مشکل انتخاب برعکس در mysql + php

farsadf

کاربر عضو
با سلام در طی نوشتن یک اسکریپت با مشکل جالبی برخورد کردم و نتوانستم آن را حل کنم

قضیه اینگونه است که پس از ورود کاربر باید از تیبل pnum و جایی که username برابر با SESSION هست اتخاب کنه و به نمایش بگذاره اما کاری که این اسکریپت میکنه بر عکسه میاد از pnum و جایی که username برابر با SESSION نیست انتخاب میکنه و اون رو به نمایش میگذاره و اما کد PHP

کد:
if(isset($_SESSION['username']) && isset($_SESSION['password'])) {
require '/include/config.php';
$myname = $_SESSION['username'];
echo $myname;
$data = mysql_query('SELECT * FROM pnum WHERE username="'.$_SESSION['usename'].'";') or die(mysql_error());
Print '<table class="table bordered">
<thead>
<tr>
<th class="text-left">Name</th>
<th class="text-left">Prefix</th>
<th class="text-left">Phone number</th>
<th class="text-left">Actions</th>
</tr>
</thead>';
while ($info = mysql_fetch_array($data)) {
Print "<tr><th>".$info['name'] . "</th><th> +".$info['prefix']."</th>";
Print '<th>'.$info['phone'] . '</th><th><a href="#"><i class="icon-pencil"></i></a> | <form action="/index.php" method="post"><input type="hidden" name="id" value="'.$info['id'].'"><button type="submit"><i class="icon-remove"></i></button></form></tr>';
}
از دوستان میخواهم که کمکم کنند با تشکر

freeupweb

کاربر عضو
قبل از برنامه نویسی سعی کن شرط ها رو یاد بگیری ...

من این کد های که نوشتی رو تحلیل میکنم به فارسی بعد ببین مشکلت کجاست !

یه شرط گذاشتی در صورتی که username و password پر باشن شرط رو اجرا میکنه

اینپورت یه صفحه

ریختن username به یه متغییر و چاپ آن !!!!!

گرفتن یه کوری

و چاپ یه table و چاپ اطالاعات کوری که در خط قبل گذاشته اید !

حالا اینجا شرطی که بخوای اعلام کنی username درست هست یا نیست وجود نداره ! و کدی که نوشتین با چیزی که من از حرفاتون گرفتم خیلی متفاوته

به هر حال موفق باشید

farsadf

کاربر عضو
با سلام دقیقا یک ربع بعد مشکلم حل شد و در مورد این که چرا سشن رو چک نکردم به این دلیل که این شرط خودش از یک شرط بزرگتر هست که اون بنا به نیاز Login و Redirect در صورت نبودن یوزر نیم و پسورد ها رو کنترل میکنه یه چند روزی صبر کن چون اولین اسکریپت ویژه ای هست که دارم مینویسم چیز خوبی از آب در نمیاد ولی یک کپی برات میفرستم.

بالا