مشکل افزونه ووکامرس فارسی در صفحه پرداخت pay.ir چه در لوکال چه در سرور

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,190
490
83
39
استان تهران
با سلام وقت بخیر
قصد استفاده از درگاه پرداخت pay رو داشتیم گفتیم قبل از هر کاری تست آفلاین بگیریم
در حالت لوکال و سرور تحت هیچ شرایطی تایید خرید انجام نمی شود.
خطای صادره به شرح ذیل است
شماره تراکنش ارسالی اشتباه است
لطفا بررسی بفرمایید .
متاسفانه مجوز درگاه ما در payبه علت عدم تراکنش غیر فعال شده است و قادر به استفاده از آن فعلا نیستیم و حتی قادر به ارسال این مشکل به پشتیبانی pay نیستیم.

موفق باشید

masoud ashoori

کاربر عضو
24/10/16
452
106
43
سلام و عرض ادب

جاویدان گرامی، متاسفانه محدودیت هایی توسط pay.ir جدیدا اعمال شده است که به کسب و کارهای کوچک دیگر سرویس نمیدهند و باید روزانه حداقل 50 سفارش داشته باشید! و اگر هم درگاه داشته باشید و به میزان اعلام شده تراکنش نداشته باشید درگاهتان را غیر فعال میکنند...
پیشنهاد میکنم از درگاه های واسط دیگری استفاده بفرمایید.

• Like
Reactions: جاویدان

جاویدان

کاربر عضو
27/4/15
2,190
490
83
39
استان تهران
fh
سلام و عرض ادب

جاویدان گرامی، متاسفانه محدودیت هایی توسط pay.ir جدیدا اعمال شده است که به کسب و کارهای کوچک دیگر سرویس نمیدهند و باید روزانه حداقل 50 سفارش داشته باشید! و اگر هم درگاه داشته باشید و به میزان اعلام شده تراکنش نداشته باشید درگاهتان را غیر فعال میکنند...
پیشنهاد میکنم از درگاه های واسط دیگری استفاده بفرمایید.
با سلام وقت بخیر
با تشکر ا زشما لطفا یک یا چند درگاه معتبر معرفی کنید .
متاسفانه به علت نبود قوانین و قواعد پایدار و مطمئن بانکی در کشور اطمینان به درگاه ها کمی سخت است و تجربه سایر دوستان هم قطعا کمک خواهد نمود.
موفق باشید

masoud ashoori

کاربر عضو
24/10/16
452
106
43
fh

با سلام وقت بخیر
با تشکر ا زشما لطفا یک یا چند درگاه معتبر معرفی کنید .
متاسفانه به علت نبود قوانین و قواعد پایدار و مطمئن بانکی در کشور اطمینان به درگاه ها کمی سخت است و تجربه سایر دوستان هم قطعا کمک خواهد نمود.
موفق باشید
من چند سالی است که از زرین پال سرویس میگیرم، زرین پال قدیمی و مورد اعتماد است.

harbiline

Edris
10/10/13
735
29
28
Gilan
cpfa.ir
pay خودشو گیر اورده..اکانت من رو کلا حذف کرده.. نمیدونم حالا چقدر توش بوده..
من ک از ارین پال و پارس پال هستش از اون استفاده میکنم واقعا راضیم... قبلا ک تراکنش هام بالا بودش ویژه کردن منو..
به نظرم تیم عالی هستن