مشکل افزونه جلالی با ورژن جدید وردپرس 3.7

hamid_00a

کاربر عضو
سلام من امروز وردپرس رو به 3.7 ارتقا دادم بعد دیدم پستام ارور 404 رو میده اومد افزونه هارو غیر فعال کردم دیدم درست شد بعد فهمیدم مشکل از افزونه جلالی هست فعال باشه ارور 404 میده ایا برای شمام همیجوری شده؟

3tareha

تازه وارد
دوست عزیز هنوز توی سایت wp-persian نسخه فارسی شده 3.7 نیومده فکر میکنم باید منتظر بمانید تا پشتیبان فارسی هم منتشر کنند

بنده هنوز ارتقا ندادم تا پشتیبان فارسی قرار بده

hamid_00a

کاربر عضو
خوب الان من چطوری برگدم رو ورژن قدیمی من همیشه وقتی میزنه اپدیت اپدیت میکنم هیچ وقتم نگاه نکردم به وردپرس فارسی ببینم ورژن چندو گذاشته

3tareha

تازه وارد
خوب الان من چطوری برگدم رو ورژن قدیمی من همیشه وقتی میزنه اپدیت اپدیت میکنم هیچ وقتم نگاه نکردم به وردپرس فارسی ببینم ورژن چندو گذاشته
فکر نکنم بشه برگردی به نسخه قبل

اگر بک اپ از روز قبل دارید ریستور کنید

یا اگر ندارید فکر میکنم باید صبر کنید تا نسخه فارسی منتشر بشه

درضمن همیشه از سایت وردپرس فارسی بررسی کنید ببینید اومده بعد از سایتشون بگیرید و آپدیت کنید ( اینجوری بهتره )

Black_Sky

کاربر عضو
ببينيد متاسفانه افزونه wp-jalali با اين نسخه سازگار نيست و گروه وردپرس پارسي در حال تغييرات و ست كردن با 3.7 هستند در ضمن شما ميتوانيد از افزونه زير استفاده كنيد

wp-persian

در ضمن شما ميتونيد به هاستين تيكت بزنيد و بگيد بك آپ براتون ريستور كنند همين

hamid_00a

کاربر عضو
ببينيد متاسفانه افزونه wp-jalali با اين نسخه سازگار نيست و گروه وردپرس پارسي در حال تغييرات و ست كردن با 3.7 هستند در ضمن شما ميتوانيد از افزونه زير استفاده كنيد

wp-persian

در ضمن شما ميتونيد به هاستين تيكت بزنيد و بگيد بك آپ براتون ريستور كنند همين

با توجه به اینکه بنده امروز حدود 10 تا مطلب گذاشتم مطالبم میپرن نه؟

armanmprr

تازه وارد
از مطالبتون جدا گانه بک اپ بگیرید بعد از اینکه ریستور شد مطالبتون رو برگردونید دوباره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شاید بتونید به نسخه قبل برگردید... تست کنید شاید شد. فکر نمیکنم جایگزینی نسخه قبلی مشکلی پیش بیاره.. (بک اپ بگیرید... قبلش)

Black_Sky

کاربر عضو
ببينيد دوستان بدون هيچ اطلاعي آپديت كردن اما چون افزونه جلالي با نسخه 3.7 سازگار نيست دچار اختلال ميشه

راه حل: اگر دقت كنيد با هر بروزرساني وردپرس افزونه جلالي هم بروزميشه پس صبر كنيد تا افزونه نسخه جديد بده و به نسخه جديد آپديت كنيد

نياز به برگردوندن به حالت قبل با بك آپ نيست

---------

درضمن هيچ مطلبي نميپره فقط كافيه افزونه غيرفعال كنيد و ببينيد تا نسخه جديد wp-jalali بياد

hamid_00a

کاربر عضو
من امروز جدا از ارسال مطلب تغیرات زیادی هم روی سایت انجام دادم الان یعنی من از دیتا بیس یه بک اپ بگیرم بعد تیک بزنم بگم ریستور کنید؟

احه الان حجم دیتا یسم نزدیک به 140-150 مگ هست دانلود شه دوباره اپلود شه یکم سخته :دی

Black_Sky

کاربر عضو
داخل پاسخ نوشتم شما فقط افزونه جلالي غيرفعال كنيد و از سايت به راحتي استفاده كنيد

درضمن يه زره صبركنيد نسخه جديد افزونه بياد ديگه نيازي نيست ريستو كنيد و اين حرف ها

digital_2013

تازه وارد
سلام من هم همین مشکلو دارم افزونه را غیرفعا کردم درست نشد؟ :(( :( ( :((

Black_Sky

کاربر عضو
سايت شما مشكلي نداره اين هم تست

hamid_00a

کاربر عضو
من همون اول کار غیر فعالش کردم اخه یه مشکلی پیش اومده قسمت فوتور سایت من خذف شده شاید قالب با این ورژن سازگار نیست

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
دوست عزیز میشه به نسخه ی قبل برگشت اما قبلش بکاپ بگیرید . فایل های نسخه ی قبل رو آپلود کنید .فایل کانفیگ رو باید ادیت کنید .

مثل نام جدول ، نام پایگاه داده + نام یوزر و رمز پایگاه داده .

اول بکاپ بگیرید بعد تست کنید .

hamid_00a

کاربر عضو
میشه من از دیتا بیس یه بکاپ بگیرم بعد ورد پرس الان رو پاک کنم مجدد ورژن قبلی رو نصب کنم دیتابیس رو ایمپورت کنم؟

hamid_00a

کاربر عضو
اقا ما تیکت زدیم منتظر بودیم بعد ریستور مطالب دیروز هم پاک بشن که فقط ورذپرس برگشت به ورژن قبلیش و مطالبم موندن خیلی واسم جالب بود

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
خوب فقط فایل هاتون رو جایگزین کردن.

منم گفتم همین کار رو بکنید :)

digital_2013

تازه وارد
ویرایش شد.

دلیل:حل مشکل

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا