مشکل افزونه WooCommerce Checkout Manager

amin_b1993

کاربر عضو
سلام
از پلاگین WooCommerce Checkout Field Editor (Manager) Pro استفاده کن خیلی منعطف تره و راحت مواردی که مشکل ساز شده براتون رو متونید بهاش حل بکنید

لینک افزونه در مخزن: 

You must be registered for see images attach

motorola30

کاربر عضو
@Mohammad  @amin_b1993 

درود

این افزونه رو نصب و فعالسازی کردم ، ولی هرکاری کردم ، ترتیب فیلد ها رو نتونستم تغییر بدم

مثلا : میخوام اول نام و و نام خانوادگی بعد استان و شهر  و خیابان باشه

چطوری باید تغییرش بدم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید /

amin_b1993

کاربر عضو
@Mohammad  @amin_b1993 

درود

این افزونه رو نصب و فعالسازی کردم ، ولی هرکاری کردم ، ترتیب فیلد ها رو نتونستم تغییر بدم

مثلا : میخوام اول نام و و نام خانوادگی بعد استان و شهر  و خیابان باشه

چطوری باید تغییرش بدم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید /

کنار چک باکس ها (سمت راست ) موست رو ببر و مثل محصولات در ووکامرس بالا و پایین کن

هرترتیبی که بخواین میتونید بزارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

motorola30

کاربر عضو
@amin_b1993 

درود

وقت بخیر

(مشکل حل شد)

دستت درد نکنه ، درست شد /

خدا خیرت بده ، 5 ماه درگیر بودم ...

سپاس

amin_b1993

کاربر عضو
@سجادl200 آره شدنیه ولی با استفاده از پلاگین نه
باید یکم بلد باشید با کدهای CSS کار کنید
برای این کار هرکدوم از فیلد ها یک کلاس میگیره کافیه با استفاده از float دو ردیفه کنید 

masoud ashoori

کاربر عضو
@amin_b1993 برای چیدمان فیلدها میشه کاری کرد که دو ردیفه باشه و تک ردیف نباشه؟
سلام

افزونه yith Woocommerce Checkout Manager رو نصب کنید.

میتونید چیدمان رو دو ردیفه کرد به این صورت که فیلد ها رو ویرایش کنید، موقعیت فیلد اول رو روی اولی و موقعیت فیلد بعدی رو روی آخرین قرار بدید

موقعیت فیلدی مثل آدرس رو هم میتونید روی وسیع قرار بدید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ashena2030

تازه وارد
سلام دوستان .

من هم مشکل مثل این مشکل دارم.

وقتی افزونه Checkout Manager WooCommerce رو نصب کردم و ترتیب فیلدها رو درست کردم.اولش همه چی درست بود بعد از مدتی متوجه شدم که هنگام پرداخت برگه تسویه با این که تمام فیلدها پرشدن پیغام << لطفا آدرسی را وارد کنید >> داده میشد.فیلد کشور رو برگردوندم تا ببینم این پیغام درست میشه یا نه حالا هرچی فیلدها رو جابجا میکنیم درست سرجاشون قرار نمیگیرن. مثلا کشور با اینکه تو افزونه اوله  توی صفحه تسویه حساب رفته اخر!یا شهر با اینکه بعد از استانه رفته بعد از ادرس ایمیل!

ممنون مبشم اگر کسی را ه حلی داره بهم بگه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام دوستان .

من هم مشکل مثل این مشکل دارم.

وقتی افزونه Checkout Manager WooCommerce رو نصب کردم و ترتیب فیلدها رو درست کردم.اولش همه چی درست بود بعد از مدتی متوجه شدم که هنگام پرداخت برگه تسویه با این که تمام فیلدها پرشدن پیغام << لطفا آدرسی را وارد کنید >> داده میشد.فیلد کشور رو برگردوندم تا ببینم این پیغام درست میشه یا نه حالا هرچی فیلدها رو جابجا میکنیم درست سرجاشون قرار نمیگیرن. مثلا کشور با اینکه تو افزونه اوله  توی صفحه تسویه حساب رفته اخر!یا شهر با اینکه بعد از استانه رفته بعد از ادرس ایمیل!

ممنون مبشم اگر کسی را ه حلی داره بهم بگه.

با سلام و احترام

یا دقیق بررسی کنید فیلد هاتون رو در افزونه
یا در افزونه yith Woocommerce Checkout Manager  که من استفاده میکنم گزینه ریست کردن وجود داره، ببینید آیا در افزونه Checkout Manager WooCommerce  شما هم این گزینه وجود داره؟ از نو تغییراتتون رو اعمال کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ashena2030

تازه وارد
با سلام و احترام

یا دقیق بررسی کنید فیلد هاتون رو در افزونه
یا در افزونه yith Woocommerce Checkout Manager  که من استفاده میکنم گزینه ریست کردن وجود داره، ببینید آیا در افزونه Checkout Manager WooCommerce  شما هم این گزینه وجود داره؟ از نو تغییراتتون رو اعمال کنید
سلام.

بله گزینه بازگشت به تنظیمات پیش فرض داره که به همون تنظیمات آدرس خارج برمیگرده. و باز هم وقتی فیلدی رو تغیر میدم نتیجش چیز دیگه ای میشه.

افزونه ای که شما معرفی کردید روی لوکال هست درسته اما روی سایت اصلی باز هم همین مشکل هست.خودم احتمال میدم مشکل ازجای دیگه باشه.

ولی کارم با افزونه  flexible checkout fields 1.6.10 راه افتاد

ممنون از راهنماییتون

romanticnews

تازه وارد
سلام استان من روی باکس افتاده نام استان اصلا معلوم نیست چیکار کنم

بالا