداره پس درست آدرس رو وارد کنید

دوم ورژن وردپرس و ووکامرس فعلیتون رو درج کنید اسم قالب و نسخه ای که دارید ازش استفاده می کنید .

سوم گاها قرار دادن یک عکس یا شات اسکرین از مشکل میتونه در فهم مخاطب کمک کنه فراموش نکنید در سوالات این رو بگنجانید

موفق باشید
ورژن ووکامرس در فایل مشخص است 

version 1.6.4

آخرین ورژن وردپرس و همچنین قالب enfold داره استفاده می شه 

فکر نمیکنم تصویر اسکرین شات از یک صفحه 404 کمکی بکنه و لی با این حال پیوست شد.

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
عذرخواهی میکنم نگارش 3.1.2
با سلام

دوست عزیز

یکی از مشکلاتی که دوستان که قرار است به شما کمک کنند با افرادی مانند شما دارند اینست که یا اصلا به نوشته هاشون توجه نمی کنید (مخصوصا قوانین انجمن در این ارتباط یا توضیحات قبلیشون) یا اصلا توضیح درستی از ماوقع نمیدید (دلیلش چیست خدا داند)

مثلا از شما درخواست شده بگید آدرس سایت رو ؟ اگر بروی لوکال تست میگیرید قبلش بگید تا دوستان راهنماییشون رو منطبق کنند .

یک نکته مهم اینست که شما اول بگید وردپرستون چیه ؟ وکامرستون چیه ؟ نسخه فعلی قالبتون با ذکر نام چیه ؟

مطمئنا با یک عکس کمکی نمی توان کرد ولی گاها از همان عکس اگر درست گرفته شود می توان اشکالات و برداشتهایی داشت .

موفق باشید

fido88

تازه وارد
با سلام

دوست عزیز

یکی از مشکلاتی که دوستان که قرار است به شما کمک کنند با افرادی مانند شما دارند اینست که یا اصلا به نوشته هاشون توجه نمی کنید (مخصوصا قوانین انجمن در این ارتباط یا توضیحات قبلیشون) یا اصلا توضیح درستی از ماوقع نمیدید (دلیلش چیست خدا داند)

مثلا از شما درخواست شده بگید آدرس سایت رو ؟ اگر بروی لوکال تست میگیرید قبلش بگید تا دوستان راهنماییشون رو منطبق کنند .

یک نکته مهم اینست که شما اول بگید وردپرستون چیه ؟ وکامرستون چیه ؟ نسخه فعلی قالبتون با ذکر نام چیه ؟

مطمئنا با یک عکس کمکی نمی توان کرد ولی گاها از همان عکس اگر درست گرفته شود می توان اشکالات و برداشتهایی داشت .

موفق باشید
نسخه ووکامرس  نگارش 3.1.2

نسخه وردپرس Version_4.8.1

قالب enfold - ورژن4.0.5

نام سایت را نمیتونم بگم و هیچ مشکلی از لحاظ هاست و یا سطح دسترسی فایل ها در ان وجود نداره..

هربار پس از ارسال کامنت به لینکی که در تصویر پیوست قبلی است با نمایش id دیدگاه در url ریدایرکت شده و خطای 404 به دیلیل وجود نداشتن این url نمایش داده می شود

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

خب اول بریم سر وقت قالب شما که منتشر شده در 2017 April 2nd – Version 4.0.5 هستش یعنی 7 ماه پیش وردپرس جدید الان تازه 1 ماه و خرده ای منتشر شده پس هماهنگ نبودن برخی بخشها کامل قابل درک هستش

2017 October 23th – Version 4.2 نسخه جدید یعنی همین دیروز که هم باگهای زیادی رو رفع کرده هم هماهنگی بین وردپرس و وکامرس به ثبات بیشتری رسیده

یادتون باشه در هنگام خطا اول پیوندهای یکتا رو به پیش فرض تغییر بدید با یکی از 3 قالب اصلی وردپرس تست بگیرید افزونه های ریدارکت رو غیر فعال کنید مانند افزونه های امنیتی رو

در هنگام ارسال پست حتما باید از حالت مدیریت خارج بشید اگر افزونه ای برای پست یا نظرات استفاده می کنید غیر فعالش کنید .

