مشکل افزونه k2 با هاست جدید بعد از انتقال

shaahin.shk

تازه وارد
الان نسخه 2.6.5 کا2 فارسی رو پیدا کردم فکر میکنم همین باشه فقط میترسم نصب کنم کل سیستم بریزه به هم . چند تا سئوال :

برای نصب نسخه جدید باید نسخه قبلی رو پاک کنم ؟

و اینکه اگر نسخه جدید رو نصب کنم چه بلایی سر قالب سایت میاد آخه کلی تغییرات دادم و ویرایش شده ؟

** اگر میشه راهنمایی کنید بهترین راه برای نصب نسخه جدید چیه ؟

mahdiali35

کاربر عضو
لان نسخه 2.6.5 کا2 فارسی رو پیدا کردم فکر میکنم همین باشه فقط میترسم نصب کنم کل سیستم بریزه به هم . چند تا سئوال :برای نصب نسخه جدید باید نسخه قبلی رو پاک کنم ؟

و اینکه اگر نسخه جدید رو نصب کنم چه بلایی سر قالب سایت میاد آخه کلی تغییرات دادم و ویرایش شده ؟

** اگر میشه راهنمایی کنید بهترین راه برای نصب نسخه جدید چیه ؟
خیر مشکل خاصی ایجاد نمیشه... اما شما حتما و 100% باید بکاپ بگیرید از محتویات سیستم خودتون...!!!

برای نصب هم به صورت معموئلی نصب کنید به قسمت افزونه ها بعد نصب / حذف بعد کامپوننت جدید رو وارد کنید تا نصب بشه...!!!

بکاپ فراموش نشه...!!!

شاد باشید...!!!

shaahin.shk

تازه وارد
سلام . خوشبختانه بدون مشکل نصب کردم ، خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط این نسخه یه مشکل تو قالب ایجاد کرده :

اونم اینکه امتیاز دهی بالای مطالب کار نمیکنه ، یعنی وقتی روش کلیک میکنم امتیاز رو ثبت نمیکنه ، این مورد تو بزرگنمایی تصویر مطلب ، بزرگنمایی اندازه فونت و غیره هم وجود داره ...

نمیدونم مشکلش از کجاست ، شاید از تنظیمات جاوا یا کوئری یا چیز دیگه ... اگر ممکنه راهنماییم کنید ؟

mahdiali35

کاربر عضو
سلام . خوشبختانه بدون مشکل نصب کردم ، خیلی ممنون از راهنماییتون . فقط این نسخه یه مشکل تو قالب ایجاد کرده :اونم اینکه امتیاز دهی بالای مطالب کار نمیکنه ، یعنی وقتی روش کلیک میکنم امتیاز رو ثبت نمیکنه ، این مورد تو بزرگنمایی تصویر مطلب ، بزرگنمایی اندازه فونت و غیره هم وجود داره ...

نمیدونم مشکلش از کجاست ، شاید از تنظیمات جاوا یا کوئری یا چیز دیگه ... اگر ممکنه راهنماییم کنید ؟
مشکل قبلی حل شد ؟!

این مشکل جدید همین طور که خودتون گفتید احتمالا از جاوا اسکریپت هست....فایلهای جاوا قالب و k2 درست هستند ؟!

البته ممکنه نسخه ی فایل های جاوا مشکل داشته باشه نسخه ی mootools یا جی کوئری ... !!!

شاد باشید...!!!

shaahin.shk

تازه وارد
ممنونم بله نسخه جدید رو نصب کردم روی نسخه قبلی و مشکلی پیش نیومد ، این مساله هم حل شد تنظیمات جی کوئری هم روی نسخه راه دور بود گذاشتم روی نسخه هاست البته اگر اشتباه نباشه گذاشتم روی آخرین نسخه لیست که ظاهرا درست شد ...

pendar09

تازه وارد
دوستان کسی راه کاری برای حذف کامل k2 می شناسه؟

بالا