مشکل افزونه Persian Woocommerce Shipping

saraet

تازه وارد
سلام

خسته نباشید

همه ما کاربرها مدتهاست که منتظر آماده شدن یه افزونه پستی هستیم که خوب کار کنه با افزونه خوبی که شما گذاشتین همه چیز درست شد اما متاسفانه تنها مشکلی که باقی مونده اینه که استانها لود نمیشه و به خاطر وابستگی شهر و استان به هم کاربر نمیتونه شهرش رو هم انتخاب کنه چون پیام میده که اول استان رو انتخاب کنید. میخواستم بپرسم آیا این مشکل حل میشه توی افزونه پستیتون؟ و اینکه اگه قابل حل نیست امکانش هست وابستگی شهر و استان رو از بین ببرید تا ما استان رو از لیست حذف کنیم و کاربر بتونه شهرها رو که درست لود میشه انتخاب کنه؟ ممنون

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
@MahdiY عزیز سلام ،

یک سوال در مورد این افزونه داشتم که بهتر همینجا ازتون بپرسم. این امکان وجود داره زمانی که cart_total از یه حدی بالا رفت قیمت های وارد شده پستی تخفیف بخورن؟ من با Shipping Method API مدل های ارسال رو دستی ایجاد کردم که برای هر کدوم یه مینیموم تعریف شده. 

این مورد در پلاگین شما قابل پیاده سازی هست؟ ممنونم از راهنماییتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MahdiY

راهبر انجمن
@MahdiY عزیز سلام ،

یک سوال در مورد این افزونه داشتم که بهتر همینجا ازتون بپرسم. این امکان وجود داره زمانی که cart_total از یه حدی بالا رفت قیمت های وارد شده پستی تخفیف بخورن؟ من با Shipping Method API مدل های ارسال رو دستی ایجاد کردم که برای هر کدوم یه مینیموم تعریف شده. 

این مورد در پلاگین شما قابل پیاده سازی هست؟ ممنونم از راهنماییتون
سلام

قالب پیاده سازی هستش منتها باید شخصی سازی کنید. در متد calculate_shipping تنظیمات خودتون را اعمال کنید

سلام

خسته نباشید

همه ما کاربرها مدتهاست که منتظر آماده شدن یه افزونه پستی هستیم که خوب کار کنه با افزونه خوبی که شما گذاشتین همه چیز درست شد اما متاسفانه تنها مشکلی که باقی مونده اینه که استانها لود نمیشه و به خاطر وابستگی شهر و استان به هم کاربر نمیتونه شهرش رو هم انتخاب کنه چون پیام میده که اول استان رو انتخاب کنید. میخواستم بپرسم آیا این مشکل حل میشه توی افزونه پستیتون؟ و اینکه اگه قابل حل نیست امکانش هست وابستگی شهر و استان رو از بین ببرید تا ما استان رو از لیست حذف کنیم و کاربر بتونه شهرها رو که درست لود میشه انتخاب کنه؟ ممنون
سلام

قالب شما مشکل داره با قالب پیشفرض تست کنید.

سلام

دوستان پرشین شیپینگ ووکامرس چراایراد داره؟

استان ها و شهرهاش لود نمیشه
آدرس سایتتون را قرار بدید لطفا

نسخه های ووکامرس، ووکامرس فارسی و افزونه فارسی حمل و نقل رو قرار بدید

saraet

تازه وارد
سلام

من طبق فرمایش شما مبنی بر درست بودن افزونه پستی و مشکل از قالبم افزونه رو با قالب دو هزار و شانزده و چهارده پیش فرض هم تست کردم و متاسفانه همچنان استان به صورت دراپ داون باز نمیشد و استان لود نمیشد.

saraet

تازه وارد
من همین الان موضوع رو با مرورگرهای متفاوت چک کردم و به این نتیجه رسیدم که افزونه در مرورگر فایرفاکس کاملا درست کار میکنه اما در مرورگر کروم مشکل لود نشدن استان وجود داره. میشه لطف کنید بگین قابل حل هست برای کروم؟ ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
من همین الان موضوع رو با مرورگرهای متفاوت چک کردم و به این نتیجه رسیدم که افزونه در مرورگر فایرفاکس کاملا درست کار میکنه اما در مرورگر کروم مشکل لود نشدن استان وجود داره. میشه لطف کنید بگین قابل حل هست برای کروم؟ ممنون
@Sajadfa @faridsoleimani40@yahoo.com

دوستان نتیجه شما هم با نتیجه تست این دوستمون یکی هست؟ (برای شما هم صرفا در مرورگر فایرفاکس کار میکند؟)

همه دوستان آدرس سایتشون را قرار بدند تا بررسی بشی (تمامی افزونه های ووکامرس و خود وردپرس آخرین نسخه باشند)

saraet

تازه وارد
در اینترنت اکسپلورر هم درست هست و در safari هم درست هست و فقط در کروم مشکل دار هست. تمام افزونه های ووکامرس و خود وردپرس آخرین نسخه هستند.

ممنون از پیگیریتون

m0h4mm4d

کاربر عضو
یک تغییری که حتما باید بکنه این هست که وقتی استان را انتخاب میکنیم باید مرکز استان به صورت پیشفرض انتخاب بشه .

بالا