حتما باید قسمت ارسال نظرات و دیدگاه رو در پوسته قالب و نوشته فعال رو تیک دار کنید و از فعال بودنش مطمئن بشید .

در صورتی که مشکل حل شد اعلام کنید در غیر اینصورت عکس های از مجموع افزونه هاتون اینجا قرار بدید

در بخش تنظیمات - گفتگو ها نیز تنظیمات اجازه‌ی گذاشتن دیدگاه برای نوشته‌های جدید  را بدون تیک کنید (برخی اوقات خطا از اینست)

از فعال بودن درست سایر بخشهای گفتگوها مطمئن بشید برخی از این بخشها را باید گاها تست بگیرید تا از درست کارکردشان مطمئن شوید

موفق باشید

fido88

تازه وارد
تست و خطا انحام دادم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم

تصویر افزونه ها پیوست شد. بازهم اعلام میکنم زمانی که پیوندهای یکتا روی حالت ساده هست مشکلی نداره اما زمانی که اون رو روی نام پست تنظیم میکنم به مشکل بر میخوره

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

منظورتون نام نوشته است ؟ 

یکبار تمامی این افزونه ها رو غیر فعال بفرمایید و با همون مسیر مورد نظرتون تست بگیرید .

ضمنا یادتون باشه قالبتون 4.2 نیست پس اگر قادرید بروزرسانی رو فراموش نکنید

یک نکته که در لیست شما دیده میشه اینه که از برخی افزونه ها با کاربری یکسان دارید همزمان استفاده می کنید که می تونند باعث خطا بشن

ضمنا فایل .htaccess موجود در روت سرور رو با حفظ یک کپی در پوشه ای به حالت پیش فرض وردپرس تغییر بدید

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

حتما در حین تست کش مرورگر را خالی کنید

موفق باشید

fido88

تازه وارد
حالت دیباگ وردپرس را فعال کردم و اروری که مشاهده کردم این هست

Notice: Trying to get property of non-object in /home/computer/public_html/wp-content/plugins/userpro/functions/template-redirects.php on line 25

ایراد حتما از این مورد هست 

ارور زیر هم در پنل مدیریت در قسمت تغییر مسیرهای دلخواه میبینم
Notice: Trying to get property of non-object in /home/computer/public_html/wp-content/plugins/userpro/addons/redirects/admin/admin-functions.php on line 89

این مشکل را چطوری رفع کنم؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

در خصوصی که ارسال شد مشکل شما رو گفتم ولی انگار توجه ای به صحبتهای قبلی بنده یا سایرین نمیشه بازم حرف خودتون رو مینویسید چند بار بهتون گفتم بروز رسانی بروزرسانی بروزرسانی ولی اصلا دقت نکردید

ضمنا این ها خطاهای مربوط به یوزر پرو هستش که مطمئنا نیازمند بروزرسانی به نسخه جدید رو داره شما اصلا انگار توجه ای به پاسخ ها ندارید. این خطا ها فقط محل دسترس ها رو ریدایرکت میکنه و مطمنا اگر دقت نکنید خطا در خود سایت نمایش داده بشه می تونه برای هکرها مسیر ها رو نشون بده پس دقت کنید

یادتون باشه انفولد یک تم تجاری هست و یوزر پرو هم یک افزونه تجاری پس تولید کنندگانشون مطمئنا بهتر از من و شما بهش اشراف دارند و میدونند مشکلاتشون کجاست در موارد کوچیک ما می تونیم بهتون بگیم چجوری تغیرات ایجاد کنید ولی در موارد بزرگ امکان پذیر نیست چون تغییرات کلی انجام میشه و مطمئنا یک تیم پشت اینها هستش نه یک نفر و وقتی به چیزی اشراف کامل نباشه احتمال اشتباه فراوان میشه

موفق باشید

بالا